Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Égés volt az idei Big One - Jason Mercier szóvá is tette

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Égés volt az idei Big One - Jason Mercier szóvá is tette


  2. #2
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Bárki szervezhet olyan versenyt amilyet akar, ha Laliberté tud, akkor Mercier is csinálhat milliós versenyt, aztán azt engedi nevezni aki neki szimpatikus, tök egyszerű. Lehet, hogy kevesebb induló volt, de ezt nem feltétlenül bánják az indulók, ha viszont a nyerési esélyeik reálisabbak egyúttal, mint korábban. Ilyen magas nevezési díjért nem árt ha az ember kap is valamit a pénzéért.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    lassan majd a statsról is kitiltják a profikat/regeket! hogy nehogy szegény amatőrök fishek.. bukjanak.. szerintem ez sem megoldás...
    kacsa1st and WINAMAXDONK like this.

  4. #4
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Ha én szervezek egy játékot, azt hívok meg, akit szívesen látok. Bárkinek jogában áll megválogatni a résztvevőket a saját játékában. Nyilván, mivel milliárdosokról van szó, nem egy garázsban tartják a versenyt, hanem egy patinás kaszinóban, de attól ez még egy privát parti. Kétlem, hogy bármelyik résztvevő célja lett volna a reflektorfényben sütkérezni, senkinek nem hiányzott a média, szóval szerintem ők nem kudarcként élték meg a kisebb figyelmet.
    Mondom ezt úgy, hogy én is szívesebben nézem a profik játékát, mint ismeretlen gazdag fisheket.
    Flush67 and toma1 like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    ebben igazad van! itt jön az hogy minden nézőpont kérdése..
    WINAMAXDONK likes this.

  6. #6
    Lelkes újonc jancsi19287 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha én szervezek egy játékot, azt hívok meg, akit szívesen látok. Bárkinek jogában áll megválogatni a résztvevőket a saját játékában. Nyilván, mivel milliárdosokról van szó, nem egy garázsban tartják a versenyt, hanem egy patinás kaszinóban, de attól ez még egy privát parti. Kétlem, hogy bármelyik résztvevő célja lett volna a reflektorfényben sütkérezni, senkinek nem hiányzott a média, szóval szerintem ők nem kudarcként élték meg a kisebb figyelmet.
    Mondom ezt úgy, hogy én is szívesebben nézem a profik játékát, mint ismeretlen gazdag fisheket.
    Viszont ha te szervezel játékot biztos nem kerülnek fel az eredmények az All time money list-re, ezt nem szabadna engedniük ennél a versenynél, kész vicc lesz ez a lista pár év múlva annyit fogunk látni rajta, hogy ki vásárolt több re-entryt egy 1millás sng-n.Már az sem tettszett, hogy egy jótékonysági versenyen korlátozzák a max résztvevők számát de ez...
    kacsa1st and van Gerwen like this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet jancsi19287 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha te szervezel játékot biztos nem kerülnek fel az eredmények az All time money list-re, ezt nem szabadna engedniük ennél a versenynél, kész vicc lesz ez a lista pár év múlva annyit fogunk látni rajta, hogy ki vásárolt több re-entryt egy 1millás sng-n.Már az sem tettszett, hogy egy jótékonysági versenyen korlátozzák a max résztvevők számát de ez...
    +1

    Én örülök, hogy bukta volt. Ha lettek volna profik biztos megnézném YT-on, de így egyáltalán nem érdekes!
    Persze joguk van azzal játszani akivel akarnak és nem fontos nekik a népszerűsége a versenynek megértem.
    Minket meg nem izgat a gazdag fishek bohóckodása, szóval 1:1
    van Gerwen likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    "Én örülök, hogy bukta volt."

    ahhoz kepes alig lett kisebb a pp, hogy 0 db profi volt, az uzletemberek meg jot szorakoztak es jotekonykodtak egyet, most hogy a youtubon hanyan nezik meg az kit erdekel? nem igazan ertem miert lenne ez nagy bukta...

  9. #9
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet jancsi19287 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha te szervezel játékot biztos nem kerülnek fel az eredmények az All time money list-re, ezt nem szabadna engedniük ennél a versenynél, kész vicc lesz ez a lista pár év múlva annyit fogunk látni rajta, hogy ki vásárolt több re-entryt egy 1millás sng-n.Már az sem tettszett, hogy egy jótékonysági versenyen korlátozzák a max résztvevők számát de ez...
    Mivel minden profi elad a versenyeiből, ráadásul a buyineket nem számolják, csak a nyereményeket, így ezekkel a listákkal eddig sem volt sok értelme foglalkozni, mivel abszolút fals képet ad az eredményességről.
    rockett likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #10
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nagy francok vagytok a címadással! Mercier jól megmondta, csak azért kattintottam a cikkre mert azt hittem jól kifakadt magából erre mit kell olvasnom egy nem igazán érdekes cikk közepén egy twetter üzenetet. Eleg gyenge cikk, bár a címadás a célját elérte!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •