Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (45) összesen
Like Tree46Likes

Téma: Megéri még manapság belevágni az online pókerbe? - vélemény

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Úgy néz ki mindenki figyelmen kívül hagyja azt a tényt, hogy most már korántsem csak az egyénen múlik, hogy mennyire lesz profitábilis játékos. Az utóbbi 1-2 évben, olyan szintű retorziók érték a regeket, a szolgáltatók részéről, - gondolok itt elsősorban a ps-re természetesen - hogy úgy látom a jövőre nézve egyáltalán nem biztos, hogy elég lesz ha valaki nagyon kitartó, lelkes, szorgalmas... stb.

    Ha továbbra is ilyen mértékben faragják le az elérhető edge-t a bizonyos játéktípusokban, a különböző rake emelkésekkel, rakeback csökkentésekkel, bizonyos szoftverek betiltásával, akkor tényleg csak a legjobbak maradnak, és azok nem hiszem, hogy a most kezdő játékosok közül fognak kikerülni.
    illese and ProAdel89 like this.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet DodgerDex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nem értek teljesen egyet. Tudom a blogodból, hogy neked nem volt szerencséd a cash gammel, de a CG-ben még mindig van pénz, nem is kevés!
    Max a Lurdy-ba hétvégén!

  3. #23
    Idegen DodgerDex avatara
    Csatlakozott
    2016. 09. 05.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 8 évvel ezelőtti blogból? LOL. Jelenleg is CGből élek, miről beszélsz?
    Nem kell megsértődni! Semmi hülyeséget nem írtam.
    Utoljára módosítva: DodgerDex által: 2016. 10. 26. 07:26

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Csodalkozom hogy a legfontosabb veszelyt kihagyja mindenki.

    Pls jatszatok a snowieval 15-20k headsupot vagy 100k SH-t. Nezzetek meg nyertek e. Majd ha esetleg nyertek oruljetek, hogy jok vagytok. Majd szamoljatok bele raket es 99.9%-a playereknek nem fog nyerni.

    Sztem AI ugyanugy megoli a jatekot hamarosan mint ahogy a sakknal lattuk.
    (Nincs tobbe fizetos online verseny. Robotoknak minek).
    Kamanduk likes this.

  5. #25
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    az mindenképpen érvényes, hogy sokkal kevésbé egyértelmű a döntés, mint 5-10 éve, bár ha belegondolok, hogy BF is több mint 5 éve volt, akkor inkább mint 8-10 éve.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #26
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Érdekes írás, bár mint tudjátok, én is érdekelt vagyok egy backing csoport működésében, ettől függetlenül sok mindennel egyet tudtam érteni és néhány dologgal nem.

    Szerintem az továbbra is fennáll, hogy azoknak érdemes a pókerben gondolkodni legalább középtávon meglevő pénzkereső tudás nélkül, akiknek egyébként nincsenek nagyon nagy lehetőségei. Aki hazavisz havonta mondjuk 5-800e forintot, és nem nagyon tehetséges, az sokszor (legtöbbször) jobban jár, ha nem tekinti a pókert megoldásnak a problémáira, ezen emberek számára maximum egy nyereséges hobbiként szokott működni a dolog. Természetesen van a játékban potenciál, de míg pár éve (5-8) elég volt, ha szimplán ügyes-tehetséges voltál, ez ma már sajnos kezd kevés lenni, a tőkeigény egekbe emelkedett, a variancia több élet hosszáig tart egyedül. (bár ezt nem panasznak szánom, hiszen pont ezek a jelenségek hívták életre a backing csoportokat)

    Az ellentmondás ott van a pókeres pályára váltásban, hogy aki általában semmiben nem volt sikeres, az valószínűleg a pókerben sem lesz nagyon az. (ennek az oka egyszerű: kellő szorgalommal bármiben jó lehetsz, ha eddig nem volt a fejlődésre más területeken motivációja a játékosnak, akkor a pókerben sem lesz hosszú életű a lelkesedése) ugyanakkor ha sikeres voltál valamiben, akkor ritkán éri meg váltani. Ezalól egyébként kivétel, ha valakinek van egy természetes érzéke a játékhoz, erre is látok példát időnként, de a tehetség már csak olyan, hogy nincs mindenkinek.

    Kategórikusan egyébként nem jelenteném ki, hogy a jövő nagy nyerői nem kerülhetnek ki a ma kezdők közül (hiszen ez nem is lehet igaz, mert a nagy nyerők kiöregedésével megürül a helyük, ahova valakiknek be kell férnie, hiszen ha a rekreációs játékosok között oszlana szét az el nem nyert pénz, máris nagyon megérné a kezdőknek képezni magát) de azt én is alá tudom támasztani, hogy nálunk a psharknál - akik abban kiemelkedően jók, hogy kezdő játékosokból pókerből megélni képes játékosokat neveljen - is mind-mind lassabbá válik a legmagasabb tétekre jutás illetve nem is sikerül annyi játékosnak.

    Ennek ellenére nem vagyok nagyon pesszimista, a póker egy remek társasjáték, amíg szórakozásból van aki játssza, lesznek olyanok is akik jobb lévén, mint a mezőny, pénzt keresnek a játékkal.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #27
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Czupe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csodalkozom hogy a legfontosabb veszelyt kihagyja mindenki.

    Pls jatszatok a snowieval 15-20k headsupot vagy 100k SH-t. Nezzetek meg nyertek e. Majd ha esetleg nyertek oruljetek, hogy jok vagytok. Majd szamoljatok bele raket es 99.9%-a playereknek nem fog nyerni.

    Sztem AI ugyanugy megoli a jatekot hamarosan mint ahogy a sakknal lattuk.
    (Nincs tobbe fizetos online verseny. Robotoknak minek).
    Ha jól emlékszem, Alfred Einstein mondta: "Nem tudom mivel vívják a III. világháborút, de a IV.-et és az online pókert botokkal fogják vívni."
    Bonyi96 and ria05 like this.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  8. #28
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki hazavisz havonta mondjuk 5-800e forintot, és nem nagyon tehetséges, az sokszor (legtöbbször) jobban jár, ha nem tekinti a pókert megoldásnak a problémáira
    Azért ez nem egy átlag magyar fizetés.

  9. #29
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez megint csak egy 10.köntösbe bujtatott promo cikk.

    Nem tudtatok volna 3-4 prominens játékost találni , akiknek többet ér a véleménye.

    Feltételezem alig van új regisztrácuó akadémián.
    Nem lehet objektíven megírni egy cikket, ha szoros érdeked fűződik valamihez amit benne taglalsz. Ezért kár is cikknek hívni, ez pusztán reklám. Most sokat olvasok újságot, ha zenéről van szó, érdekes módon a legtöbbször olyasvalakiről van hír, aki épp fellép a közeljövőben, ez csak véletlenül meg van említve a cikkek végén. Lassan eljutunk oda, hogy a gyilkossági hírek végén riasztórendszer/önvédelmi stb reklámok lesznek. Ma már szinte nincs is újságírás, csak reklám.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #30
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Czupe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csodalkozom hogy a legfontosabb veszelyt kihagyja mindenki.

    Pls jatszatok a snowieval 15-20k headsupot vagy 100k SH-t. Nezzetek meg nyertek e. Majd ha esetleg nyertek oruljetek, hogy jok vagytok. Majd szamoljatok bele raket es 99.9%-a playereknek nem fog nyerni.

    Sztem AI ugyanugy megoli a jatekot hamarosan mint ahogy a sakknal lattuk.
    (Nincs tobbe fizetos online verseny. Robotoknak minek).
    Én CG 6maxról tudok nyilatkozni.
    Ott ha nl100 on elkezdenél játszani snowie-val mondjuk laptopról beadogatnád a boardot lapot sizeokat stb. akkor elég szép minuszt hoznál, mert a rake-nél többet sohasem tudnál nyerni.
    Ugyanez magasab téteken.

    Ettől függetlenül vannak nyerő botok, de azok is erősen exploitálhatóak (kérdés hogy jobban-e mint amennyibe a rake kerül? valószínáleg nem) de sokkal jobbak nem lesznek mint a regek. És gondolom egy bizonyos szint felett már mindenki tudja h nem azért ül le asztalhoz hogy a gyenge reget exploitálja hanem, hogy a fishtől elezsedje az easy moneyt. És mivel erre még bőven van lehetőség midstaken, ezért egyelőre nincs gond. Engem az se érdekel, ha beül a jobbomra a -40bb/100-as fish, hogy a többi 4 reg az éppen igazi lesz-e vagy bot, mert a fishtől jövő pénzt valószínáleg nem fogják tudni elvenni, vagy csak annyira keveset hogy attól még bőven megéri ott maradni.
    RegGeri likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •