Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (79) összesen
Like Tree61Likes

Téma: Útban a $100-os Spinek felé - Consuelah interjú

  1. #61
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet jancsi19287 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne huncutkodj csiga neked már feleséged van!
    Eszembe sem jutott ilyen. Egy sztorit szerettem volna elmesélni csak neki. Úgy kezdődik,hogy egyszer hátizsákkal bejártam Nyugat-Európát.....Barcelonához érve......

  2. #62
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet Consuelah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3/2 Senki sincs készen, meg a 9/18 Lottóőrület is nagyon jó. (Meg is nézem most őket )
    Szerintem is a lottóőrület a non-plus ultra

    Már beleéltem magam, hogy legy egy "dinoszauruszmészárló Amelia Earhart vidámparkom"

  3. #63
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Amugy a #28-ban mar lelottem a Consuelah BananaHammock poent, csak valahogy senki nem vette eszre Meg maga a Consuelah se ..
    Wild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild Hungarian

  4. #64
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy a #28-ban mar lelottem a Consuelah BananaHammock poent, csak valahogy senki nem vette eszre Meg maga a Consuelah se ..
    Dede, láttam! Csak pont egybe olvastam el azokat a kommenteket. Pedig mikor még ott jártam gondoltam, hogy beírom majd, hogy a barátaimnak csak Valerie!
    banoster and Nottobe like this.

  5. #65
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet fszt2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    óra 80 óra játék elég manpság egy backing csportba wow
    Átlagosan játszottam ennyit. Volt két hónap is, amikor 2-2 hét kiesett meg amikor elkezdtem játszani akkor is kevesebbet toltam, azért ezek lehúzzák. Ha hozzáadod az elemzést meg az egyéb időket, amikor nem játszol, de azzal kapcsolatos tennivalód van bőven meghaladja a havi 170 órát.
    Még az is fontos, hogy ez nettó játékidő. 6 óra játékkal elmegy egy nap 7-8 óra, mert muszáj tartani szüneteket, ami meg egy 8-16-ig munkánál benne van a munkaidődben. (wc, enni, inni, stb)
    Persze igaz, hogy ennél jóval többet kellene játszani, én sem vagyok megelégedve a játékidőmmel. Viszont egy átlagos nap 4-6 óra után kiég az agyam 4 asztalon, nagyon kell figyelni végig, mert minden egyes moveom számít. Ha csak 1-3 asztalon játszok bírok 8 órát is, de akkor időben meg db számban nem vagyok beljebb. Vagy ha folytatom úgy a játékot, hogy már nem tudok koncentrálni annak sincs túl sok értelme. Persze próbálom kitolni a határokat, hogy egyre több és több időt bírjak koncentráltan játszani.
    banoster likes this.

  6. #66
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Valszeg napi 4-5 óránál többet képtelenség lejátszani érdemben A játékkal, nagyon kevés ember képes rá, és ha mellévan téve az elemzés 1-2 óra, akkor bőven elég.

    Versenyjátékosok képesek többet jatszani egyben, de az koncentrált játékmennyiség, főleg hétvégére, és több pihenőnappal szamolhatsz, mert ha hajnalig tolod a köv napodra keresztet veszthetsz, legalabbis koncentrált nem nagyon leszel.

    CG-nél, Spinnél megkockázatom hogy nem is szabad 4-5 óránál többet beletenni és max 21-22 nappal szamolni egy hónapban, különben totálisan kiégsz. Elég jó az a 90 óra nettó játékidő, ez nem gyári, vagy betanított munka..

  7. #67
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Biztos vannak "űrlények" akik ennél is több asztalon, több órában tolják, de szerintem is elég a 4-5 óra spin egy napra.

  8. #68
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Dán a 140es honapjaival...
    Bar ha jol emlekszem nemreg tolt egy 240 eset. Nem akartam elhinni..
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2016. 11. 01. 20:59
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #69
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Gyorsan kiég az ember így, nekem is az volt a terv, hogy havi pár napból (vasárnapok) meg lehet élni, a másik hat nap meg az enyém, nem jött össze. Lehet jobban járnál "rendes" munkával, pláne ha IT közeli területen vagy és beszélsz nyelveket. Ha valahol Ny Európában, akkor főleg.

  10. #70
    Tag klemi666 avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem is az volt a terv, hogy havi pár napból (vasárnapok) meg lehet élni, a másik hat nap meg az enyém
    Az úgy korrekt!
    csiga19794 likes this.

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •