Oldal: 620 / 709 ElsőElső ... 120520570610618619620621622630670 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.191 - 6.200 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6191
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet Tosinnyo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti tudtok olyan automatát/bankot más helyet ahol eurót felvenni skrill kártyáról Pesten? Vannak ezek az eur huf automaták, de mint kiderült azok azonos pénznemet nem adnak ki. Pl Eurós kártyát teszel be, forintot tudsz kivenni, és ha forintos kártyát teszel be eurót vehetsz fel. Tehát a kérdésem, hogy eurós skrill kártyáról Pesten hol tudok eurót cashben felvenni?

    Deák tér és a 13.ker Dunaplazaval szembe van1 nagy OTP kőzpont ,ott is van euro atm

  2. #6192
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NE, ismétlem NE vegyél fel az Eur-Huf ATMekből amikkel tele van a belváros, hatalmas scam.
    Egy lehetőség van a Vigadó téren az Otp, ahol van EUR atm, ott vegyél fel. 400 vagy 500 EUR/alkalom az atm limitje. Ha vip vagy és tudnál többet, ki-be kell húzogatni a kártyát amennyit akarsz
    Nem vettem fel, de sajna próbáltam az arénában, és a keletinél is. Köszi a tippet.

  3. #6193
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Csede45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Deák tér és a 13.ker Dunaplazaval szembe van1 nagy OTP kőzpont ,ott is van euro atm
    Köszi, Deákról régebben hallottam, de akkor ezek szerint nemcsak legenda

  4. #6194
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NE, ismétlem NE vegyél fel az Eur-Huf ATMekből amikkel tele van a belváros, hatalmas scam.
    Egy lehetőség van a Vigadó téren az Otp, ahol van EUR atm, ott vegyél fel. 400 vagy 500 EUR/alkalom az atm limitje. Ha vip vagy és tudnál többet, ki-be kell húzogatni a kártyát amennyit akarsz

    Miért is scam?

  5. #6195
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Megvan, hogy miért a városi legenda! sokan a deák tér és a király utca sarkán lévő OPT-re gondol, de nem ott van! elöször én is oda mentem, azonban az euro atp pontos helye a Deák Ferenc u. 7 alatt lévő OTP fiókban van! Egyszeri alkalommal a max felvét 400 euro. Ha többet szeretne valaki, többször kell bedugni a kártyát.

  6. #6196
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NE, ismétlem NE vegyél fel az Eur-Huf ATMekből amikkel tele van a belváros, hatalmas scam.
    Egy lehetőség van a Vigadó téren az Otp, ahol van EUR atm, ott vegyél fel. 400 vagy 500 EUR/alkalom az atm limitje. Ha vip vagy és tudnál többet, ki-be kell húzogatni a kártyát amennyit akarsz
    Nem ott, Deák Ferenc utca (illetve a Duna Plaza melletti otp), amúgy meg:

    https://www.otpbank.hu/portal/hu/Kapcsolat/Fiokkereso
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #6197
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Hali! Skrillre, Netellerre megy nektek a felutalás bankszamlarol? Failt ír.
    -Lője le újra!
    -De minek?
    -Mert még táncol a lelke!

  8. #6198
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régen vettem fel kp-t atmből és mindig elfelejtem h ilyenkor melyiket érdemes választani,mikor vált jobban:-ha USD vagy ha HUF terhelést választok.
    USD alapú SkrillMC
    Valaki?

  9. #6199
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki?
    ha a konverzióval vagy konverzió nélkül opcióra gondolsz, tökmindegy mert az automata forintot ad ki. múltkor megkérdeztük a banki ügyfelest, és azt mondta, hogy ez esetben hülyeséget kérdez az automata...

  10. #6200
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Miért lenne tök mindegy? Nem konverzió nélküli opcióról van szó, ilyenkor az ATM azt kérdezi, hogy miben történjen a terhelés. Ettől függ, hogy a konverziót az adott bank fogja-e elvégezni vagy a Skrill/Neteller. Ha forintot választasz pl. egy dolláros Skrillről való levételkor, akkor a Skrill intézi a váltást, ha meg a dollárban való terhelésre nyomsz, akkor a bank elvégzi a konverziót a saját rátájával és úgy a kártyát már dollárban terheli.

    Én úgy emlékszem, hogy az érte meg jobban, amikor a Skrill váltott, szóval USD terhelés.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •