Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (81) összesen
Like Tree80Likes

Téma: Backing csapatok, avagy élet a ma pókerében - vélemény

  1. #11
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal, hogy folyamatosan nyomjátok a backinget, akár ilyen "véleménycikkben" is, pont azokat köpitek szembe, akik bevételt csináltak nektek eddig,azzal hogy lenyomtak több 100k raket a termeitekben.

    Értsétek már meg, hogy nem minden regular álma, és ami még fontosabb nem is érdeke, hogy belépjen ezekbe a csoportokba.
    Más kérdés, hogy ilyen ütemben ahogy ezek nőnek lassan más választásunk nem lesz.

    A Hudhoz hasonlítani a csoportok működését elég vicces. Olyan, mintha egy csöves kiflilopása és egy 200 milliós bankrablás közé tennél egyenlőségjelet.
    Én úgy gondolom minden affiliate legyen az akademia vagy más oldal vagy társulat az egy adok kapok biznisz. Senki nem fog akademian keresztül regisztrálni azért mert itt milyen szép cikkek meg oktatók meg miegymás van, ha van jobb deal a lehetőségei között. Ezért nem gondolnám, hogy ezek reklámozása amiért nem mellesleg a csoportok fizetnek is az olyan nagy gáz lenne. Nyilván ott és az alatt játszol aki jó dealt tud adni, megbízható és időben fizet.

    Egyértelműen nem a regularok álma csatlakozni ilyen csoporthoz. De annak aki úgy alapból nincsen tele pénzzel, h finanszírozni tudjon egy hosszútávú rossz szériát annak a regularnak is egy jó lehetőség nem mellesleg akár fejlődhet is és léphet szintet is hamar, meg az összes alacsony tétes regularnak aki hosszú évek óta érzi úgy, hogy az állandó pénzkivételek miatt amivel finanszírozni kell az életét nem tud előrejutni és persze egy full kezdőnek is remek út a fejlődés felé. Nyilván van az a regular réteg, aki megfelelő jövedelemmel rendelkezik jelenleg és az elmúlt években is olyan tartalékokat halmozott fel, hogy vígan kibír akár egy éves BE-t is, na ennek a rétegnek nem fog tetszeni ez az egész, mert az ő egymaga által nehéz munkával felépített egzisztenciája és megélhetése kerül veszélybe. A többség és a jelenleg játszani kezdők sincsenek ilyen kedvező helyzetben és azért belerúgni, harapni a másikba mert ő is boldogulni szeretne az nem szép dolog még ha közben meg is értem az álláspontodat.

    Melyik a kifli és melyik a bankrablás, mert azt nem írtad oda.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Nem értem mi szükség volt erre a cikkre. Érthető az is, hogy ti miért promózátok(és ezzel nincs is semmi baj nem kellene semmit megmagyarázni) őket az is miért váltanak ki negatív véleményeket nagyon sok emberből, a gond az ilyen Hud-os hasonlatoknál azt érezhetik sokan, hogy hülyének nézítek az embert és muszájból megírtátok ezt a cikket.

    Lehetne még 1-2 dolgot felhozni amit meg is tettek elöttem pl. sokkal inkább az az érdeketek, hogy valaki rb pro legyen letoljon 150k handet -2bb/100al mint az, hogy valaki játszon havi 30k handet 7bb/100as winrattel. És ez is teljesen rendben van a gond inkább az ilyen cikkekkel van mert a Torzon által leírt érzéseket nem csak belőle váltják ki.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Seating script nem illegális, a handmegosztás igen. Tehát a kettő rohadtul nem ugyanaz.

    (valakinek meg kell védenie danfiu becsületét, mondjuk PLO szabályait se ismerem)

  4. #14
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Kell a backing, kellenek a scriptek, kell a HUD, egy a lényeg legyen elég fish akinek a pénzét erkölcstelen gusztustalanul jó játékkal el tudjuk nyerni. Azért valjuk be kúva jó érzés mikor kihasználva az tudáskülönbségből adódó edge-ünket meg a különböző segédprogramok nyújtotta plusz infókat szépen legomboljuk a fisheket majd azon röhögünk hogy milyen lapokkal játszanak. Szumma szummárum minden jó úgy ahogy van. Backingeljünk, scripteljünk, HUD-ozzunk csak legyen a fishek zsebébe elég gempa amit elnyerhetünk!
    kacsa1st likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Seating script nem illegális, a handmegosztás igen. Tehát a kettő rohadtul nem ugyanaz.

    (valakinek meg kell védenie danfiu becsületét, mondjuk PLO szabályait se ismerem)
    Valaki akkor elmondhatna mi az igaz a seating scriptekkel kapcsolatban, mert sokkal kenyelmesebb lenne jatszani, nem a lobbyt kellene figyelni folyamatosan! Nekem ezt irtak, johet privatba is.

    Thank you for contacting us.

    We are sorry but at the moment we are not offering seating scripts , and please note that their use is prohibited on our platform.

    If there is anything else we can help you with please let us know and thank you for choosing us.

    Regards,

    Vincenzo
    Stars Support

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    "Mi azt szeretnénk, ha minél magasabb tétre jutnátok el nyerő játékosként, hiszen a magas téteken játszó nyerő játékosok termelik a legtöbb rake-et."
    Ez sem igaz, hiszen a legmagasabb téteken jellemzően kevesebb az akció és kicsi a hozható profit, közepes téteken többet lehet játszani és a sokkal nagyobb mennyiség sokkal több raket generál, mint a magasabb téteken (persze ez is játéktípusfüggő dolog). Azt hozzá sem teszem, hogy nem kell nyerőnek lenni ahhoz, hogy sok raket termelj. :P Az már tényleg szőrszálhasogatás lenne.



    heeeee? D
    neked az hogy sikerült h nagyobb téten kevesebb raket termelnek?

  7. #17
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    heeeee? D
    neked az hogy sikerült h nagyobb téten kevesebb raket termelnek?
    A legnagyobb téteken nem tudsz olyan sok handet játszani, nincs annyi akció. Közepes limiteken igen.

  8. #18
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legnagyobb téteken nem tudsz olyan sok handet játszani, nincs annyi akció. Közepes limiteken igen.
    Nem hittem volna, hogy ez magyarázatra szorul. Általános tendencia, hogy a játszható limitek csökkennek. Hiába vered az NL5k-t ha csak NL1k-n vagy lejjebb kapsz csak elég akciót. Annak idején például vertem Triple Drawban a 60$-os HUSNG-t (egy időben maximum tét volt!), de 15$-on sokkal többet játszottam, mert ott volt a legtöbb akció. Ergo nem feltétlenül a legmagasabb téten fogod a legtöbb raket termelni.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez sem igaz, hiszen a legmagasabb téteken jellemzően kevesebb az akció és kicsi a hozható profit, közepes téteken többet lehet játszani és a sokkal nagyobb mennyiség sokkal több raket generál, mint a magasabb téteken (persze ez is játéktípusfüggő dolog).
    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legnagyobb téteken nem tudsz olyan sok handet játszani, nincs annyi akció. Közepes limiteken igen.

    Nem szándékozok senkit védeni, én sem értek minden leírt dologgal teljesen egyet, de ti már annyira keresitek, hogy mibe köthettek bele, hogy irreleváns dolgokat is leírtok.

    Ha kicsit belegondoltok, akkor bátran feltételezhetjük, hogy az Akadémia játékosbázisának legnagyobb része nem az, akire a fentiek igazak, mivel nem olyan limiteken (és nem olyan játéktípust) játszik, ahol annyival kevesebb akció lenne, hogy kisebb limiten több raket termel.
    Nyilvánvalóan nem NL5k-ra lépésre gondolt a cikkíró, amikor azt írta, hogy érdekük magasabb tétre juttatni a játékosaikat, hanem főleg microról smallstakesre, midstakesre.

  10. #20
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hittem volna, hogy ez magyarázatra szorul. Általános tendencia, hogy a játszható limitek csökkennek. Hiába vered az NL5k-t ha csak NL1k-n vagy lejjebb kapsz csak elég akciót. Annak idején például vertem Triple Drawban a 60$-os HUSNG-t (egy időben maximum tét volt!), de 15$-on sokkal többet játszottam, mert ott volt a legtöbb akció. Ergo nem feltétlenül a legmagasabb téten fogod a legtöbb raket termelni.
    Ezt mondtam en is.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •