Oldal: 224 / 246 ElsőElső ... 124174214222223224225226234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.231 - 2.240 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #2231
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Hogyan lehet azt megoldani, hogy a notecaddys noteokat ne kreáljon a HM2-őm? Rendkívül zavar, hogy kreál olyan noteokat amiknek semmi értelme és csak a helyet foglalják...

  2. #2232
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Csak HM-ed van? Tehát külön nincs Notecaddy license-d, csak a HM-be épített ingyenes ("reklám") NC?
    Mert akkor lehet, h nem tudod inaktiválni.
    Illetve, h a HUD-ban mutassa, azt itt tudod kikapcsolni -->
    Csatolás 12278

  3. #2233
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak HM-ed van? Tehát külön nincs Notecaddy license-d, csak a HM-be épített ingyenes ("reklám") NC?
    Mert akkor lehet, h nem tudod inaktiválni.
    Illetve, h a HUD-ban mutassa, azt itt tudod kikapcsolni -->
    Csatolás 12278
    Üdv!

    Igen csak az ingyenes beépített notecaddy. Az a vicc hogy rengeteg időt töltöttem már a HM2 tanulásával de az életbe nem ütött ez még nekem szemet amit a képen küldtél. Hatalmas köszönet érte!

    GL

  4. #2234
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Úgy emlékszem akkor is elindítható a notecaddy, ha nincs licensz, de csak pár def van benne, azokat kéne inaktívvá tenni. Nálam van licensz, szóval nem tudom megnézni. Mondjuk, mióta a pokerstars megtiltott egy csomó mindent, eléggé feleslegessé vált a notecaddy mivel legtöbb funkcionálitása nem érhető el.

  5. #2235
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk, mióta a pokerstars megtiltott egy csomó mindent, eléggé feleslegessé vált a notecaddy mivel legtöbb funkcionálitása nem érhető el.
    Ez így nem igaz.
    A legtöbb funkciója elérhető jelenleg is játék közben.
    PS kliens futtatása nélkül (pl. elemzésre replayer-ben v. más site-okon használva) pedig az összes funkció működik.

    Amik in-game letiltásra kerültek azok a következők:
    - badges
    Csatolás 12281
    - a különböző board texturákra vonatkozó statok
    Csatolás 12282
    - Spark graphs
    Csatolás 12283
    - Scatter graphs
    Csatolás 12284
    - CaddyClock
    - meg talán a NC által kreált színezések

    Sztem még így is korrekt program, korrekt árért. Csak kevesen tudjuk kihasználni a benne lévő lehetőségeket. Bármilyen speckó statot le tudsz magadnak gyártani vele, (olyat, ami nem szerepel HM-ben v. PT-ben) és egész komoly elemzéseket is lehet vele készíteni.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  6. #2236
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    éppen ez az, megmaradt a funkcionalitás negyede

  7. #2237
    Team Hero
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Játék közben rá akartam menni az active session menüre, de kifagyott tőle a hm, miután újraindítottam beadta az issue resolution ablakot, viszont ott akár küldök nekik valamit a problémáról, akár nem, bezárja utána a hm-et, azóta is ezt csinálja minden indítást követően egyből.
    Tud rá valaki valami megoldást?

  8. #2238
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy a HM mostanában erőssen belassult és fagyogat, a gépet is erőssen megfogja (Samsung NP900) nem egy erőmű, de úgy gondolom, hogy a HMet és négy-hat asztalt simán bírnia kéne.
    Rákutantottam a feladatkezelőben és 2500-2800 MB-ot!!! zabál röktön indítás után!

    WTF?
    Valakinek valami ötlete?

  9. #2239
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Rendes1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy a HM mostanában erőssen belassult és fagyogat, a gépet is erőssen megfogja (Samsung NP900) nem egy erőmű, de úgy gondolom, hogy a HMet és négy-hat asztalt simán bírnia kéne.
    Rákutantottam a feladatkezelőben és 2500-2800 MB-ot!!! zabál röktön indítás után!

    WTF?
    Valakinek valami ötlete?
    A processzort és a memóriát mennyire terheli menet közben? Illetve mekkora szabad hely van a meghajtódon? Ezek is belassíthatják.

  10. #2240
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Szia!

    Sok hely van még az ssd-n. Viszont közben sikerült megoldanom a Hmben a HUD settings/HUD designer a show caddy notes és start caddy report on HUD lanuch-ból pipát kivettem. Ez valamejjest segített, de a legnagyobb segítséget a Windows Doctor progival értem el. Windows Doctor - Top Registry Cleaner and Windows System Optimizer

    Optiamalizálás után is látványos a javulás, de ajánlom a memory defrag funkcióját, ha a HM memória igénye esetleg játék közben felszaladna valakinek, akkor lehet nyomkodni a clear gombot és rendet tesz a doki.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •