Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Everest Poker - iPoker - $1,000 - exkluzív cash race - 2016. október 11-21.

  1. #11
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nézegettem a mostani és az előző race eredményeket és sehogy sem jön ki nekem a Raceback %-a.
    Segítsetek légy szíves, hogy a kapott % hogy jön ki.
    Köszi szépen.

    Db

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet darabka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nézegettem a mostani és az előző race eredményeket és sehogy sem jön ki nekem a Raceback %-a.
    Segítsetek légy szíves, hogy a kapott % hogy jön ki.
    Köszi szépen.

    Db
    Szeretnénk felhívni a figyelmetek, hogy az Everest race esetében a visszatérítés számításánál úgy számolunk, hogy €1 = 15 summit pont. Erre azért van szükség, mert a race-en a Cash Game esetében €1 rake 10 Summit pontot, míg Twister esetében €1 fee 20 Summit pontot ér, és az átlagos visszatérítés pontosabb közelítéséhez ezek átlagát vettük.

    Ennek következményeként viszont a visszatérítések számítása az egyes játékosok esetében akár pozitíz vagy negatív irányban is eltérhet a valóstól, annak függvényében, hogy mennyi Twister SNG-t játszik.

  3. #13
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

  4. #14
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnénk felhívni a figyelmetek, hogy az Everest race esetében a visszatérítés számításánál úgy számolunk, hogy €1 = 15 summit pont. Erre azért van szükség, mert a race-en a Cash Game esetében €1 rake 10 Summit pontot, míg Twister esetében €1 fee 20 Summit pontot ér, és az átlagos visszatérítés pontosabb közelítéséhez ezek átlagát vettük.

    Ennek következményeként viszont a visszatérítések számítása az egyes játékosok esetében akár pozitíz vagy negatív irányban is eltérhet a valóstól, annak függvényében, hogy mennyi Twister SNG-t játszik.
    Olvastam ezt a leírást. De ez alapján sem jön ki egyik % sem.
    Légyszíves számokkal támaszd alá amit írsz..
    Köszi!
    torzon likes this.

  5. #15
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Nem az euro raken és a rakeback miatt nem jött ki neked?

  6. #16
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem az euro raken és a rakeback miatt nem jött ki neked?
    Próbáltam az EUR\USD árfolyamot is figyelembe venni, de még így is van eltérés.

    Értem én, hogy mindenki csak azt nézi, hogy mennyit kap vissza, de ha valami oknál fogva esetleg a rakeback képlet számítása nem jó, akkor azt javítsuk már ki. Nem szép dolog a játékosok félretájékoztatása.

    Persze ha valaki beírja a megfelelő képletet, hogy mégis miként jön ki az annyi és csak én néztem be, akkor azt nagyon köszi!

  7. #17
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet darabka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam az EUR\USD árfolyamot is figyelembe venni, de még így is van eltérés.

    Értem én, hogy mindenki csak azt nézi, hogy mennyit kap vissza, de ha valami oknál fogva esetleg a rakeback képlet számítása nem jó, akkor azt javítsuk már ki. Nem szép dolog a játékosok félretájékoztatása.

    Persze ha valaki beírja a megfelelő képletet, hogy mégis miként jön ki az annyi és csak én néztem be, akkor azt nagyon köszi!
    Mivel a Twister-ért és a többi játékért eltérő pont jár, és mi nem tudjuk, hogy melyik játékos mennyi Twister-t játszott, csak az összpontszámát ismerjük, ezért nem tudunk pontos raceback számítást végezni az egyes játékosok esetében, csak egy becslést ami azt feltételezi, hogy a játékos fele-fele arányban játszott Twister-t és egyéb játékot. Ez a teljes race visszatérítés számításánál egy jó becslés, de pl egy olyan játékosnál, aki csak Twister-t, vagy csak egyéb játékot játszott, jelentős mértékben torzíthatja a számított visszatérítést.

    Sajnos jobb megoldást a jelenlegi rendszerben nem tudtunk erre, de a leírás és a saját játék ismerete alapján minden játékos ki tudja számítani magának a race-ből a visszatérítése mértékét.

  8. #18
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •