Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (35) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Csúnya beszédért számla zárolás:D Korrekt?

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Én egy picit sem lepődnék meg,ha kiderülne,hogy azt a barátnőt Gerwennek hívnják
    Jymaster111 and Macilacika like this.

  2. #22
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Becsülendő, hogy valaki prominens PA adminként még a Sportinbeten is vállal munkát!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Gerwen inkább arról meghallgatnám a te verziódat amikor egy gazdag meleg etetett ,itatott meg stakelt is. Kicsit olyan mint a mostani pedofil botrányok h kis himi-humiért cserébe pénz,csoki ilyesmi csak neked kaja ,pia ,stake Bocsánat Piroslapos h elmondtam a storyt de nem bírtam megállni.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gerwen inkább arról meghallgatnám a te verziódat amikor egy gazdag meleg etetett ,itatott meg stakelt is. Kicsit olyan mint a mostani pedofil botrányok h kis himi-humiért cserébe pénz,csoki ilyesmi csak neked kaja ,pia ,stake Bocsánat Piroslapos h elmondtam a storyt de nem bírtam megállni.
    Nananana ez nem merül feledésbe Gerwen kiváncsian várjuk a storyt a te nézőpontodból!
    csiga19794 likes this.

  5. #25
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Gazdag meleg hahaha. Micsoda kifejezés. Nem tudom, hogy nekik jobb, vagy nekem, a szegény hidegnek. Már Piroslapossal is pajzánkodsz privátban?

  6. #26
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet dafty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelj már, ugyan engem is húztak már fel supportosok, miért kell parasztnak lenned?

    Segít a helyzeteden? Hirtelen okosabb lesz tőle szerencsétlen? Jobb lesz neki tőle? Neked jobb lesz tőle?

    Szerencsétlen valami hulladék órabérért küzd egész nap hasonlóan értetlen emberekkel, szeretsz lecsúszott emberbe belerúgni?
    Ezzel a meloval ez is egyutt jar! Amugy tuti kopkodte a monitort, meg csuklott a user egesz csaladja! Nem kell ezeket felteni! Azt hiszik magukrol, hogy jogaszok, oszt csak ctrl-c ctrl-v vel vaganykodnak!
    A trollok meg manapsag mindenhol ott vannak!
    -Lője le újra!
    -De minek?
    -Mert még táncol a lelke!

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gazdag meleg hahaha. Micsoda kifejezés. Nem tudom, hogy nekik jobb, vagy nekem, a szegény hidegnek. Már Piroslapossal is pajzánkodsz privátban?
    Na de hogy volt ,tudom h nem fogadtad el a felkérést a keringőre de megosztanád?

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hahaha, Piroslapos tövön már vagy 28 millió kurv@anyázós levelet írt a PS-nek, amiben bevallotta a multiaccos nickjeit, sőt külön kérte, hogy töröljék az összeset, de még csak föl sem merült bennük soha, hogy kibasszák őt.
    Ez valóban 100%-ig így van!!! Óriás vicc leírtam nekik a nick neveimet pénzküldéseket stb de nem történt semmi viszont idegen aki küldött $-t vagy volt pénzcsere azokat ellenőrizték. Tudták hogy felesleges kib@sznijuk egy GTD bukóra állított inast
    1x azt is írtam nekik hogy adok még egy utolsó esélyt nekik vasárnap, leírtam milyen rendezvényeken indulok és kárpótolhatnak valamelyiken egy top 3 helyezéssel. Nen történt meg
    Utoljára módosítva: Piroslapos által: 2016. 10. 15. 18:48

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet dafty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelj már, ugyan engem is húztak már fel supportosok, miért kell parasztnak lenned?

    Segít a helyzeteden? Hirtelen okosabb lesz tőle szerencsétlen? Jobb lesz neki tőle? Neked jobb lesz tőle?

    Szerencsétlen valami hulladék órabérért küzd egész nap hasonlóan értetlen emberekkel, szeretsz lecsúszott emberbe belerúgni?
    LOOOOL Te beteg vagy inas?

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki nem ért valamihez, akkor ne csinálja! Azért vagy, hogy segíts az embereken, képviseld a szolgáltatót, amit az ügyfél igénybe vesz, és ebből lesz fizud. Nyilván ha az ügyfél paraszt, akkor te is lehetsz paraszt, kivéve ha az ügyfél problémája megalapozott, mert nem értesz ahhoz, amit csinálsz. Vagy hülyének nézed az ügyfelet. Nem árt egy kis hozzáértés, empátia, problémamegoldókészség, stressztűrés.

    Nem tudjuk mennyit keres, azért nem egy indiai a csávó, hogy hugyért dolgozzon, ha meg szar a munkahelye, akkor váltson. Nem bonyolult dolgok ezek.
    Maximálisan igaza van Rocky nak

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •