Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (49) összesen
Like Tree77Likes

Téma: Bréking - a magyar Wild Hungarian a PartyPoker legújabb profija!

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szerintem meg elég,ha ránézel rockett és máris érdekelni fog:-)

  2. #32
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg elég,ha ránézel rockett és máris érdekelni fog:-)
    Ennyi erővel tényleg Michelle Wild is lehetne valahol pokerprofi.
    van Gerwen likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #33
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ismerném, de nem érdekel, azért starson se nagy varázslat megverni a 15$-os limitet, én ettől nem leszek oda. Az én meglátásom szerint nem tett eddig még kb. semmi értékelhetőt, hogy érdekes legyen.
    Ne haragudj, semmi személyes, de ha szerinted ilyen egyszerű megverni a 15öt, akkor miért dolgozol Angliában?

  4. #34
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Cabeee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, semmi személyes, de ha szerinted ilyen egyszerű megverni a 15öt, akkor miért dolgozol Angliában?
    Mert tele volt a tököm a pókerrel, ennyi. Halkan megjegyzem, hogy amíg aktív voltam masszívan vertem az 50-et és sokat toltam 100on is. Most van egy nyugis melóm, kevesebbet stresszelek, mint a swingeken, fix órabérem van, néha még az is belefér, ha az ember ledönt munka közben egy sört, játszik valamit, filmet néz. Nekem ez így jó.
    ronInter, Tir-X, RegGeri and 1 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi erővel tényleg Michelle Wild is lehetne valahol pokerprofi.
    Anno egy másik site Majkát választotta reklámarcnak. Ő is megosztó személyiség. De mi nem tudhatjuk, hogy hova koncentrál és mit szeretne egy adott oldal népszerűsíteni.

    Most a Party a twichre ment rá, fogadjuk már el, hogy olyanokkal gondolja, akiknek már van megfelelő számú követője.

  6. #36
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet ViKsY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anno egy másik site Majkát választotta reklámarcnak. Ő is megosztó személyiség. De mi nem tudhatjuk, hogy hova koncentrál és mit szeretne egy adott oldal népszerűsíteni.

    Most a Party a twichre ment rá, fogadjuk már el, hogy olyanokkal gondolja, akiknek már van megfelelő számú követője.
    Tőlem akár az angol királynő is lehet a party játékosa, én arra a fos sitera vissza nem megyek az hót ziher.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #37
    Lelkes újonc jancsi19287 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Hozzászólások
    68

    Beszélő vicc ez a gyerek

    Ne értetlenkedjetek már, rockett túl sokat nyert 50-100$-téten ezért tele lett a töke a pókerrel és kiment dolgozni.És mivel azt is megtudtuk tőle, hogy PS számít csak valamit a többi "gagyi" ezért aki nem hisz neki csekkolja sharkon pokerrockett nickjét majdnem $130/hó.Ha nem tudnák az igazi okot azt hinnénk, hogy inkább-e miatt született a döntés.Hamarosan indítunk egy petíciót amiben aláírásokat gyűjtünk mert sokan érezzük még rajta kívül úgy, hogy a PartyPoker nagyon igazságtalan döntést hozott és rockett sokkal jobb választás lenne mint Wild Hungarian.

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet jancsi19287 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne értetlenkedjetek már, rockett túl sokat nyert 50-100$-téten ezért tele lett a töke a pókerrel és kiment dolgozni.És mivel azt is megtudtuk tőle, hogy PS számít csak valamit a többi "gagyi" ezért aki nem hisz neki csekkolja sharkon pokerrockett nickjét majdnem $130/hó.Ha nem tudnák az igazi okot azt hinnénk, hogy inkább-e miatt született a döntés.Hamarosan indítunk egy petíciót amiben aláírásokat gyűjtünk mert sokan érezzük még rajta kívül úgy, hogy a PartyPoker nagyon igazságtalan döntést hozott és rockett sokkal jobb választás lenne mint Wild Hungarian.
    Távoláll tőllem ,hogy védjem,de azért vannak más sitok is PS-en kívűl, ahol gondolom játszott...a másik kérdés pedig az ő dőntése...persze gondolom nem,úgy jőtt a lové ,ahogy szerette vólna,mert mais aztmondom,hogy pokerrel tőbbet lehet keresni mint kint munkával, bizonyos szint és bizonyos , nem kevés meló árán....de úgygondolom, hogy aki csak anyit ér el a pokerrel,hogy megél belőle ,esteleg igenjó színvonalon magyar szinten, annak váltani kell.... persze igy is ellehet lenni néhány év, de szerintem akkor legyen valaki pokerprofi ha tud félretenni ,és egzisztenciát teremteni magának,(lakás,ház, befektetések),annak aki elszorja amit keres annak ez 10 évmúlva csak 1 szép emlék marad...a csajos remélem megfogja a lehetőséget, és él vele és minnéltőbb lovét próbál ezzel keresni, egyértelmű hogy azért választották mert csinos ,nem mert 1 pokergénusz..dehát a punci mindenhol nagyúr
    ronInter, kacsa1st and Masters800 like this.

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet jancsi19287 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne értetlenkedjetek már, rockett túl sokat nyert 50-100$-téten ezért tele lett a töke a pókerrel és kiment dolgozni.És mivel azt is megtudtuk tőle, hogy PS számít csak valamit a többi "gagyi" ezért aki nem hisz neki csekkolja sharkon pokerrockett nickjét majdnem $130/hó.Ha nem tudnák az igazi okot azt hinnénk, hogy inkább-e miatt született a döntés.Hamarosan indítunk egy petíciót amiben aláírásokat gyűjtünk mert sokan érezzük még rajta kívül úgy, hogy a PartyPoker nagyon igazságtalan döntést hozott és rockett sokkal jobb választás lenne mint Wild Hungarian.
    Azért nem mindenki akar ám pókerprofi lenni,aki valaha is játszott,még akkor sem,ha stabil nyerő is volt. Lehet,hogy fele annyit keres,mintha pókerezne......és akkor mi van? Aki 3szor annyit tehetne zsebre grindeléssel,mint munkával és nem azt csinálja,akkor már egy i.d.ióta? Ha egy picit is utána nézel Rockettnek,akkor rá fogsz jönni magad is,hogy nem a levegőbe beszélt a pókeres előéletéről.
    Az,hogy nem túl szimpi az arc,az más kérdés Igaz Papa?:-p

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Gratulálok. Egy éve és 7k játék óta nyerő? Lenyűgöző!
    Utoljára módosítva: Gagalo által: 2016. 10. 13. 19:09

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •