Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (97) összesen
Like Tree158Likes

Téma: Ismerd meg a PartyPoker magyar profiját - Wild Hungarian interjú

  1. #41
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ez még szerintem is szép csaj.

  2. #42
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, csak kicsit magas.
    En is az vagyok, bevallalom

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Bazz, most utana is neztem ennek a csajnak es bevallalnek vele egy 5000 meccses Headsupchallenget

  4. #44
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bazz, most utana is neztem ennek a csajnak es bevallalnek vele egy 5000 meccses Headsupchallenget
    Hajjaj, szerintem sokan még 6-max-ban vagy akár Full Ring-ben is benne lennének vele


    Amúgy meg hajrá pókeres csajok!!

    Függetlenül attól, h melyikük milyen eredménnyel játszik vagy, h éppen melyikük néz ki jól vagy sem, csak jót tehetnek a már "régóta halott" online pókernek Ha minél többen szeretnék meg ezt a játékot és ülnének az asztalokhoz, az mindenképpen frissítő hatással bírna.
    Így egy jóval szélesebb réteg számára válhatna elfogadottabbá ez a dolog + egész biztosan másokat is bevonzana ebbe a környezetbe.
    Utoljára módosítva: Aenima által: 2016. 10. 18. 08:03
    Nottobe likes this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  5. #45
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt arról van szó, hogy akadémián mindenki jobb pókerben, mint a másik. Erkölcsileg pedig nyilván makulátlan.
    Mi van akkor ha nem úgy szedi szét a lottó sng-ket, mint itt bárki és mi van akkor, ha van HS reg exe?
    Nyilván senki nem barátkozna azzal a társasággal akikkel ő teszi, mert tisztességtelen előnnyel járhat profikkal lógni és ingyen kócsot kapni a többi magyar nehezen feltörekvő reggel szemben. Élből utasítanánk el mondjuk Liv Boeree közeledését, mert akkor mit fognak szólni a magyar pókeresek, jújj! Főleg ne mutasson be a pókeres ismerőseinek ami által akár 10x gyorsabban fejlődhetünk!!!
    ****iknál mázlista, nőknél *****.

    Lehet ezt egyszerűen sztereotípiákra alapozva megítélni, de lehet, hogy mi sem mondanánk nemet fordított esetben. Igazatok is lehet, de vakon vagytok mind az életével kapcsolatban, ha jól sejtem.

    Világos, hogy a szépsége miatt kérték fel reklámarcnak, csak hogy addig ismeretségeket kellett építenie angolul, neki kellett állni pókert tanulni, blogot kellett vezetnie a 2+2-n, el kellett kezdenie streamelni és mind ezt kitartóan csinálni amíg el nem érte a mostani állapotot. Sehol nem lenne ,ha csak vigyorogna valami pró oldalán azóta is...

    De itt mindenki jobban csinálja nála, csak ronda... c'est la vie!

    Majd lestek amikor isildurzero lesz stars online team pro tag.
    Figy nem azzal van a baj, hogy nem kőprofi egy év után
    (és ennek ellenére már nagykövet)
    Nem is azzal van a baj, hogy kő gazdag az ex-e
    (mint érdekes módon minden ilyen típusú nőnek)
    Nem is azzal van baj hogy kivel barátkozik
    (bődületesen vastag pénztárcákkal)

    A baj azzal van, hogy a többség mint én gusztustalanak tartja az ilyen zimánykodva előre jutó embereket!
    A baj azzal van, hogy miközben az összes fórum, blog, napló haldoklik -és már nagyítóval kell keresni egy értelmeset- kit választanak meg a party nagykövetének? Nem egy pl.: Probirs-et (akire felnéz az egész szakma) hanem egy "ki ez a gádzsé?" emberkét!
    De tudom Probirs mellei nem vonzanának 10k követőt. Szakmai blog? Azt meg ki nem sz@rja már le?

    Itt erről a rohadt undorító parasztvakításról van szó. Hogy kutyaként nyalja a kezét mindenki, mert a hölgy bepozicionálta magát a tutiba. (Akadémia ki ne dörzsöld a nyelved!) 9k game egy év alatt? 2,9% ROI? Mi az istenről beszélünk? Téged ez tényleg nem zavar? Hogy majd ő képvisel téged valahol csinosan szponzorba öltözve kidobott cicikkel? Nem pedig egy Pepe, vagy bárki más egy Luigi vagy akárki, akik valamit tényleg le is tettek az asztalra? Mert engem ez rohadtul zavar!
    Skaidy and Nottobe like this.

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Még valami:

    Világos, hogy a szépsége miatt kérték fel reklámarcnak,

    csak hogy addig ismeretségeket kellett építenie angolul

    Hogy érted? Hogy felszedje az egyiket? Itt az egyik legerősebb logikai bukfenc ebben a "riportban" ha észre veszed. (Vagy nevezzük nevén: nem riportban , hanem fizetett hirdetésben) Angolul kellett tanulni wow mint legtöbbünknek

    neki kellett állni pókert tanulni

    wow mint legtöbbünknek

    blogot kellett vezetnie a 2+2-n

    Logikai bukfenc 2.0 : hogyan vezethet valaki pont 2+2 blogot aki angolul tanul?

    el kellett kezdenie streamelni

    Bődületes nagy meló!

    és mind ezt kitartóan csinálni amíg el nem érte a mostani állapotot.

    Miféle állapotot? Mi az amit elért? Ja hogy a 10k követőt, aha gondolom hogy ment, elintézték azt is a támogatók. Mint a party-t, és mint az akadémiás hirdetéseket hogy felfusson a stream. Senki se nézzen ennyire hülyének. De te sem lehetsz az, hogy ezt benyalod!

    Amúgy gondolom én szerelem volt első látásra, csak egy kép kellett a paliról, mint pl.: ez:

    30859_688424998782_16103772_38649684_3754923_n.jpg

    Utoljára módosítva: Gagalo által: 2016. 10. 18. 04:00

  7. #47
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    A cikket nem olvastam el, mert túl hosszú, de belenéztem 1-2 videojába twitchen es határozottan kijelenthetem, hogy csinos kis csaj.

    Aenima kolléga: van már lájkod az enyémen kívül?
    scigabacsi likes this.

  8. #48
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ügyes lány Bea, szépen felépítette az imidzsét, jó volt a marketingje meg a kapcsolatai gratulálok neki hogy sikerült ezf elérni. Sok sikert a továbbiakban remelem sok pénzt keresel meg a party szponzoráltja ként. Addig üsd a vasat amíg meleg! És ne feledjétek 15 perc hírnév mindenkinek jár. Én sem mondtam volna nemet. Ja es egy szponzoráltnak nem is kell feltétlen jó játékosnak lenni elég ha játékosokat csalogat a teremhez lsd. Neymar, Ronaldo, CR7, Nadal stb....
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  9. #49
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Megdöbbentő( vagy nem), hogy emberek ismeretlenül mennyire féreg dolgokat tudnak leírni. Siralmas.

    Jól összehasonlitható az interjúban felvázolt embertípus és világlátás (az excsávó és bandájáé) meg az itt elhangzottak. Pont az ebbéli külömbség az amiatt egy ilyen csaj az ő lakásának a sarkában térdel és nem az ilyen nyomorultakéban.
    Keep calm and muck!

  10. #50
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Lenne itt egy Dislike gomb, kapnád azonnal.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •