Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (47) összesen
Like Tree46Likes

Téma: Consuelah BPO % eladás

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Kacsint

    Idézet Consuelah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Mindenki!


    Eléggé meglepődve olvastam az ennyire támadó kommenteket, mivel én sem megbántani, sem lehúzni nem akartam senkit. Sajnálom, ha így jött le. SOHA nem adtam még el élő versenyből, így nem volt benne tapasztalatom. Pár barátom ajánlotta, hogy próbáljam meg itt és az 1,25-öt is ők mondták. Igaz azt is mondták, hogy ez a teteje, de azért bátorkodtam azt megcélozni, mivel:
    1. Jóval több mint 150db élő versenyem van 150% feletti roival. (Igaz nem nagy versenyek, így nem vagyok fenn hendonmobon)
    2. Több mint 1,5 évet osztottam, az több mint 75*40=3000 óra élő póker figyelésével.(Több asztalon egy verseny alatt)
    3. Elég komoly postflop tudást követel meg a HU, főleg ilyen szinten és (nem csak) szerintem ezzel bőven lehet verni az élő mtt mezőnyt.


    Ennek ellenére elfogadom amit írtatok és megértettem azt is, hogy miért nem szabad ennyire sok %-ot eladni a versenyből. (Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy valaki többet elkér és lelép a pénzzel)
    Szóval szeretném módosítani a feltételeket:
    Mostani $ árfolyam szerint 276HUF=1USD.


    1%=13,5$
    5%=67,5$
    10%=135$


    A mai árfolyam szerint ezek 1,18-as markupnak felelnek meg. A BPO-ból maximum 65%-ot adok el, amiből már 20% elkelt (még az előző feltételekkel, de természetesen rájuk is a mostani kedvezőbb feltételek érvényesek). Remélem így megfelel! (Ha így sem jó, akkor az építő jellegű kritikát, ötleteket örömmel fogadom!)
    Én nem támadásnak szántam amiket leírtam...!!! Csak képben vagyok élő mtt -vel kapcsolatban..igaz itthon nem játszom csak kűlfőld, de szoktam venni % is,ismerősőktől és 2+2 is...

    És nem is gondolom ,hogy bármi hátsószándékod van a dologgal..

    De mondom mégegyszer. ez másverseny minta lurdys fun...itt is lesznek gazdag fishek..de mégtőbb magyar reg is ...

    a 25 BB postflop játékról nemakarok véleménytformálni,ami 4 percmúlva már csak 15 bb,mert máshogy gondolom..

  2. #22
    Lelkes újonc Igenykapitany avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hely
    Pecs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Nem ertem ezt a vegtelen sok negativ kommentet. En szemely szerint elobb vennek Consuelahtol akar 18% markuppal, aki egy postflop nagyon jol kepzett jatekos, mint mondjuk egy liferun diablo-tol -10%-kal. Legalabb rola tudom, hogy nem varja nyalcsorgatva, hogy 6bet allin mehessen KQo-val, mint a legtobb MTT "pro", akiknek a post tudasa kimerul a 100% CBetben.
    Utoljára módosítva: Igenykapitany által: 2016. 11. 09. 21:59
    ProAdel89 likes this.

  3. #23
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Igenykapitany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ertem ezt a vegtelen sok negativ kommentet. En szemely szerint elobb vennek Consuelahtol akar 18% markuppal, aki egy postflop nagyon jol kepzett jatekos, mint mondjuk egy liferun diablo-tol -10%-kal. Legalabb rola tudom, hogy nem varja nyalcsorgatva, hogy 6bet allin mehessen KQo-val, mint a legtobb MTT "pro", akiknek a post tudasa kimerul a 100% CBetben.
    Itt az alaklom be vásárolni mi tart vissza , mi meg eldöntjük nekünk mi a szimpatikus ajánlat.

    ÉS mért sértegeted az MTT játékosokat és külön Diablot , nem lépet be a csoportotokba és fáj nektek?
    Mandras, RegGeri and fszt2 like this.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Struktúra:

    - első nap 40 perces szintek
    - második naptól is csak 60 percesek -> elég turbó structure!!!

    Indulók tavalyról:

    Kármán Antonio, Botond Balázs, Kamarás Péter, Koszta Miklós, Andrejkovics Milán, Kovács András, Mécs Máté, Gál Zoltán, Kaló Dénes és Bézsenyi László, Gelencsér Péter, Szécsi Norbert, Bujtás Lászlónak, Molnár Lászlón, Boros Mátyás, Szabó Zoltán Tibor, Somodi Balázs, Szász Csaba, Zsemlye Viktor, Németh András, Stumpf András, Czuczor Márton, Turmezey Péter és Markovits Ádám

    Tavaly 200+10 volt a nevezés 186 indulóval. Sejthető, hogy az idei magasabb buy-in megszűri kissé a mezőnyt, viszont a prók elindulnak ugyanúgy -> nagyobb reg/fish arány

    Mindezek után nem tudom, mennyire reális, hogy min. 18% a ROI-d. Valamint bp-iként gondolom addicionális költségek sem merülnek fel.

    - Kb. 70 ezer huffot tervezel beletenni - miért nem jársz inkább 50k-s tourokra? ott a roi-d is biztosan joval magasabb lenne..

    DE ha lejjebb viszed vagy 0 MU-t számolsz fel, akkor viszek 10-15%-ot, mert látok benne fantáziát, hogy lány vagy és jóval alábecsülik emiatt a képességeid.

  5. #25
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet kircip eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csalódás ez az ajánlat.
    Szerintem nem különösebben meglepő az ajánlat, nem kell a hölgyet annyira túlmisztifikálni. Végy egy fiatal, naív lányt, aki azt hiszi, hogy nincs jobb dolog annál, mint a munkamennyiséggel arányos bevétel. Akadémián volt egy kis hype körülötte, barátjával úgy gondolták meglovagolják, és bepróbálkoznak egy élő versennyel. Rúgott a ló, meg néha harapott is.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Nem akartam negatív lenni, csak a véleményemet mondtam el, de ahogy látom van más is (olyanok is akik nálam kompetensebbnek tűnnek számomra) aki hasonlóan gondolkodik.

    Az eredeti kiírás margójára: Tegnap szintén (mint ahogy más említette) akartam írni az utazás költségéről (Vegas VS Budapest), arról, hogy ha 90% ban eladod, akkor kvázi azért kapsz pénzt hogy elindultál, valamint ha megnyered akkor a 10% a több nap játékért megéri-e egy hasonló szinten játszó spin prónak.

    szimpatikus, hogy meghallgattad a kommenteket, de ha azt is beleveszem amire személy szerint egyáltalán nem goldoltam (ld: peraspera előző kommentje) még mindig erősnek gondolom a 18% -ot. Én is látok egy kevés fantáziát, ezért maximum 5% MU val szívesen vásárolok pár %-ot (de legszívesebben 0 MU val).

    Tudom hogy hülye a humorom, de ugyanitt: 100% ITM el rendelkezem a PA Openen (1-ből 1) a mostani versenyem 1,5 MU val 85% ban eladó (a többi már elment ).
    A csomag full package, tehát utazásra, szállásra, kajára és piára már nem kérek pénzt (pedig inni szeretek, és Bécsben nem olcsó). Ajánlatokat privátban várom.

    Edit: most gondoltam át, ha valaki megveszi a 85%-ot 1,5 MU val, akkor kapok 420-€-t, amiből a 2 napos szállás, az utazás és a kaja szerintem csak neccesen jönne ki, extreme esetben (drága kaja/pia, esetleg gyorshajtásért megbüntetnek hazafelé az osztákok) lehet még buknék is a bizniszen, úgyhogy CANCEL az ajánlat!
    És negatívnak sem szerettem volna tűnni...

    GL Mindenkinek, és please No Offense!
    Utoljára módosítva: Mandras által: 2016. 11. 10. 12:13

  7. #27
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Szerintem nincs ezzel semmi gond. Ha ennyiért ad 1 %-ot, akkor az vesz belőle, aki szerint így is megéri. Ha nincs rákényszerítve, hogy adjon el %-ot és ő ennyiért adna, akkor had tegye. Nyilván, ha ettől függ, hogy indul-e a versenyen, akkor majd változtat... vagy nem
    Azért lesznek bőven gyengébb képességű játékosok is a mezőnyben (legalábbis tavaly voltak), annyira nem kell megijedni a sok ismert protól. A felsorolt nevek (24) mondjuk a mezőny 13%-át teszik (180 indulónál), azért az nem olyan veszélyes. GL!

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Azért ha egy eladó ajánl valamit (jelen esetben freerollozna egyet a legdrágább magyar pókerversenyen), akkor a vevő hadd szóljon neki, hogy mi a baj a portékával.
    1rk4f1rk4, rockett, kircip and 3 others like this.

  9. #29
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Még 20-30% maradt.
    Aki vasárnapig utal Consuelah nickre, annak:
    10%=113$
    15%=169,5$
    20%=226$
    Ez kb 0 mu.

  10. #30
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Struktúra:

    - első nap 40 perces szintek
    - második naptól is csak 60 percesek -> elég turbó structure!!!

    Indulók tavalyról:

    Kármán Antonio, Botond Balázs, Kamarás Péter, Koszta Miklós, Andrejkovics Milán, Kovács András, Mécs Máté, Gál Zoltán, Kaló Dénes és Bézsenyi László, Gelencsér Péter, Szécsi Norbert, Bujtás Lászlónak, Molnár Lászlón, Boros Mátyás, Szabó Zoltán Tibor, Somodi Balázs, Szász Csaba, Zsemlye Viktor, Németh András, Stumpf András, Czuczor Márton, Turmezey Péter és Markovits Ádám

    Tavaly 200+10 volt a nevezés 186 indulóval. Sejthető, hogy az idei magasabb buy-in megszűri kissé a mezőnyt, viszont a prók elindulnak ugyanúgy -> nagyobb reg/fish arány

    Mindezek után nem tudom, mennyire reális, hogy min. 18% a ROI-d. Valamint bp-iként gondolom addicionális költségek sem merülnek fel.

    - Kb. 70 ezer huffot tervezel beletenni - miért nem jársz inkább 50k-s tourokra? ott a roi-d is biztosan joval magasabb lenne..

    DE ha lejjebb viszed vagy 0 MU-t számolsz fel, akkor viszek 10-15%-ot, mert látok benne fantáziát, hogy lány vagy és jóval alábecsülik emiatt a képességeid.
    Próbálok leszokni az éjszakázásról és ha rendszeresen járnék ilyen 50K-s versenyekre felborulna a bioritmusom és kiesne havonta 4-10 online játéknap. Annyira nem jó azokon az órabér, pedig szeretek élő versenyekre járni.

    Igazad van az indulókkal kapcsolatban, ezeknek a játékosoknak van nevük. Nekem nincs, mivel sose indultam nagyobb versenyeken senki sem ismeri a játékomat. Pont ezért szeretnék a BPO-ra menni és nem egy 50K-s versenyre.

    (ha érdekel még % fentebb módosítottam)
    Utoljára módosítva: Consuelah által: 2016. 11. 11. 16:22

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •