Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (35) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Csúnya beszédért számla zárolás:D Korrekt?

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Csak poénkodok Most mit csináljak ha felveszi a baromságot? Barátnőm is ilyen helyen dolgozik és fel****** magát , pedig mondom neki h szarjon már rá ilyen birkákkal minek foglalkozik. De ezt a monitor mögül könnyu mondani lehet én is ideges lennék. Kicsit bevannak feszülve én meg unatkoztam mondom röhögök egy jót a hisztin

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Amugy az h ma visszamentem az volt max parasztság,amugy semmit nem csináltam amiért makogni kellett volna.A mai az szenzácios volt visitotva röhögtem ,mondjuk én olyan voltam a suliba is h már a kutya se röhögött a poenomon de én nem birtam abbahagyni.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..mondjuk én olyan voltam a suliba is h már a kutya se röhögött a poenomon de én nem birtam abbahagyni..
    Ez most is igy van, teso

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    A supportosnak behódoltál muszájból,de a kis lelkivilágodat annyira megpiszkálta az eset,hogy napokkal később is visszamentél kiadni a kis frusztrációdat?

    És még idejössz hirdetni ezt az egészet!
    Nem csak azt,hogy helyreraktak téged,hanem még azt is,hogy te milyen bátor tudsz lenni,ha úgy egyébként nulla következménye van az elkövetett tetteidnek.

    Vagy ennél több mélysége van a történetnek?

    Mindenesetre emberfeletti bátorságod példaértékű.
    sabe83 and van Gerwen like this.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nem voltam frusztrált kicsit sem nem vettem sértésnek az egészet.Röhögtem magamban h ilyen van h ennyiért bezárnak egy számlát.
    Azért nyitottam a topikot h ilyet láttak-e már máshol h ennyiért bezárnak egy számlát mert én még ilyet nem láttam annyira abszurd.
    Nekem te tünsz frusztráltnak ,menj el fuss egyet vagy gyere le hétvégén a coxxba és megnyugszol ha ez ennyire zavar.

  6. #16
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet dafty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelj már, ugyan engem is húztak már fel supportosok, miért kell parasztnak lenned?

    Segít a helyzeteden? Hirtelen okosabb lesz tőle szerencsétlen? Jobb lesz neki tőle? Neked jobb lesz tőle?

    Szerencsétlen valami hulladék órabérért küzd egész nap hasonlóan értetlen emberekkel, szeretsz lecsúszott emberbe belerúgni?
    Ha valaki nem ért valamihez, akkor ne csinálja! Azért vagy, hogy segíts az embereken, képviseld a szolgáltatót, amit az ügyfél igénybe vesz, és ebből lesz fizud. Nyilván ha az ügyfél paraszt, akkor te is lehetsz paraszt, kivéve ha az ügyfél problémája megalapozott, mert nem értesz ahhoz, amit csinálsz. Vagy hülyének nézed az ügyfelet. Nem árt egy kis hozzáértés, empátia, problémamegoldókészség, stressztűrés.

    Nem tudjuk mennyit keres, azért nem egy indiai a csávó, hogy hugyért dolgozzon, ha meg szar a munkahelye, akkor váltson. Nem bonyolult dolgok ezek.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #17
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Oktatják, kíméletlenül, rendületlenül alázzák a donkot a saját topikjában. Máris bearanyozta a napom, ezért érdemes volt ma is fölkelnem.

  8. #18
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak poénkodok Most mit csináljak ha felveszi a baromságot? BARÁTNŐM is ilyen helyen dolgozik és fel****** magát , pedig mondom neki h szarjon már rá ilyen birkákkal minek foglalkozik. De ezt a monitor mögül könnyu mondani lehet én is ideges lennék. Kicsit bevannak feszülve én meg unatkoztam mondom röhögök egy jót a hisztin
    Kiemeltem a barátnőm szót. Gerwen szerint te kolbászpárti vagy. Szegény gyerek kire gerjed ezután?
    Mondjuk ez a sértődéses dolog ami a support csinált ,nekem ez is langyi dolog.
    Igazi férfi lenyúlja a számláról a pénzedet és töröl.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Barátnőm is ilyen helyen dolgozik és fel****** magát ,

    Te nem b**i vagy?
    van Gerwen likes this.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Már elmagyaráztam egy párszor hogy milyen beállítottságu vagyok de nem hiszem h van jelentősége.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •