Oldal: 295 / 315 ElsőElső ... 195245285293294295296297305 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.941 - 2.950 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #2941
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet ali22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok képben túlzottan.

    Most akkor lehet még bankkártyát használni, vagy már hatályba lépett eme remek törvény, és skrillt használjak mindenképpen ?
    még elfogadják a bankkártyát. (és mindaddig el is fogják fogadni amíg el nem készül a miniszteri rendelet az utalások tiltásának konkrét hogyanjáról, az meg eltart szerintem egy darabig
    ali22 likes this.

  2. #2942
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Wildcat nem tudunk mást csinálni tesó csak Feriben bízni.Feri tudja és érti hogy mi a probléma.Engem nem csak a politikai tevékenysége nyügöz le ,hanem a 2014es felvonuláson mindenkihez volt 1-2 jó szava igazi nagybetűs FÉRFI.

  3. #2943
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Létezik, hogy már érvénybe lépett a rendelet? Pár napja még ott volt a Sportingbeten a banki átutalás mint kifizetési opció, igaz, nem volt mit levenni. Most ezer év után végre nyertem mixen, ki akartam utalni, de egész egyszerűen eltűnt az opció, sőt konkrétan semmilyen lehetőséget nem ajánl fel. Ez mi ez?

  4. #2944
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Hahahaah imádom ownolják kis Ogrét.Amugy sztem még lehet utalgatni de a sportingbet megmakacsolta magát és lehet h elébe ment a dolgoknak beárazva ezzel téged.

  5. #2945
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hahahaah imádom ownolják kis Ogrét.Amugy sztem még lehet utalgatni de a sportingbet megmakacsolta magát és lehet h elébe ment a dolgoknak beárazva ezzel téged.
    Nagyon nem vagyok most vicces kedvemben, az egész havi tő bankrollom veszne oda, ha nem engedik kifizetni a virtuális pénzt.

  6. #2946
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ne foss már ugyis kifizetik , van livechat és magyarul is tehát elvileg még talán te is tudsz beszélni velük.

  7. #2947
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne foss már ugyis kifizetik , van livechat és magyarul is tehát elvileg még talán te is tudsz beszélni velük.
    Írtam nekik, de ilyenkor már rég döglenek. Ha megszüntették a banki átutalást, akkor nekem lőttek, mert máshogy nem tudom levenni. Az mondjuk érdekes, hogy a befizetésnél bezzeg ott van az összes korábbi opció, mint pl. a kártyás vagy utalásos.

  8. #2948
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtam nekik, de ilyenkor már rég döglenek. Ha megszüntették a banki átutalást, akkor nekem lőttek, mert máshogy nem tudom levenni. Az mondjuk érdekes, hogy a befizetésnél bezzeg ott van az összes korábbi opció, mint pl. a kártyás vagy utalásos.
    Visszarakják csak be kell fizetned onnan.Ha x hónapig (3-6) nem történik pénzbefizetés az opcióban leveszik .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  9. #2949
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszarakják csak be kell fizetned onnan.Ha x hónapig (3-6) nem történik pénzbefizetés az opcióban leveszik .
    Ebben csak az a bökkenő, hogy a közel 10 éves pályafutásom alatt sosem fizettem be banki átutalással, csak a kifizetést oldottam meg azzal, és eddig működött is végig. Mindig bankkártyával depozitoltam, ahogy 1 héttel ezelőtt is, szóval nem értem.

  10. #2950
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    A banki kiutatást soha nem veszik le, egy oldal sem, mert, ha kifizetést akar valaki kérni, de soha nem volt befizetés(Skrill, Neteller vagy banki utalás) a számláján akkor arra alapból ki lehet kérni a pénzt. Ugyanis sokan csak MC-vel(és mivel MC-re NINCS KIFIZETÉS) fizetnek be oldalakra és banki kiutalást kérnek kifizetésre. Szóval olyan még nem volt, hogy elveszik ezt a lehetőséget, ez csak abban az esetben lehetséges, ha a tiltás már él. Na akkor kell keresni ezeknek az embereknek más alternatívát(Skrill-Paysafe-dal való féltöltése pont jó) és akkor mehet a depo terembe majd kifele Skrillre.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •