Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (81) összesen
Like Tree80Likes

Téma: Backing csapatok, avagy élet a ma pókerében - vélemény

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ennek a gondolkodásnak az ereménye a backercsoportok kialakulása. Ha az extra profit legalább részben azok kárára valósul meg, akik nem válaszották a csoportban gondolkozást, akkor ez őket zavarni fogja.
    De tényleg ne már. A regek jó része nem választja a csoporthoz csatlakozást, hanem rákényszerül a csatlakozásra. Életképesek lennének egyedül, ha nem lennének csoportok. Sőt, ha nem lennének csoportok, többet keresnének egyedül, mint csoportban. A csoportok két típusnak jók, a fajtádnak, meg az amúgy életképtelen "regeknek", akik maguktól soha semmilyen mezőnyben nem jutnának el odáig, hogy nyerők legyenek. Amit csinálsz az első sorban kártékony és erkölcstelen, másodsorban (elismerem) szükségszerű. Élősködő vagy, és ezen az sem változtat, hogy ha nem lennél te élősködő, akkor valaki más venné át a helyed. Szerintem parazitaként az lenne a helyes, ha csendben örülnél az érdemtelenül szerzett javaknak, ahelyett, hogy hangosan szimbiótának hazudod magad, pláne, hogy még hasznod sincs belőle.
    pilotkex, lourker, CsabiST and 6 others like this.

  2. #32
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Némi elfogultságot érzek a részedről

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A regek jó része nem választja a csoporthoz csatlakozást, hanem rákényszerül a csatlakozásra.
    Szabad választás van, ha valami kényszerit valakit akkor az maximum a racionalitás, a maximális haszon elve. Mindenki azt választja ami szerinte számára a legnagyobb EV vel jár.

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nem lennének csoportok, többet keresnének egyedül, mint csoportban.
    ha ez igaz lenne akkor nagyon hamar megszünnének a csoportok. Pont azért jöttek létre mert igy jobban járnak mint előtte.

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ahelyett, hogy hangosan szimbiótának hazudod magad,
    Lol. Nem állitottam sem magamról sem a backercsoportokról sem jót, sem rosszat. Lehet azok a démonok amik ellen harcolsz nem a mi világunkban vannak
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  3. #33
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Amúgy a nem backelt nyerő játékosok halmaza miért nem káros a poker ökoszisztémára ha a backercsoportok azok?
    Én úgy látom a két csoport ugyanazt csinálja. Hud ot használ, amit a fissek nem. Pénzt, időt fordit rá hogy javitsa a játékát, információt cserél fórumokon. A rendelkezésére álló módszerekkel próbál minél többet nyerni a fissektől.
    Utoljára módosítva: mrj által: 2016. 11. 14. 05:59
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  4. #34
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a nem backelt nyerő játékosok halmaza miért nem káros a poker ökoszisztémára ha a backercsoportok azok?
    Ott van példaképp spinnél az EV osztás, ami jelentősen csökkenti a varianciát. Miért teheti meg a csoport? Mert rengeteg a játékos, akik sokat játszanak, így a variancia eloszlik sokfelé, mindjárt kevésbé vészes. Az egyén meg nyer ahogy nyer, nagyobb ingadozásnak van kitéve, stresszesebb, nehéz saját rollból.
    HUsngnél ott van a csoportos, előre megbeszélt lobbyfoglalás (remélem ezzel neked nem mondtam újat), amit szintén nem tehetsz meg egyedül.
    Csoportos oktatással gyorsabban lehet képezni a nyerő játékosokat, mintha emberek egyénileg tanulnának. Nagyobb a tér a tanulásra, a játékstratégia kialakítására, nagyobb összedobott handmennyiség alapján pontosabb populáció tendencia vizsgálatokat lehet végezni. Szerintem ennyi érv elég. Igen, tudom, hogy én backelt voltam, pont ezért látom én is, hogy miért káros a játékra nézve ez a dolog.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Némi elfogultságot érzek a részedről



    Szabad választás van, ha valami kényszerit valakit akkor az maximum a racionalitás, a maximális haszon elve. Mindenki azt választja ami szerinte számára a legnagyobb EV vel jár.



    ha ez igaz lenne akkor nagyon hamar megszünnének a csoportok. Pont azért jöttek létre mert igy jobban járnak mint előtte.



    Lol. Nem állitottam sem magamról sem a backercsoportokról sem jót, sem rosszat. Lehet azok a démonok amik ellen harcolsz nem a mi világunkban vannak
    Jó, vegyünk egy fiktív példát. József közepesen jó reg, stabilan hoz mondjuk egy microgaming teremben nl50-en 5bb/100-at legalább egy éve, van egy tűrhető jövedelme, éli a kis életét, elemezgeti a handjeit, fejlesztgeti a tudását, stb. Majd egyik napról a másikra megjelenik az asztalain minden nap András, Tamás és Konrád, akik 3év alatt képtelenek voltak túljutni az nl10-en, de beléptek egy backing csoportba, ott az nl100-as topreg Roland alájuk tolt egy tudást, amit maguktól soha nem értek volna el, csinálnak bizonyos dolgokat bizonyos boardokon, nem azért, mert szerintük az jó, nem azért mert értik, hogy mit csinálnak, hanem azért, mert ha nem csinálják, akkor Roland azt mondja, hogy mentek vissza bohóckodni nl20-ra, ha nem ezt csináljátok. Ugyan András, Tamás és Konrád nem elég ügyes még így sem ahhoz, hogy konkrétan Józseftől is nyerjen, de elég jók ahhoz, hogy József se nyerjen tőlük (legalábbis ne többet, mint a rake), a rekreációs játékosoktól (beszéljünk már róluk kedvesen, ha már élősködünk rajtuk) pedig ők is elvisznek annyit, hogy József már ne 5bb/100-at, hanem csak 1,5bb/100-at hozzon a mezőnyön. Józsefnek mondjuk még odaver egy kicsit a variancia is, kap egy 800k handes BE időszakot. József 1 évvel Andrásék megjelenése után után döntésre kényszerül, vagy eladja magát Rolandnak, vagy keres vmi civil munkát. Roland mellet dönt, pikk-pakk feljut nl100-ra, ott hoz 3bb/100-at a Roland által felerősített mezőnyben, és leadja keresetének 35-50%-át Rolandnak. A következő 2 évben József Roland segítségével többet nyer, de jóval kevesebbet keres, mint Roland megjelenése előtt.
    András, Tamás és Konrád jól jártak? Egyértelműen igen.
    Roland jól járt? Nagyon is.
    József jól járt? Nagyon nem.
    Józsefnek tartott bárki fegyvert a fejéhez, hogy szerződjön Rolanddal? Nem. Közvetve Roland kényszerítette Józsefet arra, hogy "rabszolga" legyen? Szerintem igen.
    Felmegy-e a a fórumokra Roland bizonygatni, hogy a létezése jó Józsefnek? Nem dehogy, Roland nem egy pofátlan bunkó, csak él a lehetőségeivel.
    zoltanh, pilotkex, lourker and 9 others like this.

  6. #36
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Eddig csak read only voltam itt, hitvitába nem szívesen folyok bele, de azt kell mondjam, hogy a hipotetikus esetleírásoddal, mint a pókerben folyó folyamatok leírásával, lényegében egyetértek.

    Ahol eltérnék a leírásodtól, az a feltételezés, ha backercsoportok nem lennének, akkor ma a pókerjátékosok még mindig elsősorban magányosan próbálnák kitanulni a póker csínját-binját (a finanszírozási nehézségek megoldásáról nem is szólva), mi több, pénzt sem fizetnének érte senkinek, értem ezalatt a póker oktatókat, könyvkiadókat, oktató és affiliate oldalakat (közvetlenül vagy közvetetten).

    Miért írom ezt? Először is, ha igaz, hogy a pókerjátékosok önképzése és önfinanszírozása pénzbe kerülne mindenképpen, akkor a backer csoportok megjelenésével nem sok minden változott a belépő regulárok oldaláról (összegszerűen talán igen, talán jobban megéri nekik talán kevésbé, ezt nehéz felmérni, mindenesetre a piaci ésszerűségek a hatékonyabb működési formákat inkább életben tartják ahogy mrj írta, tehát ez arra utal, hogy a belépő regeknek a backing csoportok léte jó, bár ezt nem is vitattad lényegében). A második következtetés viszont érdekesebb: az a feltételezés is hamis, hogy a backing csoportok léte nélkül a játék nem lenne nehezebb. Addig fognak piaci szereplők beáramlani, amig jobban megéri nekik pókerrel foglalkozni, mint mással. Amíg a regulárok könnyű munkával tudnak a rekreációs játékosokon jobb pénzt keresni, mint mondjuk raktárosként, addig a raktárosoknak megéri regulárrá válni, különösen, ha a váltást könnyen meg is tehetik. A backing csoportok ezt a lépést kétségkívül megkönnyítik valamennyire (különösen a PShark, aki a relatíve kezdők regulárrá nevelésében kiemelkedően jól teljesít), de ha nem lennének efféle csoportok, az emberek megkeresnék az utat, oktatókon, oktatoldalakon, külső finanszírozókon keresztül.

    Még egy dolog ami utólag jutott eszembe. "József" megtehette volna, hogy nem "Rolandtól" kér finanszírozást és oktatást (tehát a tőke és tevékenységi kockázat felvállalását) hanem megoldja magának. Például kölcsönt vesz fel a házára, félreteszi a nyaralásra szánt pénzét, stb (ahogy vélhetően "Roland" tette), és megveszi a tudást és tőkét, amivel NL100-ra vagy akár 200-ra léphet, anélkül, hogy bárkinek tartozna ezért köszönettel, vagy épp profitrészesedéssel. Ha "József" biztonsági játékos - ahogyan a legtöbb ember az - akkor ez nem tetszik neki annyira, érthető, de nem "Roland" hibája, ha József az alternatív megoldásokat túl drágának tartja "Rolandhoz" csatlakozással összevetve.
    Utoljára módosítva: Wasp által: 2016. 11. 14. 15:46
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahol eltérnék a leírásodtól, az a feltételezés, ha backercsoportok nem lennének, akkor ma a pókerjátékosok még mindig elsősorban magányosan próbálnák kitanulni a póker csínját-binját (a finanszírozási nehézségek megoldásáról nem is szólva), mi több, pénzt sem fizetnének érte senkinek, értem ezalatt a póker oktatókat, könyvkiadókat, oktató és affiliate oldalakat (közvetlenül vagy közvetetten).

    Miért írom ezt? Először is, ha igaz, hogy a pókerjátékosok önképzése és önfinanszírozása pénzbe kerülne mindenképpen, akkor a backer csoportok megjelenésével nem sok minden változott a belépő regulárok oldaláról (összegszerűen talán igen, talán jobban megéri nekik talán kevésbé, ezt nehéz felmérni, mindenesetre a piaci ésszerűségek a hatékonyabb működési formákat inkább életben tartják ahogy mrj írta, tehát ez arra utal, hogy a belépő regeknek a backing csoportok léte jó, bár ezt nem is vitattad lényegéb). A második következtetés viszont érdekesebb: az a feltételezés is hamis, hogy a backing csoportok léte nélkül a játék nem lenne nehezebb.
    Álljunk meg egy pillanatra. Nem állítottam sehol, hogy a József típusú regek ne költenének a fejlődésükre. Oké nem is említettem, hogy költenének, költenének, de nem a jövedelmük 40%-át. És oké, a backing csoportok működése nélkül is egyre nehezebb lenne a játék, de olyan mértékben, amivel lehetséges lenne a lépéstartás a József típusú regeknek.

    Hogy hozzátok jó-e belépni egy raktárosnak, azt nem tudom. Fogalmam sincs a raktárosi bérekről. Kíváncsiságból rákerestem scope-on az egyik "oktatókra":
    SharkScopeChart.jpg

    21k-t nyert kb. 2 év alatt, ebből 9k egy mtt, amit az előtt nyert, hogy hozzátok elszerződött volna. Ő tehát nyert 2 év alatt 12k-t áldásos tevékenységetek hatására 2 év alatt, amiből zsebre is tehette ennek a kb. 60%-át. És ő nyilván a jobbak közé tartozhat, ha még oktatói szintre is emeltétek. Ha te mondod, hogy ennyire szarok a raktárosi fizetések, elhiszem, én lusta vagyok rákeresni az infóra, sőt hozzágondolom, hogy egyéb termekben hozzányert még 12k. És még azt is elhiszem ugyan van annyira értelmes, hogy nálatok edzővé léphetett elő, de raktárvezetővé vmiért 2 év alatt nem neveznék ki.

    Oké, igazából meggyőztél, hülyeséget írtam az előbb, könnyen lehet, hogy nem csak a József típusú regekkel kitolás a backing csoportok léte, hanem a backing csoportok az András, Konrád és Tamás típusú regeket is átverik, hamis reményekkel kecsegtetik, stb. Lehet, hogy ez az egész helyzet csak és kizárólag Rolandnak jó, csak ideig óráig el tudja hitetni Andrással, Konráddal és Tamással, hogy nekik is jó, miközben Józsefre mutogat, hogy nézzétek, hát ő is milyen szépen keres a "segítségemmel" nl100-on.
    julia_contador likes this.

  8. #38
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Álljunk meg egy pillanatra. Nem állítottam sehol, hogy a József típusú regek ne költenének a fejlődésükre. Oké nem is említettem, hogy költenének, költenének, de nem a jövedelmük 40%-át. És oké, a backing csoportok működése nélkül is egyre nehezebb lenne a játék, de olyan mértékben, amivel lehetséges lenne a lépéstartás a József típusú regeknek.
    Ugye a játékos költségébe nem csak azt veszed bele, amit közvetlenül az oktatónak fizetnek? Ide kell érteni egy csomó mást is. (kezdem a legnagyobb tétellel, az idővel: lehet olcsón pókerezni tanulni - én annak idején ingyen tettem - de ez esetben a tanulópénzt az asztaloknál fizeted meg, illetve akkor amikor a szintlépéseidet rosszkor időzíted. Továbbá megfizeted akkor is, amikor önállóan próbálsz magadnak egy jó stratégiát összeállítani, esetleg hónapokig számolgatsz - és a végén kiderül, hogy hibáztál. Apróság, de például ide kell érteni, a játék és megélhetés céljára fenntartott bankrollod alternatív hozamát is (sokaknak nem mindegy, hogy egyévnyi varianciát miből finanszíroznak meg, ha saját pénzből, akkor például befektethetnék ehelyett, ha más pénzéből, akkor az se lesz nekik ingyen)


    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsiságból rákerestem scope-on az egyik "oktatókra": 21k-t nyert kb. 2 év alatt, ebből 9k egy mtt, amit az előtt nyert, hogy hozzátok elszerződött volna. Ő tehát nyert 2 év alatt 12k-t áldásos tevékenységetek hatására 2 év alatt, amiből zsebre is tehette ennek a kb. 60%-át. És ő nyilván a jobbak közé tartozhat, ha még oktatói szintre is emeltétek.
    Mivel személyesen minket szólítottál meg, kicsit csodálkozom. Számításod szerint van olyan oktatónk, aki havi 300 dolcsiból tengődik (ez minimum nagyságrendbeni tévedésnek tűnik). Természetesen itt is nyilván állok elébe annak, ha megcáfolnak, van elég sok játékosunk és oktatónk, biztosan olvassa valaki olyan is közülük, aki neked igazat ad és elmondja, mennyivel rosszabb neki velünk, mint egyedül, illetve nálunk az oktatók úgy nyernek, ahogy te leírtad (a játékosok meg így, vagy rosszabbul).
    Utoljára módosítva: Wasp által: 2016. 11. 14. 16:25
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    1. Igen, részben igazad van, az én érvelésem az egyik oldalon szintén részigazságokra épít, az általad leírt "tanulópénz" érvelés részben helyes, ugyanakkor azt te sem írtad le, hogy ez a tanulópénz mondjuk a ti irányításotok alatt sem csökken 0-ra, míg a kezed alatt eljut vki 0-ról a megélhetési szintre, szintén ki kell fizetnie némi időt (ami pénz ugye).
    2. Én eredetileg kifejezetten "József" szempontjából írtam le a helyzetet, márpedig "József" egyértelműen nem örül "Roland" létezésének, és ebben egyértelműen igaza van.
    3. Számításom szerint nincs semmilyen oktatótok. Ezt a srácot ti hirdetitek az oktatótokként itt az akadémián. Ennek a srácnak ez a grafja. Hozzátettem látatlanba még1x annyi nyereményt jóindulatúan, mint amit a graf mutat. Feltételeztem, hogy ha oktatónak nevezitek, akkor a csoportotokban a jobbak közé tartozik. Ennyit tettem. Ha valahol hibás volt a gondolatmenetem (pl. az akciói több, mint felét nem a starson tolta le, vagy ti olyan viccesek vagytok, hogy kifejezetten a gyenge regjeiteket nevezitek a hirdetésetekben oktatónak vagy akármi) világíts rá nyugodtan.
    4. Nem akarok személyeskedni, nem akarlak téged cseszegetni, de igen, állítom, hogy gyakori jelenség az, hogy backing teamek a valóságnál lényegesen szebb lehetséges jövőképet festenek le a jelentkezőknek, ezzel becsapják őket, majd egyszer csak csóri tájékozatlan "hülyegyerekek" ott állnak x hónap munka után akár 0$ keresettel, és még "tartoznak" is a backernek, így kényszerből tolják tovább, míg egyszer minimum 0ára nem kerülnek és kiszállhatnak. Ismerek ilyet, többet. Persze az ilyen srácok nem jönnek ide leírni az ilyen élményeiket, mert még ők szégyellik magukat (egyrészt mert senki sem dicsekszik azzal hogy hagyta magát becsapni, másrészt úgy éli meg, hogy ő a hülye, aki nem volt képes nyereségessé válni még így sem), sőt elég gyakran úgy válnak meg az adott teamtől, hogy még ők "tartoznak" a backer(ek)nek, és úgy érzik, így nincs joguk pattogni. Hozzáteszem nem ismerek senkit, aki a ti teametekből, így nem tudok olyanról, hogy nálatok ilyen történt volna, persze azt sem tudom, hogy nem.

    Lényeg: a magyar teamek közül talán rólatok van a legkevesebb információm, így nem akarom rossz híreteket kelteni, remélem ez átmegy neked is. Egyébként (éppen ezért) kicsit sajnálom is, hogy ebben a "hitvitában" a másik fél véleményét szinte mindig ti képviselitek. Te viszonylag normálisan mrj meg abszolút nem. Könnyen lehet, hogy igazabbak az ígéreteitek a nagy átlagnál, ezért ti vállaljátok a vitákat is.

  10. #40
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a srácot ti hirdetitek az oktatótokként itt az akadémián.
    Szia, passzolom kire gondolsz, tényleg nincs különösebb titkolnivalónk (mármint azon túlmenően, hogy szeretnénk a játékosaink privátszféráját védeni) de most átnéztem kik vannak fenn, egyikre sem igaz, amit írtál. Anélkül, hogy bárkinek a zsebében turkálnék, nyugodtan kijelenthetem, hogy bármely oktatónk ennél jobban hoz. (előfordulhat, hogy egyáltalán nem játszik valaki, mert már csak oktat, vagy pl nem tipikusan pokerstarson játszik, vagy ilyesmi, de itt mondjuk havi 2k game-s mintát mutattál, szóval passzolom, hogy ez ki lehet. Nem lehet, hogy tényleges nyereményt néztél és nem EV nyereményt? Ez esetben a játékos sokszorosan megkaphatott többet annál, mint amennyit igazi pénzben nyert.

    Na mindegy, nem akarok találgatni, mindenesetre ha ilyen jövőképet tudnánk csak mutatni a hozzánk jelentkezőknek, akkor nem sokan választanák azt, hogy ezért sokat tanuljanak/dolgozzanak.


    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de igen, állítom, hogy gyakori jelenség az, hogy backing teamek a valóságnál lényegesen szebb lehetséges jövőképet festenek le a jelentkezőknek, ezzel becsapják őket, majd egyszer csak csóri tájékozatlan "hülyegyerekek" ott állnak x hónap munka után akár 0$ keresettel, és még "tartoznak" is a backernek,
    Ez egy valós probléma! Sőt, továbbmegyek, nem csak "más csoportoknál probléma" de bizonyos esetekben még sajnos ránk is igaz lehet.

    Elmondom, hogy néz ki ez backer oldalról. Jön hozzánk egy okos/tehetséges srác, aki azt mondja, hogy pókerezni szeretne. Mondjuk állítása szerint havonta 160 órát, mert rengeteg szabadideje van. Megkérdezi, hogy mennyit tud ezzel hazavinni? Aki felvételizteti, könnyen beleesik abba a csapdába, hogy megmondja a játékosnak: 160 óra szorozva átlagos csapatszintű órabér az ennyi, tehát átlagos játékosként ennyit kereshetsz. Ha jó vagy, akkor meg "ennyit" (és itt mondjuk a top 10% eredményességét mondja el), ha nagyon gyenge vagy, akkor meg "annyit" és a legrosszabb 10% eredményessége lesz megemlítve.

    A jelentkező vajon melyik csoportba fogja magát sorolni? Szerintem az emberek 90%-a a top 10%-hoz fogja magát hozzáképzelni. Ilyenkor persze jön a pofáraesés, amikor a képességek, a szorgalom, a stressztűrés nem találkozik az elvárásokkal. Ennek egyenes következménye az, hogy a játékos motiválatlan lesz, kevesebbet játszik, a hullámvölgyek tovább tartanak, és tényleg alig várja, hogy véget érjen a megállapodás.

    Én személy szerint azt szoktam csinálni, hogy elmondom a jelöltnek, hogy a magával szemben támasztott elvárások nem reálisak, nem fog teljesülni például a 160 óra, valószínűleg nem fog teljesülni az, hogy a legjobb játékosaink közé beférjen, hanem csak a középmezőnybe, stb. Legjobb tudomásom szerint a felvételiztető kollégáink is hasonló szemlélettel tájékoztatják a hozzánk jelentkezőket.

    Viszont a jelöltek ennek ellenére sokszor gondolják sajnos azt, hogy mi nem tudjuk, ők mire képesek, és ritkán ránk is cáfolnak, de jóval többször igazolódik, amit előre saccolunk nekik. Nem tudom, ezt hogyan lehetne jobban csinálni, de biztosíthatlak arról, hogy legkevésbé se szeretnénk senkit becsapni, nálunk az elégedett játékos a "jó ügyfél", aki viszont elégedetlen, az ha belegondolsz hasznot nemigen hajt számunkra, de problémát dögivel generálhat.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •