Oldal: 18 / 23 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (221) összesen
Like Tree12Likes

Téma: PA Open 3 szatellitek - hamarosan indul a harc a beülőkért!

  1. #171
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 31.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    De ki ez a "schlang"? Tudunk róla valamit? Vagy akár el is lehet felejteni az egész versenyt?

  2. #172
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    nem én dobtalak ki megszünt valamiért a csapat. írtam még verseny előtt ügyfélszolálatnak nevezz be ha gondolod a 2. versenyre skrillen átküldöm a beülőd árát. vasassc11@freemail-re írd hova küldjem ha játszol mégis.

  3. #173
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    bocs mindkettőtöktől én is néztem hogy hova tűntünk el. a 3.ról fogalmam sincs ki az

  4. #174
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet betomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ez mi, hogy megszűnik magától a csapat? Nevetséges az egész
    Nyugi, én is így jártam.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #175
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  6. #176
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    A cikkben itt 5 beülőt írtok október 9-re a kliensben csak 3-at ír az Intertops, melyik az elírás, remélem a kliensben

  7. #177
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikkben itt 5 beülőt írtok október 9-re a kliensben csak 3-at ír az Intertops, melyik az elírás, remélem a kliensben
    A kliensben szerepel rosszul, de ettől függetlenül az első 5 helyezett meg fogja kapni a beülőt.
    VTomi24 likes this.

  8. #178
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Gondoltam játszok az Intertops sateliten. Beregisztráltam az oldalra, kaptam is egy üdvözlő e-mailt. Aztán elkezdődtek a bajok. Firefox alatt nem tudtam belépni. Chrome alatt runtime error. Mondom akkor a kliens csak fut. Telepítem és elindítom, a Kaspersky malwarenek nézi. Letöröl, gép újraindít, felrakom újra vírusirtó kikapcs alatt. Próbálok bejelentkezni, itt se megy. Ráírok a live chatre, hogy mi a rák van, és közli, hogy UK-ból nem lehet játszani. Akkor minek enged beregisztrálni egyáltalán? Miért nincs ez sehol feltüntetve? Azt hittem nincs gyászosabb oldal, mint a partypoker, de komolyan mondom tévedtem, ez így már teljesítmény.

    Nyugodtan lehet törölni ezt a kommentet is, ha az adminnak nem tetszik, hogy leírom, hogy az oldal egy kupac kaka (moderáltam magam), és sokra megyek az x€ hozzáadott nyereményalappal, ha nem élhetek a lehetőséggel.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #179
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam játszok az Intertops sateliten. Beregisztráltam az oldalra, kaptam is egy üdvözlő e-mailt. Aztán elkezdődtek a bajok. Firefox alatt nem tudtam belépni. Chrome alatt runtime error. Mondom akkor a kliens csak fut. Telepítem és elindítom, a Kaspersky malwarenek nézi. Letöröl, gép újraindít, felrakom újra vírusirtó kikapcs alatt. Próbálok bejelentkezni, itt se megy. Ráírok a live chatre, hogy mi a rák van, és közli, hogy UK-ból nem lehet játszani. Akkor minek enged beregisztrálni egyáltalán? Miért nincs ez sehol feltüntetve? Azt hittem nincs gyászosabb oldal, mint a partypoker, de komolyan mondom tévedtem, ez így már teljesítmény.

    Nyugodtan lehet törölni ezt a kommentet is, ha az adminnak nem tetszik, hogy leírom, hogy az oldal egy kupac kaka (moderáltam magam), és sokra megyek az x€ hozzáadott nyereményalappal, ha nem élhetek a lehetőséggel.
    Ott is megszavazták a migráns törvényt Rockett

  10. #180
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott is megszavazták a migráns törvényt Rockett
    Nem vót vicces. Fogadjunk, hogy idekinn több teremben lehet játszani, mint otthon.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 18 / 23 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •