Oldal: 225 / 246 ElsőElső ... 125175215223224225226227235 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.241 - 2.250 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #2241
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Rég nm jtszotm és most elkezdtem KO pokert játszani a pokerstarson (36 fő hyperturbo 1 USD). Sem hud nem jön fel sem ev vonal nincs, szarok az winnings-ek is gyakorlatilag nem is ismeri fel a játékosszámot sem. Csak lemaradtam valami beállításról vagy szimplán szar a hm és nem ismeri ezeket a sng fajtákat.

    Köszi a váaszoka.

  2. #2242
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet I.W.Y.Cash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Rég nm jtszotm és most elkezdtem KO pokert játszani a pokerstarson (36 fő hyperturbo 1 USD). Sem hud nem jön fel sem ev vonal nincs, szarok az winnings-ek is gyakorlatilag nem is ismeri fel a játékosszámot sem. Csak lemaradtam valami beállításról vagy szimplán szar a hm és nem ismeri ezeket a sng fajtákat.

    Köszi a váaszoka.
    frissítés nem árthat pl

  3. #2243
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    frissítés nem árthat pl
    Ezen természetesen túl vagyok.

  4. #2244
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet I.W.Y.Cash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen természetesen túl vagyok.
    akkor lehet még nem tudja hm2 a Ko pókert :P - később megnézem nálam jó-e -
    gl

  5. #2245
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata a HUD használatát illetően a pokerstars új Beat The Clock sng-ivel kapcsolatban? Tudtommal működnie kellene, valami ilyet találtam a HM honlapján, de nálam nem megy. A handeket beolvassa, visszatudom nézni és replay-ban van hud is. De játék közben csak azt írja ki, hogy "waiting for hands" az asztal bal felső sarkában. A legfrissebb hm-et futtatom és minden szűrő default-ra van állítva.
    Előre is kösz a válaszokat.
    Utoljára módosítva: I.W.Y.Cash által: 2016. 11. 26. 13:30

  6. #2246
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet I.W.Y.Cash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata a HUD használatát illetően a pokerstars új Beat The Clock sng-ivel kapcsolatban? Tudtommal működnie kellene, valami ilyet találtam a HM honlapján, de nálam nem megy. A handeket beolvassa, visszatudom nézni és replay-ban van hud is. De játék közben csak azt írja ki, hogy "waiting for hands" az asztal bal felső sarkában. A legfrissebb hm-et futtatom és minden szűrő default-ra van állítva.
    Előre is kösz a válaszokat.
    Ha megoldást nem is tudtok legalább valakinél megy a hud Beat The Clock sng alatt? Már az segítség lenne ha tudnám, hogy nálam van a hiba és nem a HM bénázik.

  7. #2247
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    ##Gyárfás4prezx###

  8. #2248
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 15.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    sziasztok!
    az lenne a problémám,hogy nem jelenik meg a hud a starson illetve nem importálja a handeket a HM2
    a hand mentés kipipálva,nyelv angol,autoimport a hm2ben bekapcsolva,rendszergazdaként vannak futtatva,
    mi lehet a probléma??a segitségeteket elöre is köszönöm

  9. #2249
    Lelkes újonc royaliver avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Sziasztok Akadémiások!

    Nem tudom, hogy másnál előfordult-e már a problémám. A játékosok statjai folyamatosan látszanak a képernyőn. Akkor is ha felhozok egy más programot (honlap, film stb) a statok látszanak. De ha két megnyitott asztal fedi egymást akkor is feljönnek a statok teljesen átláthatatlanná téve, hogy mit is látok. Segítsen már valaki aki tudja, hogy mi lehet a megoldás!

  10. #2250
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Hud settings/general settings/advenced settings--> "force HUD on top of tables"

    innen szedd ki a pipát
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •