Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen
Like Tree25Likes

Téma: PA Open 3 - Schwab nyert, Pintér Márk 2. lett

  1. #21
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Hihetetlen alacsony szinvonal volt a döntő asztalon, nem is értem miért dealeltek simán szétkaphatták volna ezt a fishy mezőnyt a magyarok.
    szroli likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #22
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Gratulálok a kijutóknak, ITM-et elérőknek. Remélem lesz még hasonló PA esemény a jövőben is! Tetszettek az online SAT-ok is, illetve a közvetítés is egész jó volt.

    A technikai problémák sokat rontottak az élményen. Gyakran nem lehetett tudni, kinél milyen lap van, mi volt az akció, és még ráadásul a közös lapok is ugráltak. Hol turn-ön, hol river-en jelent meg ugyanaz a kártya. Feltételezem, a Montesio biztosította a technikai hátteret, szóval ez az ő számlájukra írható.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #23
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok a kijutóknak, ITM-et elérőknek. Remélem lesz még hasonló PA esemény a jövőben is! Tetszettek az online SAT-ok is, illetve a közvetítés is egész jó volt.

    A technikai problémák sokat rontottak az élményen. Gyakran nem lehetett tudni, kinél milyen lap van, mi volt az akció, és még ráadásul a közös lapok is ugráltak. Hol turn-ön, hol river-en jelent meg ugyanaz a kártya. Feltételezem, a Montesio biztosította a technikai hátteret, szóval ez az ő számlájukra írható.
    Igen, sajnos sokat romlott az előző két évhez képest a felkészültségük és a hozzáállásuk a stream kapcsán. :-(

  4. #24
    DCS
    DCS nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Én viszont szeretném meg köszönni a PA-nak, hogy vannak ilyen lehetőségek, így sikerült nekem is kijutnom, igaz kritikán aluli volt a lapjárásom, de sebaj! Köszi mégegyszer. A montesinoban egy profi csapat dolgozik. Jah és SlyderS1 ült a jobbomon elég sokáig
    Utoljára módosítva: DCS által: 2016. 11. 15. 13:55
    RegGeri likes this.

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Így van, én is jól éreztem magam kint, játszható volt a struktúra is, fura, hogy a Montesino mindenre kiterjedő profizmusa épp a közvetítés technikai részére nem áll fent. Nagyon köszönöm a lehetőséget, remélem mihamarabb kiugorhatok a következő PA openre is. És gratulálok a magyaroknak!
    RegGeri likes this.

  6. #26
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, én is jól éreztem magam kint, játszható volt a struktúra is, fura, hogy a Montesino mindenre kiterjedő profizmusa épp a közvetítés technikai részére nem áll fent. Nagyon köszönöm a lehetőséget, remélem mihamarabb kiugorhatok a következő PA openre is. És gratulálok a magyaroknak!
    Szerintem a profi közvetítéshez is megvan minden adva, ahogy eddig is volt. Csak most kialakult egy szoftver probléma, amit nem tudtak elhárítani (a késleltetést kezelő szoftver romlott el). Ez szerintünk demotiválta a streamet készítő csapatot és nem a kellő odafigyeléssel kezelték utána a többi részt sem.

    Szerintünk így is élvezhető volt a közvetítés, de az biztos, hogy jobb is lehetett volna.
    szroli likes this.

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a profi közvetítéshez is megvan minden adva, ahogy eddig is volt. Csak most kialakult egy szoftver probléma, amit nem tudtak elhárítani (a késleltetést kezelő szoftver romlott el). Ez szerintünk demotiválta a streamet készítő csapatot és nem a kellő odafigyeléssel kezelték utána a többi részt sem.

    Szerintünk így is élvezhető volt a közvetítés, de az biztos, hogy jobb is lehetett volna.
    A második bekezdéssel egyetértek, szerintem amin lehet javítani, az nem rajtatok múlott, hanem a streamet készítő csapat hanyagságán. Kifejezetten jó volt magyarul magyar érdekeltségű streamet hallgatni, szívesen vennék még ilyeneket amúgy, persze kizárólag ilyen kompetens arcoktól, mint tegnap.

  8. #28
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Nekem is tetszett a közvetítés, köszi a lehetőséget. Bár eddig annyira nem ismertem, de Marcow zseniális volt, olyan jókat nevettem a dumáján Bár kijutottam a szatelitről, de nem tudtam elindulni, de jövőre mindenképpen jó lenne.
    bebeto99 likes this.

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 05.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az osztással kapcsolatban írnék pár szót. 40.000/80.000 ante 10.000 állásnál épp én következtem nagyvakon kerek 700.000-es stackkel, ami ugye 8,7bb, vagy kb. 4,5M. Senkinek a "szétszedésére" nem volt esélyem.

    Az ilyen osztások után viszont sokan elkezdenek nagyon könnyelműen játszani, ennek lett végül az az eredménye, hogy reális esélyem volt akár a győzelem megszerzésére is. Extra pénz is maradt bent (kb. 6k euró) az első három helyezettnek, ami - a trófeával kiegészülve - nekem maximumon hagyta a motivációmat, miközben a többiekét talán nem.
    kadam82, Heskey, totya0611 and 4 others like this.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet TropiFish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az osztással kapcsolatban írnék pár szót. 40.000/80.000 ante 10.000 állásnál épp én következtem nagyvakon kerek 700.000-es stackkel, ami ugye 8,7bb, vagy kb. 4,5M. Senkinek a "szétszedésére" nem volt esélyem.

    Az ilyen osztások után viszont sokan elkezdenek nagyon könnyelműen játszani, ennek lett végül az az eredménye, hogy reális esélyem volt akár a győzelem megszerzésére is. Extra pénz is maradt bent (kb. 6k euró) az első három helyezettnek, ami - a trófeával kiegészülve - nekem maximumon hagyta a motivációmat, miközben a többiekét talán nem.
    Szia! Én igazából azt nem értem, hogy a nagyobbaknak ebben a szituációban miért érte meg az osztás, mikor ott volt Barsi is mondjuk, aki elég feszesen játszott, és azért mindig nem jön az AA. Te is szorult helyzetben voltál. Legalább egy-két kiesőt nem lett volna érdemes várni az osztással az ő szemszögükből, ha mindenképp osztani akarnak? A Cl-nek azért még elég kényelmes stackje volt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •