Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 47 (47) összesen
Like Tree46Likes

Téma: Consuelah BPO % eladás

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    10% ps-en co****4 nickről. gl!

  2. #42
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10% ps-en co****4 nickről. gl!
    Megjött, köszi!

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Melyik nap jatszol?

  4. #44
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Ma! :-) 34Km van. 43K az avg, 200/400(50) és még 55en.

  5. #45
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Out :-( sajnálom srácok :-( kb 27BBröl 10re ledobáltam magam pár óra alatt, aztán btn KTs nyit, én sbn 55el 3bs, és nem tartott ki :-(

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Bár nem voltam részvényes, de tényleg sajnálom, hogy nem sikerült továbbjutni.

    Egy rövidebb összefoglalót azért majd írsz? (Nyilván nem arra vonatkozóan, hogy hogyan kell dobálgatni )

  7. #47
    Újonc Consuelah avatara
    Csatlakozott
    2015. 09. 09.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Első asztalom nagyon jó volt, alig volt reg, viszont kb 4 órán keresztül semmi lapom nem volt. (Ha jól emlékszek max 6 std handem lehetett, 40BB-n pre bekerül egy QQ vs AK, azt holdoltam, és így maradtam átlag alatt kicsivel) Aztán megszűnt az asztalunk, átültettek egy elég reges asztalra. Ott voltak érdekesebb handek. Az elején megerősödtem egy flop flössel, aztán 400/800 (100)on nyertem egy nagyobb potot:
    45bb eff körül voltam Takács Roland co nyit, én btn T8s call, még az egyik vak adta. Flop: T75 fd, ő cbetel 40%ot én call, másik dob. Turn 8 (nem esik az fd), cbetel 40%ot én gondolkoztam h raiseljek e, végül arra jutottam hogy ha jobb, akkor minek, a blöffjeit nem akarom eldobatni, folytassa csak riveren, ha meg draw akkor ígyis-úgyis callol és nem akarom tovább építeni a potot, mert akkor riveren teli stackért megyünk. Végül csak calloltam. River 7, amivel esik a flöss, és itt megint 40% körül cbetel. Kb a legszarabb river nekem, de az ő rangét is eléggé leszűkítette: overpárt, vagy jobb T-t nem barrelezi végig, 7-es szerintem turnon nem cbeteli, sorral turnon nagyobbat kellett volna hívnia, hogy ne adjon jó oddsot és hogy riveren be tudjon kerülni a stack, vagy riveren kellett volna kisebbet hívnia, ha ott 2párokoktól meg drillektől vár kifizetést. T7,57,78-el, szettel is nagyobbat kellett volna turnon cbetelnie, mert tele volt drawwal a board, így kb maradt a flöss meg egy rakat blöff a rangebe, úgyhogy calloltam és snap muckolt. Ezután ilyen 70K chipem lett.

    Később buktam két nagy potot:
    Utg nyitok TT-vel 3500ig 1600-as vakon, középről egy reg 3betel 9100ig, callolok. Ketten nézünk flopot, ami Q9x fd, itt 6100at cbetel a 20K körüli potba, callolok. Turn Q, amivel esik a flöss, itt 21K-t cbetel és dobok. (Később azt mondja, hogy KJ flösse volt)

    Másik hand:
    BTN flatelek A6s-el, 4en nézünk flopot, ami 997 kör check. Turn 4, itt fd leszek, az sb probeol, csak én callolok. River 5, és nem esik a flöss. Itt check, check. (Úgy voltam vele, hogy sd képes vagyok, és nem biztos hogy tudnék dobatni találatot), mutat AK-t. (Ez szintén ilyen 20-30K-s pot volt)


    Aztán 2-3 órán keresztül 25BB-ről teljesen ledobáltam magam, volt egy AK utg1 meg egy JTs btn pushom, amikre nem kaptam call. Végül BTN nyitott KTs-el, és én sb-n ötösökkel betettem, flop K.


    Sajnálom nagyon, hogy így alakult. Viszont nagyon élveztem és ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek, aki bízott bennem! Remélem legközelebb jobban alakul!

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •