Oldal: 1416 / 1746 ElsőElső ... 41691613161366140614141415141614171418142614661516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 14.151 - 14.160 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #14151
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Nálam is eltűnt a skrill, sőt a neteller is mint befizetési opció. Másnak csak a skrill tűnt el? E-mail persze semmi. Az új dombornyomott skrill kártyával mindenesetre gondolom be lehet fizetni.

    Danfiu, szerintem az hogy van pár haverod aki nem utalgatott sokat ki/be, még nem feltétlenül jelenti hogy nem unták meg hogy egyesek backing szinten tömegével ki/be utalgattak a skrill casback miatt. És ha már megszűntetik ezt a depo lehetőséget nem lehetnek személyválogatóak.

  2. #14152
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    lehet csak a backingeseket szopatják, vagy akiről azt hiszik az lehet

  3. #14153
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Nekem is megvan minden opció.

  4. #14154
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam is eltűnt a skrill, sőt a neteller is mint befizetési opció. Másnak csak a skrill tűnt el? E-mail persze semmi. Az új dombornyomott skrill kártyával mindenesetre gondolom be lehet fizetni.

    Danfiu, szerintem az hogy van pár haverod aki nem utalgatott sokat ki/be, még nem feltétlenül jelenti hogy nem unták meg hogy egyesek backing szinten tömegével ki/be utalgattak a skrill casback miatt. És ha már megszűntetik ezt a depo lehetőséget nem lehetnek személyválogatóak.
    Szerintem már jó ideje nem nagy buli a cashback, én is több mint egy éve leálltam vele. Pláne azután, miután elkezdték visszavágni a limiteket szó nélkül. Manapság, aki nem HS, szerintem maximum 20k-s limitje lehet ps-en, arra meg jön vagy 80-100$ cb-ként. Nem egy nagy történet.

  5. #14155
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 10.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Full random, vki skrill vip miatt tolta és nem szedték ki neki a skrill/netellert, én pl nem toltam sose vip miatt ki-be cashinget és mégis kivették....
    Utoljára módosítva: kZstaR által: 2016. 11. 22. 16:37

  6. #14156
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    nekem van mind2.. MÉG...

  7. #14157
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem már jó ideje nem nagy buli a cashback, én is több mint egy éve leálltam vele. Pláne azután, miután elkezdték visszavágni a limiteket szó nélkül. Manapság, aki nem HS, szerintem maximum 20k-s limitje lehet ps-en, arra meg jön vagy 80-100$ cb-ként. Nem egy nagy történet.
    Én konkrétan nem is engedtem backingünkön belül, hogy valaki ezzel (vissza)éljen, mivel nagyon ratyi dolognak tartom (tartjuk), hogyha valakit egyértelműen és tisztességtelenül megkárosítasz azért, hogy hasznod legyen, méginkább, ha úgy megy a dolog, mint a cashback kapcsán, hogy okozol 100 dolcsi kárt azért, hogy keress 10 dolcsit, ami meg már körülbelül végképp mindennek a legalja. Kb mint ellopni a zsilipkaput és eladni vas árban, aztán meg siránkozni ha elviszi a víz a házad.

    Ezúton is köszönöm a pókerjátékosok nevében az eredményt a cashback-kel trükközőknek. (tudom, mindjárt megkapom az oltást, hogy ők csak éltek a lehetőséggel, de szerintem ez nem a lehetőséggel élés, hanem visszaélés, a másik szereplő egyértelmű meglopása, illetve pénzének kicsalása. Ez főleg a pókerben magukat profiknak tartóktól szánalmas egyébként.)
    mrj, Cshősz, gzp74 and 1 others like this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #14158
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    megloptuk szegény Amaya-t sírokkkkkkkk

  9. #14159
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    megloptuk szegény Amaya-t sírokkkkkkkk
    (még jó hogy nem vagyok profi)

  10. #14160
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet fszt2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megloptuk szegény Amaya-t sírokkkkkkkk
    (még jó hogy nem vagyok profi)
    jollátod, valószinűleg ordas fish lehetsz , aki az asztalnál nemtud nyerni,és ebből próbálsz kis aprót csinálni...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •