Oldal: 145 / 332 ElsőElső ... 4595135143144145146147155195245 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.441 - 1.450 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #1441
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Ma kora este többször leszakadtam a Party-ról. UPC-s netem van, azzal elvileg nem volt gond. 20:00 után már nem volt leszakadásos problémám.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  2. #1442
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    lassan mindenhol lesz ilyen! everestnél is volt egy időben stars partypoker.. mindenhol akad.. ....

  3. #1443
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Van a teremben pénzküldési lehetőség? Ha igen hol, és milyen adatok kellenek hozzá? Keresem, de nem találom, és nem tudom, hogy azért, mert nincs, vagy csak rossz helyen keresem.

    Köszi a segítséget.

  4. #1444
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Biztos h van inas ,most tolom a pokert ha addig nem válaszolnak estére megnézem de tuti h van.

  5. #1445
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van a teremben pénzküldési lehetőség? Ha igen hol, és milyen adatok kellenek hozzá? Keresem, de nem találom, és nem tudom, hogy azért, mert nincs, vagy csak rossz helyen keresem.

    Köszi a segítséget.
    Van, de előtte dokumentumokkal igazolnod kell magad.

    My Account - My IAT alatt találod a pénzküldést. Küldéskor kéri a másik játékos teljes nevét is, amit a PP regisztrációkor megadott. Kisbetűnek, nagybetűnek, ékezeteknek is stimmelnie kell, különben nem fogadja el a rendszer.
    Jymaster111 likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  6. #1446
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Köszi RegGeri, ez a pénzküldés engem is érdekelt.

  7. #1447
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Tologattam októberben ezt a Gladiátor promót, bejelentkezés után egész hónapban szépen le is volt bontva a Promócióknál, hogy melyik napon, mennyi pontot termeltem. Már épp ki akartam tegnap számolni, hogy mennyi lóvéra számíthatok, amikor szőrén-szálán eltűnt a táblázat, (1 nappal a promó lejárta előtt), és azt írta ki, hogy gratulálnak, 5 dollár a jutalmam...
    Ma beléptem, ott is volt öt dollárral több a számlámon, mint a legutóbbi kijelentkezésnél, amivel csak az a baj, hogy sztem sokkal többre lennék jogosult, plusz a hülye freeroll tikettek is ott vannak, amiket meg kéne/kellett volna kapnom, de azokból meg pláne nem látok egyet se a számlámon.
    Másnál is ilyen szépen oldotta meg a Party a promó lezárását, vagy csak én részesültem ilyen istenverte áldásban?
    Utoljára módosítva: mattack által: 2016. 11. 02. 10:51

  8. #1448
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tologattam októberben ezt a Gladiátor promót, bejelentkezés után egész hónapban szépen le is volt bontva a Promócióknál, hogy melyik napon, mennyi pontot termeltem. Már épp ki akartam tegnap számolni, hogy mennyi lóvéra számíthatok, amikor szőrén-szálán eltűnt a táblázat, (1 nappal a promó lejárta előtt), és azt írta ki, hogy gratulálnak, 5 dollár a jutalmam...
    Ma beléptem, ott is volt öt dollárral több a számlámon, mint a legutóbbi kijelentkezésnél, amivel csak az a baj, hogy sztem sokkal többre lennék jogosult, plusz a hülye freeroll tikettek is ott vannak, amiket meg kéne/kellett volna kapnom, de azokból meg pláne nem látok egyet se a számlámon.
    Másnál is ilyen szépen oldotta meg a Party a promó lezárását, vagy csak én részesültem ilyen istenverte áldásban?
    rendben megjött a lé, megfelelő összegben.

  9. #1449
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Limit korlátozást nem lehet PP-nél beállítani vhogy?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  10. #1450
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    nálam ma 7 után ismét meghalt party, nálatok működik?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •