Oldal: 9 / 15 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (147) összesen
Like Tree41Likes

Téma: winamax.fr

  1. #81
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    igazából mi változott az eddigiekhez képest, ami indokolná, hogy a többi terem is ezt tegye... ?

  2. #82
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet tonyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igazából mi változott az eddigiekhez képest, ami indokolná, hogy a többi terem is ezt tegye... ?
    Szerintem néhány héten belül látjuk, lesznek -e más termek is, amik kivágják a magyarokat. Magyar licensze egyik online szolgáltatónak sincs, szóval ha elkezdik komolyan venni az eddigi szabályozást, akkor nem sok hely marad, ahol játszhatnánk.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #83
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem néhány héten belül látjuk, lesznek -e más termek is, amik kivágják a magyarokat. Magyar licensze egyik online szolgáltatónak sincs, szóval ha elkezdik komolyan venni az eddigi szabályozást, akkor nem sok hely marad, ahol játszhatnánk.
    azért kérdeztem, hogy miért most vennék komolyan az eddigi szabályozást, mikor eddig se vették komolyan. a mostani szabályozás által meg szerintem nekik tökmindegy , hogy milyen formában utalunk ki vagy be hozzájuk
    Buksisak likes this.

  4. #84
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Én sem tudom, csak találgatok. Talán az uniós szolgáltatók komolyabban veszik a magyar marhaságot, és nem akarnak jogi következményeket?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  5. #85
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nem lehet h a migránskérdés is benne van?

  6. #86
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    Idézet tonyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért kérdeztem, hogy miért most vennék komolyan az eddigi szabályozást, mikor eddig se vették komolyan. a mostani szabályozás által meg szerintem nekik tökmindegy , hogy milyen formában utalunk ki vagy be hozzájuk
    annyi eltérés a többi teremhez képest, hogy ők a francia szabályozás miatt hivatalosan csak számlára utalhatják a nyereményeket, na ennek tett be az szar.
    RegGeri and Buksisak like this.

  7. #87
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 10.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Vkit kifizettek már ezek skrillre vagy netellerre? Azt igérték kifizetik de már 5napja nem birnak egy tranzakciot véghez vinni.

  8. #88
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nem igazából 2-3 nap mig egy emailre válaszolnak.Vérlázító amit művelnek. Ps.Fr -en kivár a többség és tolja tovább?

  9. #89
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Engem sem fizettek még ki, illetve egy winás ismerőst sem. Gondolom még átnéznek mindent kétszer, meg bombázza a supportot a sok levél stb. Nehezen tudom elképzelni hogy ne fizetnének ki hamarosan.

  10. #90
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Ps.fr ezek szerint kifizet a továbbiakban is? A piros szomszéd fórumon azt írták nemrég hogy kiküldtek onnan is e-mailt hogy lakóhelyen működő bankszámlára fognak csak kifizetni. Gyakorlatban még ez nem valósult meg?

Oldal: 9 / 15 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •