Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (47) összesen
Like Tree46Likes

Téma: Consuelah BPO % eladás

  1. #11
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    "szétfingott mackónadrágban" ezen besírtam!
    Jymaster111 and ria05 like this.
    -Lője le újra!
    -De minek?
    -Mert még táncol a lelke!

  2. #12
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Csalódás ez az ajánlat.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet kircip eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csalódás ez az ajánlat.
    Konkretan egy iszonyat nagy tevedes.

    S most van az a fejemben ismet, hogy eddig ertelmesnek es okosnak tartott szemely fejebol vajon hogy pattanhatott ez igy ki?
    S kihirdetes elott senkivel nem beszelte meg, aki szolt volna neki, hogy ez igy katasztrofa?
    Wild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild Hungarian

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Vennék csak győzz meg!!

    Versenyeredmények? esetleg élő? miért ennyi a markup, meg ilyenek...........
    Jymaster111 likes this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Nyugtass meg, hogy ez csak valami tréfa. Jó, hogy nem már freerollozni akarsz egy ~1K usd-s live donkamenten .... Na hagyjuk már, így további infó nélkül ...

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    HU gondolom ezt nemgondoltad át szivi....tők aranyos vagy,meg minden de ezt nemkéne...

    1 . lehagytad a Hendonmob linket.... gondolom nincs is...., tehát semmi élő eredményed nincsen....
    És azért az élő játék kicsit más,mint az hogy otthon klikkeletsz és kifizetnek EV re...leglábbis ez a kategória, ide azért a magyar elit 1 nagyrész elmegy , ez azért 1 másik verseny minthogy,elmész péntek este Lurdyba kicsit hummogni a 3K-s freezoutra...

    2. a MU-- azért kicsit meleg, konkrétan én nemmernék kitenni ilyet..pedig van élő tapasztalatom és néhány eredményem Hendonmobon,de még nálam eredményesebb élő játékos és onine reg sem kérne ennyit..!! javaslom nézz körbe 2+2 ,hogy ott mennyit kérnek azok akikne van eredmény..

    3. ha benned annyira bíznak ,akkor a csoporton belűl simán eladod a %-ot gond nélkűl...
    RegGeri, Masters800, fszt2 and 2 others like this.

  7. #17
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Remélem nemsoká belinkel egy +€100K-s live-ost! Csak kicsit húz még titeket! lehetne bocsizni!
    Dejó lenne!
    -Lője le újra!
    -De minek?
    -Mert még táncol a lelke!

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Oszt ha elad 90%ot es itmbe er mi a fasomat csinal azzal a 10%al? Loszarert pokerezik??

  9. #19
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Kedves Mindenki!


    Eléggé meglepődve olvastam az ennyire támadó kommenteket, mivel én sem megbántani, sem lehúzni nem akartam senkit. Sajnálom, ha így jött le. SOHA nem adtam még el élő versenyből, így nem volt benne tapasztalatom. Pár barátom ajánlotta, hogy próbáljam meg itt és az 1,25-öt is ők mondták. Igaz azt is mondták, hogy ez a teteje, de azért bátorkodtam azt megcélozni, mivel:
    1. Jóval több mint 150db élő versenyem van az elmúlt 2 évből 150% feletti roival. (Igaz nem nagy versenyek, így nem vagyok fenn hendonmobon)
    2. Több mint 1,5 évet osztottam, az több mint 75*40=3000 óra élő póker figyelésével.(Több asztalon egy verseny alatt)
    3. Elég komoly postflop tudást követel meg a HU, főleg ilyen szinten és (nem csak) szerintem ezzel bőven lehet verni az élő mtt mezőnyt.


    Ennek ellenére elfogadom amit írtatok és megértettem azt is, hogy miért nem szabad ennyire sok %-ot eladni a versenyből. (Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy valaki többet elkér és lelép a pénzzel)
    Szóval szeretném módosítani a feltételeket:
    Mostani $ árfolyam szerint 276HUF=1USD.


    1%=13,5$
    5%=67,5$
    10%=135$


    A mai árfolyam szerint ezek 1,18-as markupnak felelnek meg. A BPO-ból maximum 65%-ot adok el, amiből már 20% elkelt (még az előző feltételekkel, de természetesen rájuk is a mostani kedvezőbb feltételek érvényesek). Remélem így megfelel! (Ha így sem jó, akkor az építő jellegű kritikát, ötleteket örömmel fogadom!)
    Utoljára módosítva: Consuelah által: 2016. 11. 09. 20:10

  10. #20
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Itt ilyen szelek fújnak, egyből cafatokra szedik az ilyen topikokat! De no para, csak tanulni tudsz ebből is GL
    -Lője le újra!
    -De minek?
    -Mert még táncol a lelke!

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •