Oldal: 37 / 38 ElsőElső ... 2735363738 UtolsóUtolsó
Eredmény: 361 - 370 (375) összesen
Like Tree11Likes

Téma: William Hill

  1. #361
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Használsz VPN-t, vagy zenmatet?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  2. #362
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Nem.

  3. #363
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Érdekes ez a terem.
    Hosszas, többszöri levélváltást után úgy gondoltam, hogy nem akarják kiutalni a még bent lévő pénzemet.
    Alapos okom volt ezt feltételezni, mert annak ellenére, hogy már nem egy kiutalásom volt, most egyszer csak beleálltak, és harmadjára kérték azokat a papírokat amiket már rég elküldtem és (mint mondtam) már utaltak is nem egyszer.
    Gondoltam jól van, legyetek boldogok azzal a pár euróval, kell most nektek a brexit miatt amúgy is. Tartsátok meg...
    De azért a véleményem nem rejtem véka alá. Az utolsó válaszlevélbe már nem is írtam semmit, csak ezt a képet csatoltam:
    well.png
    Ennek 4 napja, ma jött a pénz a számlámra...
    Ki érti az angolokat? Azért ezt nem ajánlom követendő példának, de nálam bevált.

  4. #364
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 18.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás


      • Gondolom ez főleg WillHilleseket érint.
        Akinek alternatív megoldás kell VPN-re, most kaptam értesítőt egy új (?) szerverről.
        Neve Hoxx.com
        1 hónapig lehet ingyen kipróbálni. Utána nem tudom mennyit kell fizetni, de ha a saját oldalaitokon, facebookon, fórumhozzászólásokon terjesztitek a hírét, akkor még ad +3 hónapot ingyen.

        https://hoxx.com/
        Egyébként az alábbi levélkében kaptam meg az értesítést:

        Hoxx VPN - your free 3-month Hoxx VPN premium account
        Dear felhasználó(a nevem), do you want to get 3 months free premium account with Hoxx VPN? We want to give you opportunity and have a win-win situation. We will give everyone who posts a detailed Hoxx VPN howto on their website, facebook, forum etc 3 months premium account. Rules to follow: - You post in your native language, this post does not need to be in english - You make a screenshot and send us the screenshot and the url where we can see that article about hoxx - You should write at least 50 words to explain what hoxx is and how it works - This post should contain our link https://hoxx.com/ in it, also preferrable logo (if you can do it) - Write this article in your own words, we dont want to provide you anything special, be yourself and spread the word - The website, facebook or forum needs to have enough people following. We cannot accept posts in empty forums or non-followed facebook accounts Once you have done this please reply to this email with url, your hoxx login and screenshot, we will then assign you 3 months free premium account. Please allow us at least 3-7 days time to process your request after submission, we will need to verify your post first. Onur Taskin 2016-Jul-12 login: wreckstar@freemail.hu if you want to unsubscribe, please follow instructions at https://hoxx.com/client/unsubscribe.php


        Az ingyenes verzió 20 ország szervereit ajánlja föl. Egyedül németből rendszerint 17 választható.


  5. #365
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    most be tudtok lépni?

    A hibakód: "System error. Try again later.(6)".

    Nem is kérdezném, mert az üzenet egyértelműnek tűnik, de belépés nélkül is látszik, hogy a a lobbik nem üresek, mindenhol ülnek játékosok.


    update: A honlapon is error fogadott, de már megjavult.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2016. 08. 24. 08:29

  6. #366
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Valakinek működik innen a kiutalás?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  7. #367
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    persze, miert ne menne

  8. #368
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Nekem szó nélkül visszateszik a számlára. Többször próbáltam.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  9. #369
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Igazoltad már magad? Személyi, közüzemi, stb? Mert ez akkor szokott előfordulni, ha még nem voltál lecsekkolva.

  10. #370
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Persze.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •