Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Időutazás az online póker aranykorába

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Akiket ismerek és kiégtek, abbahagyták az egyik közös pont Brian Tracy volt. Én mindig mixeltem a pókeres dolgaimat, élő, online, más játéktípus, más ország esetleg. De a munkától se vagyok már beszarva mint mondjuk 23 évesen. Játszhatok én munka mellett is. Ha már Brian Tracynél jár valaki ott már gond van.
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2016. 10. 05. 19:29

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Viszonylag korán kezdtem (~2006), de suli meg egyebek miatt csak mellékvágányon ment, 2010-11 körül kezdtem komolyan venni, a legtöbbet 2013-ban vettem ki belőle. Unikornis vagyok vagy ez csak a normális út? Brian Tracyhez semmi közöm ha bárki visszakérdezne :P

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Par gondolat sajat tapasztalat alapjan:

    - ha mar annyira frusztral a jatek, erdemes elgondolkodni, hogy massal/normal munkaval/vallalkozassal foglalkozz

    - ha meg valamennyire megy, akkor is erdemes azon gondolkodni, hogy ha nincs semmi vegzettseged, elkezdj szakkepzest/foiskolat/egyetemet - mellette lehet pokerezni is . Ha a poker mellett van egy B terved, konnyebben viseled pszichesen a pokert is egy fokkal

    - esetleg probald meg backelve a jatekot, az esetleg segit betartani a korlatokat es oktatast kapsz, amitol fejlodsz

  4. #14
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de nem tudom sajnálni azokat akik nyerők voltak de ma már nem élnek meg.
    Én és sokan mások is napi 8 óra után hazamennek és 1-2 órát még elpötyögnek a pókerrel. havi pár ezer plusz is sokat számít.
    Aki meg olyan elhivatott az élet bármilyen területén mint a pókerben az ott is jól tud keresni sztem ha belefeccöli az energiát. Csak ugye régebben az amatőr népséget könnyűű volt megverni az online világában , manapság meg nem egészen így működik

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet pilotkex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szomorú téma ez
    A korai években egyáltalán nem pókereztem. 2007-ben kezdtem.
    2008 nyáron otthagytam a 8 órás melómat. Abban az évben relatív kezdőként már elég rendes pluszom lett.
    9-10-11-12: végig jó évek, szvingek esetén is belátható időn belül vissza, majd pluszba.
    2013 első harmada: csőd egy relatív nagy rollról.. majd másik 2/3-ban és 14 elején életem runja.

    14-ben játékfüggésen és nagy téten elég a nagy része
    15-16: megélhetésnyi plusz, már ideggel és xanaxszal.

    Idén nyáron visszamentem napi 4ó részmunkaidőbe, hogy ne csak a gép előtt punnyadjak.. egész napi játék amúgysem működik, már kiderült. Ha akarok lehetek bármikor 8 órás rongyos 140-ért, de minek. Nincs már kedvem semmihez..

    Érdekelne hányan jártak hasonlóan. (brian tracy és hasonló 'irodalmaknak' semmi közük a valósághoz)
    Nem tettél félre annyit h megérte? Én egy dolgot nem értek meg ha valaki a pókert választja és nem takarít meg pénzt amiből valamit fog kezdeni ha ez befejeződik, megélhetésért pókerezni kizárólag zsáktca.
    erikkke likes this.

  6. #16
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    2006tol 2012ig röhögve megéltem csak a pokerból nl25-50en 30-50k hand(1000-1500 eur/hó)l.Össszevont piac,spanyolok franciák,olaszok,törökök,hatalmas halastavak,komoly bónuszok.
    Ma már annyi energiát,munkát kell beletenni,és 10x akkora stresszel,varianciával jár,hogy ha nem vagy kiemelkedően tehetséges esélyed sincs.....és ez évről évre egyre rosszabb lesz.
    Fishek alig-alig,reg háború nl10en vicc az egész....
    Aki azt tervezi,hogy ebből meg akar élni az inkább tanuljon vagy irány külföld...

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2006tol 2012ig röhögve megéltem csak a pokerból nl25-50en 30-50k hand(1000-1500 eur/hó)l.Össszevont piac,spanyolok franciák,olaszok,törökök,hatalmas halastavak,komoly bónuszok.
    Ma már annyi energiát,munkát kell beletenni,és 10x akkora stresszel,varianciával jár,hogy ha nem vagy kiemelkedően tehetséges esélyed sincs.....és ez évről évre egyre rosszabb lesz.
    Fishek alig-alig,reg háború nl10en vicc az egész....
    Aki azt tervezi,hogy ebből meg akar élni az inkább tanuljon vagy irány külföld...

    Ha 2006 tol kezdted és csak nl50 jutottál, akkor valamit nagyon elbasztál ,én csak 2009 kezdtem de , nagyon hamar már nl200 aprítottam a népet...régi szép idők... dejó is volt
    erikkke likes this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Játszani mindig is van kedvem sőt abbahagyni nem bírom (nem is akarom). Nem azt írtam h 'tönkretett'.

    Hagyományos munka tűnik üresnek utána vagy helyette. Ezt úgy tűnik a többség jól áthidalja.

    Nyár óta 'munka' után felüdülés megnyitni a PSt.. és bár jövője nincs, remélem még sokáig lesz némi mezőny!

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Pont ez az az effektus szerintem ami miatt csak viszonylag kevesen szedték meg igazán magukat.
    Tényleg olyan mezőny volt, hogy nagyon sokáig nem voltál rákényszerülve a fejlődésre(esetleg 1-1 rosszabb széria miatt nekiállt az ember). Sokan beálltak nl50-100-200-ra mert egyszerűen kényelmes volt és elégedett volt az ott megkeresett összeggel. És a kényelmes 6-10bb/100-ból(amibe még kis tiltes csapkodások is belefértek anno) lett 1-2bb/100 meg breakeven és az elmúlt években már kicsit késő "észbe kapni".

  10. #20
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    2010 április: Póker blogok / hokuszpoker / Megélhetési póker??!! | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

    Érdemes a kommenteket olvasgatni ennyi év távlatából

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •