Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (79) összesen
Like Tree61Likes

Téma: Útban a $100-os Spinek felé - Consuelah interjú

  1. #31
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te meg hozzászólás alapján, mint az unokaöcsém, 13 éves.
    Egyetértek! Viszont nem érzem magam egyedül!
    -Lője le újra!
    -De minek?
    -Mert még táncol a lelke!

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    glgl

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem értem, hogy Magyarországon hogyan lehet ilyenre szerződést kötni? Mi van, ha a csávó lelép a 180 000 dollárral? Kb. egész életében nem kéne többet spinelgetnie, meg semmit csinálnia, ennyi pénzzel, és a pénz gondolom az ő pokerstars számlájára megy. Nem hiszem, hogy bíróságra lehetne menni, hogy kötöttünk egy szerződést, ami amúgy itthon illegális játékra vonatkozik, és nem adta meg a pénzt. Ez kb. olyan lenne, mintha a drogkereskedők bíróságon érvényesítenék a követeléseiket egymással szemben. Gondolom azért a backer csoportokban nincsenek verőlegények. Vagy lehet a könyvelők mellett rájuk megy el a profit egy részre.


    Magyarországon a póker nem illegális.

    Magyar licensz nélkül pókert szolgáltatni illegális, (egyes termek szerint az Uniós jog miatt az sem illegális,mert diszkriminatív a szabályozás ergo érvénytelen)

    Tetszőleges online teremben játszani (akár magyar licensszel rendelkezőben vagy nem rendelkezőben) semmilyen törvénybe nem ütközik.
    Katzorka and Consuelah like this.

  4. #34
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Szerintem, aki értetlenkedik a szintlépések és úgy az egész backer csoport előnyei/működése kapcsán, az sosem pókerezett huzamosabb ideig komolyan. Valószínűleg nem tudjátok felfogni, mennyire nehéz manapság kis tétről, saját erőből (erő = tőke, tudás) eljutni mid-, highstakes-ig. Az ilyen dealek kapcsán csak addig jutnak el sokan gondolatban, hogy "60-as téten nyerő, aminek leadja felét(?), mennyi pénzt vesznek így ki a zsebéből, fúj".
    Azt is látni kell, hogy 1-3-7$ tétről jó nyerő játékos manapság milyen kis eséllyel jut el olyan tétekre, ahol már fix megélhetésként tekinthet a játékra. Az a stabil tőke és oktatás, amit biztosítanak ezek a csoportok már önmagában is "megérik a pénzüket", ráadásul megszűnik az a bizonytalanság, amit az "egyedüllét" okozhat, elsősorban egy rossz széria során.
    A költségekről meg annyit, hogy egyrészt, aki backerként a saját tőkéjét kockáztatja, joggal vár el nyereséget a befektetésére. Aztán ott van még az edzők órabére, az oktatóanyagok összeállítása, esetleges logisztikai költségek, a szoftverek, amiket biztosítanak, a privát fórumok stbstb.

    Nem voltam soha backelt játékos, még csak azt sem mondom, hogy nem lenne jobb a pókervilág, ilyen csoportok nélkül, de azért kis gondolkodással az a négy oldal értetlenkedés, ami itt megy könnyen kiküszöbölhető lenne.
    ceewyl, Cshősz, qwertibie and 6 others like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet pudvi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarországon a póker nem illegális.

    Magyar licensz nélkül pókert szolgáltatni illegális, (egyes termek szerint az Uniós jog miatt az sem illegális,mert diszkriminatív a szabályozás ergo érvénytelen)

    Tetszőleges online teremben játszani (akár magyar licensszel rendelkezőben vagy nem rendelkezőben) semmilyen törvénybe nem ütközik.
    Jó igazad, van pókerezni nem illegális, csak ha rendesen adóznál belőle, akkor napi -50% ROI-d lenne, tehát akkor az adókerülés illegális.

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó igazad, van pókerezni nem illegális, csak ha rendesen adóznál belőle, akkor napi -50% ROI-d lenne, tehát akkor az adókerülés illegális.
    Értettem a gondolatmenetet elsőre is amúgy, csak úgy csináltam mintha nem érteném

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Szimpatikus lány, sok sikert!

    Mondjuk azt nem értem hogy nem félnek itt egyesek nevüket meg arcukat adni a nyilvánosságnak - gráfokkal megspékelve - miközben bárki olvashatja ezeket, és a piros oldalon már volt is ebből afférja egy sng játékosnak.

  8. #38
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem értem, hogy Magyarországon hogyan lehet ilyenre szerződést kötni? Mi van, ha a csávó lelép a 180 000 dollárral? Kb. egész életében nem kéne többet spinelgetnie, meg semmit csinálnia, ennyi pénzzel, és a pénz gondolom az ő pokerstars számlájára megy. Nem hiszem, hogy bíróságra lehetne menni, hogy kötöttünk egy szerződést, ami amúgy itthon illegális játékra vonatkozik, és nem adta meg a pénzt. Ez kb. olyan lenne, mintha a drogkereskedők bíróságon érvényesítenék a követeléseiket egymással szemben. Gondolom azért a backer csoportokban nincsenek verőlegények. Vagy lehet a könyvelők mellett rájuk megy el a profit egy részre.
    Lehet azért nem lép le,mert nem lifechange money...
    Ha marad és feljut 100ig,lehet 1-2-3 év alatt megkeresi ugyanezt a pénzt,vagy többet és nem ébred lófejjel maga mellett sem

  9. #39
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Szimpatikus interjú, végre valaki aki szereti és elismeri az animéket
    Ja és respect a nicknevedhez
    https://youtu.be/f-9MwOAYzhE

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet azért nem lép le,mert nem lifechange money...
    Ha marad és feljut 100ig,lehet 1-2-3 év alatt megkeresi ugyanezt a pénzt,vagy többet és nem ébred lófejjel maga mellett sem
    Jahh, mondjuk ezért is kell költeniük csapatépítésre, utazások, iszogatások, hogy a csapatszellem miatt is meggondolja kétszer is, vagy eszébe se jut, hogy lelép a pénzzel. Azért ha csak interneten tartják a kapcsolatot úgy könnyebben kísértést kaphat aki nyer, gondolom én.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •