Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Joaosimaobh PartyPoker nagykövet lett

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Joaosimaobh PartyPoker nagykövet lett


  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    egyre többen népszerűsítik a partpokert jó lenne ha legalább csak megközelítené a pokerstarst.. akkor talán jól járna a netes póker világ is! lenne egy kis konkurencia a starsnak végre..

  3. #3
    Idegen DodgerDex avatara
    Csatlakozott
    2016. 09. 05.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet molylepke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyre többen népszerűsítik a partpokert jó lenne ha legalább csak megközelítené a pokerstarst.. akkor talán jól járna a netes póker világ is! lenne egy kis konkurencia a starsnak végre..
    Jahh Partypoker; Player1 Player2 és társai? Kösz nem!

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    jó hát lenne mit alakítani a szoftveren! az első lépés az lenne! de remélem meglépik.. és akkor több játékost tudnának becsalogatni...
    AceDeRothstein likes this.

  5. #5
    Idegen DodgerDex avatara
    Csatlakozott
    2016. 09. 05.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    "teljesen biztos vagyok benne, hogy a PartyPoker hamarosan újra a világ vezető terme lesz" - mondta joaosimaobh."

    Mikor is volt vezető terem? A full Tilt idejében tutira nem. Előtte meg még úgysem. A Full Tilt után meg a Stars volt az és még mindig.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet DodgerDex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "teljesen biztos vagyok benne, hogy a PartyPoker hamarosan újra a világ vezető terme lesz" - mondta joaosimaobh."

    Mikor is volt vezető terem? A full Tilt idejében tutira nem. Előtte meg még úgysem. A Full Tilt után meg a Stars volt az és még mindig.
    Mielőtt amcsiban betiltották az online szerencsejátékokat. Party kivonult, fulltilt stars maradt...
    banoster and forzadani3 like this.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    sosem volt! de most lehagyta az ipokert.. szóval azért haladnak.. ők vannak a legközelebb a starshoz.. de még is még eléggé messze vannak! 1. új szoftvert kellene csinálni 2 új kedvező promóciókat! 3 a starsnak még további negatív dolgokat kellene csinálnia hogy esetleg legyen esélyük felzárkózni .. de nem hiszem hogy így lesz sajnos! pedig én nem bánnám.. nem vagyok stars párti.. sőt..

  8. #8
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet DodgerDex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "teljesen biztos vagyok benne, hogy a PartyPoker hamarosan újra a világ vezető terme lesz" - mondta joaosimaobh."

    Mikor is volt vezető terem? A full Tilt idejében tutira nem. Előtte meg még úgysem. A Full Tilt után meg a Stars volt az és még mindig.
    Igen, ahogy andada írja. A PartyPoker volt az abszolút piacvezető, és csak azért vesztették el a pozíciójukat, mert az UIGEA-t betartva kivonultak az amerikai piacról, a PS, Full Tilt, UB, stb termek viszont a törvényeket megszegve továbbra is fogadták az amerikaiakat a Fekete Péntekig.

    A Full Tilt sosem volt piacvezető.

  9. #9
    Idegen DodgerDex avatara
    Csatlakozott
    2016. 09. 05.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ahogy andada írja. A PartyPoker volt az abszolút piacvezető, és csak azért vesztették el a pozíciójukat, mert az UIGEA-t betartva kivonultak az amerikai piacról, a PS, Full Tilt, UB, stb termek viszont a törvényeket megszegve továbbra is fogadták az amerikaiakat a Fekete Péntekig.

    A Full Tilt sosem volt piacvezető.
    Azt nem is gondoltam h az FT piacvezető lett volna.
    Azonban még akkor minden portál azt mutatta, h a Party csak 3. a világon.
    1. Stars 2, Full Tilt, 3. Party

    De egyébként elhiszem, hogy úgy volt ahogy írjátok!
    Utoljára módosítva: DodgerDex által: 2016. 10. 22. 13:20

  10. #10
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Ebben a brazil pókeriskolában tanítják, hogy AX-et OOP semmiképpen nem dobunk a riverig, akkor sem ha nincs semmink, csak A magasunk?
    AceDeRothstein likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •