Oldal: 626 / 709 ElsőElső ... 126526576616624625626627628636676 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.251 - 6.260 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6251
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 11. 15.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Üdvözlök mindenkit

    Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok ami következő lenne.

    Milyen módon tudom vissza állítani az elsődleges kártyát skrill-belépéskor hogy ne kártya számot kérje.

    Hanem szokásos email és a jelszót csak.

    És másik hogy lehet törölni maga bankáratya adatokat amiről történ a befizetés a skrill.
    Keresgéltem olvasgattam de nagyon régen használtam már ezt skrill és nem igazán igazodok el rajta sajnos.

  2. #6252
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    a skrill most ad ki infót automatikusan az egyes országok hatóságainak?

  3. #6253
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet barsza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a skrill most ad ki infót automatikusan az egyes országok hatóságainak?
    Nem, miért adna? Csak akkor, ha bűncselekmény történik és az adott hatóság kéri. De ez nem olyan egyszerű, harmadik félnek nem adhat ki infót csak nagyon speciális esetben. Arról, hogy neked mennyi kesed van ott és milyen forgalmat bonyolítasz nem fog adatokat szolgáltatni a Magyar hatóságok felé(NAV).

  4. #6254
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    vett le valaki mostanában usd-t vagy vásárolt kártyával?

    Ha igen, akkor tudnátok írni?
    1. vásárlás napját
    2. végső könyvelés napját
    3. deviza összeget
    4. forint összeget
    5. és hogy vásárlás vagy felvét volt e

    Ki szeretném számolni, hogy mostanában mennyi levonás van skrill-nél a gyakorlatban.

  5. #6255
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, miért adna? Csak akkor, ha bűncselekmény történik és az adott hatóság kéri. De ez nem olyan egyszerű, harmadik félnek nem adhat ki infót csak nagyon speciális esetben. Arról, hogy neked mennyi kesed van ott és milyen forgalmat bonyolítasz nem fog adatokat szolgáltatni a Magyar hatóságok felé(NAV).
    mondjuk ezért?

    https://content.skrill.com/en/sitein...a-regulations/
    ugyanúgy az FCA felügyeli és adja ki az engedélyüket, mint bármelyik brit banknak

    tud valaki valami aktuális infót?
    Utoljára módosítva: barsza által: 2016. 11. 18. 21:04

  6. #6256
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Amikor, azt írja a ps 400$ co-nál, hogy egyszer 100$ és utána a maradékot külön utalja a skrillre és utána feltöltöm a személyim képét és validálok, mennyit kell várni az újabb részletért?

  7. #6257
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    erre valaki?

    középárfolyamhoz képest pontosan hány %-kal rosszabb a vásárlás vagy kp felvét?
    beleszámolva minden költséget

  8. #6258
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Ez baromság azért nem adja ki az adatokat mert ők felügyelik. A Skrill pont tavaly írta, hogy nem adja ki harmadik félnek az adatokat csak akkor, ha bűnüldözőszerv kéri. És csak nyomós indokkal történhet ez meg. De nem egy NAV-nak. Keresd meg a neten a közleményüket barsza. De kikerestem
    Utoljára módosítva: ria05 által: 2016. 11. 22. 19:23

  9. #6259
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Igen igen, olvastam is anno. Update jelleggel hoztam fel a témát.

    Az FCA felügyelet azért érdekes, mert szerintem ugyanúgy működnek, mint egy bármelyik másik brit pénzügyi szervezet. Akkor a brit bankok sem adnak ki adatokat? (most brexit ide vagy oda, attól eltekintve).

    Akkor egyáltalán mi változik 2017. jan 1-től, (visszamenőleg 2016.jan.1-ig), ha senki sem ad ki adatokat automatikusan?

    Egy FCA engedéllyel és felügyelettel egyszerűen nem működhet máshogy a skrill sem, mint bárki más.

  10. #6260
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    A skrill anno asszem arra hivatkozott, hogy ő se nem bank, se nem biztosító, szóval nem esik a kötelezettség hatálya alá. Vagyis egészen pontosan nem is ők hivatkoztak erre, hanem a kapcsolódó brit kormányhivatal. Én a HMRC weboldalán nem találtam frissebb ajánlást az említettnél.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •