Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (57) összesen
Like Tree25Likes

Téma: 0$-ból...

  1. #1
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás 0$-ból...

    Sziasztok!
    Viktor vagyok, 18 éves. Pár éve ismerkedtem meg a pókerrel, de "komolyabban" csak okt.5-től játszok. Akkor regisztráltam a PartyPokerre, ahol rá 2 napra sikerült egy freerollon második helyezést elérnem + sikerült kiejtenem egy embert akin volt bounty, így +47$-árt hozott az a verseny. Majd szintén 2 napra rá, sikerült egy 50c versenyen másodiknak lennem, +18,53$ lett. Azóta nem indultam olyan sok versenyen, inkább cash gameztem a küldetések miatt.. Nem tudom ki játszik a Partyn, de ha esetleg valaki nem tudná, ott vannak küldetések (jelenleg 15) amiből sikerült megcsinálnom eddig 11-et. Egyik küldetésnek a jutalma 25$-ár volt, az jól jött.

    Az egyik ilyen küldetést mikor sikerült megcsinálnom, kaptam 5$-os sit & go hero kupont, el is neveztem, 20$ volt a nyereményalap + 5$ a bounty, ami nem rajtam volt. Sikerült behúznom és a bountyt is megszereztem így +25$ lett.
    Meg kaptam egy 25$-os Caribbean Poker Party hero ticketet, ezt is elneveztem, ahol 55$-árt lehetett nyerni, de azt csak 1 szatra lehetett elnevezni. Azt is sikerült megnyernem.
    Mondom akkor már elindulok az 55$ szaton is, bejutottam a döntő asztalra, és asszem én voltam a shortstack, 8.hely kapott 84$-árt, 7-től meg egy 109$-os ticketet adtak, amivel már lehetett csomagot nyerni az élő versenyre.
    Még ha hülyének is néztek, én akkor ott az FT-n azt mondtam magamnak, hogy jobb lenne, ha 8-nak esnék ki és nyernék 84$-árt mint hogy jussak be a 7 közé.. Nem akartam, mert ha esetleg ott nyertem volna csomagot, akkor annak (még) nagyon nem örültem volna, mert 1: k*rva messze volt asszem a verseny 2: még nagyon nincs meg a tudásom élő versenyhez, főleg nem egy ilyenhez...
    Kiesett egy ember, már csak 8an voltunk, még mindig én voltam a shortstack, vmi K4 lapom volt, ketten alln mentek, mondom ezt meg kell adnom, ezzel csak nem nyerek, legalább azok bejutnak, én meg kiesek aha, riverre lejött a sorom..
    A végén meg nem neveztem el azt a 109$os kupont, mert ha valahogy bejutottam volna... azt nem akartam.
    Jelenleg nagy dilemmába vagyok, hogy mit játszak. Most megszerettem a cg-t is, mert sokat játszottam a küldetések miatt, de az mtt-t illetve a sit & go herot is szeretem. Partyn sng-k nemigen vannak.
    Már fent vagyok egy másik oldalon, de gondoltam, ha már ide is regiztem, akkor itt is elkezdek egy napló félét. jöhetnek a tippek, tanácsok, lebaszások minden
    Jelenleg 168$-om.

  2. #2
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    jól nyomod, gratula! érdemes lehet kiszedni mondjuk egy százast pl. Skrillre, aztán befizetni másik terembe, vagy akár ugyanide, adnak érte jó bónuszokat, egyúttal sorban végigpróbálhatod a termeket. Érdemes lehet a termekbe valamely honlapon keresztül regisztrálni, azért is járhatnak ajándékok (pl. PT4, Holdemmanager 2 licensz, ha még nincs)
    szczgvtr likes this.

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Ezt olvasd el és hajrá-hajrá!

    Bankroll menedzsment FAQ
    szczgvtr likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    sztalin : köszi szépen! most regiztem a StanJames terembe AKADEMIA promóciós kóddal. terveim szerint majd be is fizetek a $2000 összdíjazású flip verseny miatt, bár nem tudom, hogy mennyit kell játszani a 200 loyalty pont megszerzéséhez...

    crazy3317 : köszi, elolvastam.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Jól értem volt egy 109 ticketed, amit felhasználhattál volna egy satelitre ahol élvőversenyre nyerhetsz jegyet,és te nem használtad fel?
    Nem ismerem a partyt, de valószínű hotelt, repjegyet is fizették volna, lehet még +1 főnek is.
    Ilyet nem szabad kihagyni,mégha csak hobbyból tolod is.
    Valószínű költöpénzt is adnak a csomaghoz (iPokeren meg starson így van), már azért megérte volna.
    Lifechanging money esélyt ingyen sosem szabad feladni.
    szczgvtr likes this.

  6. #6
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól értem volt egy 109 ticketed, amit felhasználhattál volna egy satelitre ahol élvőversenyre nyerhetsz jegyet,és te nem használtad fel?
    Nem ismerem a partyt, de valószínű hotelt, repjegyet is fizették volna, lehet még +1 főnek is.
    Ilyet nem szabad kihagyni,mégha csak hobbyból tolod is.
    Valószínű költöpénzt is adnak a csomaghoz (iPokeren meg starson így van), már azért megérte volna.
    Lifechanging money esélyt ingyen sosem szabad feladni.
    Jól...
    Azóta kicsit megbántam, mert ha sikerül csomagot nyernem, de mondjuk a versenyen kiesek hamar, akkor is nagy élménnyel gazdagodok...
    Ha jól emlékszem, akkor a repjegyet is vizették volna, és adtak volna 1000$ költőpénzt. Mind1, mostmár kár ezen rágódni... lehet pár év múlva egy ilyen lehetőséget kihasználok, sőt...
    De talán egy kicsit engem is meglehet érteni, hiszen mint feljebb írtam okt.5-től játszok "komolyabban".. pár nap telt el kb és majdnem sikerült egy ilyen versenyre csomagot nyernem.. azért több olyan dolog is volt, amitől beszartam és inkább nem próbáltam meg. pl
    1: 18 éves vagyok, még semmilyen élőverseny tapasztalatom nincs
    2: tudásom sincs még meg élő versenyre
    3: se angolul, se spanyolul, se németűl nem tudok
    4: nem itt volt a szomszédba a verseny
    Utoljára módosítva: szczgvtr által: 2016. 11. 17. 11:06

  7. #7
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Bárcsak én is ilyen szépen kezdtem volna a póker karrierem. Gratulálok, csak így tovább! A BRM-re tényleg jó, ha odafigyelsz.
    szczgvtr likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #8
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Szerintem az a 109-es kupon nem tűnt el, ha nem regisztráltál. Vagy hagytad had menjen a verseny?? Ott is lehet ám bubinak lenni! Amúgy sanszos, hogy az lett volna a legértelmesebb mezőny úgyhogy nem sétagalopp megnyerni a csomagot.
    Egyébként biztos találtál volna magyart, aki részt vesz az élő versenyen és beszél nyelvet.
    Talán supporttal is tudtál volna seftelni valamit...
    szczgvtr likes this.

  9. #9
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    RegGeri : Köszönöm szépen! Figyelek, jelenleg csak a Partyn tolom, ott meg azért nincs olyan rengeteg mtt. Ezt úgy értem, hogy vannak azok a Bootcamp nevezetűek, 0,22$-től 2,20$-ig. Azok nem olyan drága versenyek...
    A Power Seriesek meg már azért mások, ott van 1-2 ami elég csábító, de csak akkor fogok azokra nevezni, ha szaton nyerek kupont.

    Marcow : Hagytam igen, már nincs ott a tikketjeim között... Igen amúgy, ezt gondoltam én is, de azért volt esélyem nekem is. Ha nem is sok, de volt...
    Jóóóvan, mostmár mégjobban fáj a szívem, hogy nem használtam fel, köszi srácok!

    Amúgy most jött az email, hogy hozzárendelték a nevem a StanJames teremhez, úgyhogy terveim szerint már ma befizetek mondjuk 30$-árt a verseny miatt és belekezdek a loyalty pontok gyűjtésébe.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 26.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    GL!!
    szczgvtr likes this.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •