Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Probirsék rosszul kezdték az októberi high stakes játékokat

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Probirsék rosszul kezdték az októberi high stakes játékokat


  2. #2
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Frankon ez a hír hogí egíik bukot 4 BI-t a másik nyert 30bb-t.

    Ha nincs miről írni inkább ne írjatok.
    ouchi likes this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Te vagy klimaxolsz ,vagy csak nagyon rossz passzban vagy wcf,de neked semmi nem tetszik mostanság!
    hateAllMss likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Egyetértek Wildcatfish-el. Tényleg a béke segge alatt van ennek a cikknek a HÍR értéke (legalábbis számomra). Pláne, ha nincs is az összes információ a hírszerkesztő(k) birtokában --> gondolok itt erre: "Iteopepe88 eredményéről csak részinformációink vannak, az elmúlt hét napban $5.951-t vesztett 750 leosztás alatt."
    Úgy néz ki sajnos, hogy ha nincs hír KREÁLNI KELL egyet a semmiből, hogy meglegyen a délelőtti cikk az oldalnak.
    Ez szomorú... és nagyon nem előremutató
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  5. #5
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Szerintem az, hogy négy-öt magyar játékos rendszeresen feltűnik a high stakes játékokban, önmagában hírérték. Szerintem az is érdekes, ki hogy teljesít. Az olvasói adatok is azt mutatják, hogy ez sokakat érdekel. Általában a hónap közepén szoktuk megnézni, hogy alakul az adott hónap, ha van magyar érdekeltség, és a végén a havi összegzéskor. Abban van igazság, hogy a mai HS játékokban keveseknél gyűlik össze akkora minta egy hónap alatt, hogy igazán mérvadó eredményről írhassunk, de szerintem ezek a játékosok megérdemlik, hogy rendszeresen foglalkozzunk velük, nem csak mondjuk az év végén egy nagy összefoglalással. Szerintem motiváló, hogy ekkora tétekig jutottak. De persze tiszteletben tartom, hogy más vélemény is van.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Egyetértek banosterrel! Sajnos Isildur1 ámokfutások már nem nagyon,sőt egyáltalán nem fordulnak elő manapság! Szegény ember azzal főz,ami van.
    Axe and banoster like this.

  7. #7
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az, hogy négy-öt magyar játékos rendszeresen feltűnik a high stakes játékokban, önmagában hírérték. Szerintem az is érdekes, ki hogy teljesít. Az olvasói adatok is azt mutatják, hogy ez sokakat érdekel. Általában a hónap közepén szoktuk megnézni, hogy alakul az adott hónap, ha van magyar érdekeltség, és a végén a havi összegzéskor. Abban van igazság, hogy a mai HS játékokban keveseknél gyűlik össze akkora minta egy hónap alatt, hogy igazán mérvadó eredményről írhassunk, de szerintem ezek a játékosok megérdemlik, hogy rendszeresen foglalkozzunk velük, nem csak mondjuk az év végén egy nagy összefoglalással. Szerintem motiváló, hogy ekkora tétekig jutottak. De persze tiszteletben tartom, hogy más vélemény is van.
    Mint szakmabeli hírszerkesztő "újságíró"-tól kicsit sokallom a "szerintem" szó tulzott használatát.
    banoster likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az, hogy négy-öt magyar játékos rendszeresen feltűnik a high stakes játékokban, önmagában hírérték. Szerintem az is érdekes, ki hogy teljesít. Az olvasói adatok is azt mutatják, hogy ez sokakat érdekel. Általában a hónap közepén szoktuk megnézni, hogy alakul az adott hónap, ha van magyar érdekeltség, és a végén a havi összegzéskor. Abban van igazság, hogy a mai HS játékokban keveseknél gyűlik össze akkora minta egy hónap alatt, hogy igazán mérvadó eredményről írhassunk, de szerintem ezek a játékosok megérdemlik, hogy rendszeresen foglalkozzunk velük, nem csak mondjuk az év végén egy nagy összefoglalással. Szerintem motiváló, hogy ekkora tétekig jutottak. De persze tiszteletben tartom, hogy más vélemény is van.
    Persze, hogy sokan olvassák, mert "nem tehetünk mást", ugyanis nincs más friss hír oldalon és kivagyunk éhezve az információra. Ebből következik, hogy nyilván elolvassuk, rákattintunk, ami generálja nektek a számokat. Ha lenne mondjuk 10 cikk, biztos nem erre lennénk kíváncsiak a legtöbben.
    Axe likes this.
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  9. #9
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint szakmabeli hírszerkesztő "újságíró"-tól kicsit sokallom a "szerintem" szó tulzott használatát.
    És tényleg
    Utoljára módosítva: banoster által: 2016. 10. 12. 15:53

  10. #10
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nem tudom mi bajotok ezzel a cikkel, ez rendszeresen visszatérő cikk. Egy helyzetjelentés simán elfér csak kár hogy már nem akkora pénzek forognak mint annó mikor még isi meg Gus is asztalhoz ült.
    banoster likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •