Oldal: 1417 / 1746 ElsőElső ... 41791713171367140714151416141714181419142714671517 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 14.161 - 14.170 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #14161
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 10.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy emiatt lett volna ez a szankció. A skrill vip rendszer kijátszását annál inkább, amikor ugy forgatod a pénzt ki-be h jobb vip szinted legyen ezáltal jobb atm ratek amik pl nagyobb keresetnél jóval többet jelent mint 100$. Jelen esetbe amikor backingek beletolnak x összeget aztán szétküldik játékosainak, majdnem hasonló mintha valaki saját magának megforgat 10k-t kicsit jobb rate miatt.
    Nem fogok senkit birálni azért mert kiskaput talált egy rendszeren.

    ui: wasp commentre ment, csak nem jól idéztem be

  2. #14162
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 10.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Sőt abban se vagyok biztos h ez nem amolyan szankció a backing csoportok ellen, amit Amaya jelenlegi üzletpolitikáját nézve nem lenne meglepő. Akik valaha kapcsolatba álltak/állnak ilyen backingekkel, megkapták ezt a limitálást h ezzel is nehezítsék a sok regular helyzetét.
    Mivel én nem látok bele ezekbe csak egy tipp lehet.

  3. #14163
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    nem tölti be a stars klienst..bármit csinálok updatenál elakad.. kiírja,hogy nézzem meg a FAQ paget..rákattintok és azt meg a nav blokkolta 365 napra..szal akkor most mi van..tud valaki segíteni please?? thank you!!

  4. #14164
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    nálam megy, nálad van a hiba

  5. #14165
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet kZstaR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sőt abban se vagyok biztos h ez nem amolyan szankció a backing csoportok ellen, amit Amaya jelenlegi üzletpolitikáját nézve nem lenne meglepő. Akik valaha kapcsolatba álltak/állnak ilyen backingekkel, megkapták ezt a limitálást h ezzel is nehezítsék a sok regular helyzetét.
    Mivel én nem látok bele ezekbe csak egy tipp lehet.
    a tipp rossz en backelt vagyok és nem kaptam semmit

  6. #14166
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet kZstaR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy emiatt lett volna ez a szankció. A skrill vip rendszer kijátszását annál inkább, amikor ugy forgatod a pénzt ki-be h jobb vip szinted legyen ezáltal jobb atm ratek amik pl nagyobb keresetnél jóval többet jelent mint 100$. Jelen esetbe amikor backingek beletolnak x összeget aztán szétküldik játékosainak, majdnem hasonló mintha valaki saját magának megforgat 10k-t kicsit jobb rate miatt.
    Nem fogok senkit birálni azért mert kiskaput talált egy rendszeren.

    ui: wasp commentre ment, csak nem jól idéztem be
    Ez viszont egyszerűen nem igaz. A staking/backing csoportok a megtermelt rake-hez képest alig utalnak be valamit, hiszen egyszerűbb elég pénzt tartani a termekben, mint folyamatosan beutalgatni.
    ProAdel89 likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #14167
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  8. #14168
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek semmi köze a témához. Azért köszi, hogy vetted a fáradtságot és belinkeltél egy random cikket ide.

  9. #14169
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ha a backing csoportoknak akarnának tiltani tiltsák be a player transfert, sokal egyszerübb lenne és nagyobb érvágás + maximalizálják a ingyenes kifizetések számát, többinél lehetne a feet a játékosra terhelni.

    De igy az átlag playával is kiszurnak.

  10. #14170
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    OFF:

    Van 1M$-os free megint

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •