Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (44) összesen
Like Tree60Likes

Téma: Felvételt hirdet a TeamSpew backing csapat - MTT és CG játékosok egyaránt kerestetnek

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Felvételt hirdet a TeamSpew backing csapat - MTT és CG játékosokat egyaránt kerestetnek


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Már vártam, skacok!
    Tudom, hogy még meglehetősen korai, de mikor lehet számítani a visszajelzésekre?
    Utoljára módosítva: mattack által: 2016. 11. 29. 12:35

  3. #3
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már vártam, skacok!
    Tudom, hogy még meglehetősen korai, de mikor lehet számítani a visszajelzésekre?
    Elsősorban a cg részlegről tudok nyilatkozni, 72 órán belül mindenkivel felvesszük a kapcsolatot.

    Amennyiben mégsem, akkor valószínűleg elkavarodott a jelentkezés. Ha így történt nyugodtan írjatok itt vagy pm-t, ahogy látom válaszolok.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 03. 12.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    CG-re csak olyan ember jelentkezhet, aki cg-zik,vagy pl sng-s is? A tapasztalatok alapján NL10-ről reálisan mennyi idő NL50-100?

  5. #5
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet ThisNoAll eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tapasztalatok alapján NL10-ről reálisan mennyi idő NL50-100?
    Az illető képességeitől, hozzáállásától, pókerre szánt idejétől függ leginkább szerintem, de ez nem egy hivatalos válasz és az is csak zárójeles.

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Én nem szeretem a backing csapatokat, de az itt hirdetők közül messze ez a legszimpatikusabb, főleg az MTT-részleg miatt, és hát breeth-nek a mai napig hörgök, ha úgy van, bár sajnos mostanában megint elrejti a keresést, így meg sokkal nehezebb.
    szroli, breeth, bebeto99 and 9 others like this.

  7. #7
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Eccö gyühetne mán élőpoki kóccsapat is
    Axe and Pistapapa like this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eccö gyühetne mán élőpoki kóccsapat is
    Az élő stakelés a tuti biznisz, a lökött sóhereknek fizetni a szórakozását.

  9. #9
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Rendes, segítőkész csapat. En nem vagyok bekkkkelt, de keszseggel valaszoltak minden kerdesemre.

  10. #10
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet ThisNoAll eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CG-re csak olyan ember jelentkezhet, aki cg-zik,vagy pl sng-s is? A tapasztalatok alapján NL10-ről reálisan mennyi idő NL50-100?
    Mtt, sng múltal is jelentkezhetsz, cg múlt előny.

    Idézet iDonkey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az illető képességeitől, hozzáállásától, pókerre szánt idejétől függ leginkább szerintem, de ez nem egy hivatalos válasz és az is csak zárójeles.
    Igen, de azért próbálok kevésbé bullshit választ adni….

    Véleményem szerint egy kvázi kezdő szintről 3-6 hó alatt reális nl50 korrekt nyerővé válni. Nl10-en remélhetőleg 1, maximum 2 hónapot kell eltöltened, de ha az alapokkal tisztában vagy és más játéktípusban nyerő voltál akár feljebb is célszerű lehet kezdeni.

    Nem akarok egyébként hamis ígéreteket írni, nlh cg egy alapvetően nehéz műfaj, sng/spin/mtt-hez képest mindenképp. Egy teljesen kezdőnek, igazán piacképes végzettséggel már nem a feltétlen bele kell vágjak kategória, viszont mindenképp egy jó alternatíva – szerintem az összes póker variáns közül a legjobb, legnagyobb potenciál ebben van és a spin csoportok marketingszövege ellenére még mindig itt lehet az egyik legjobb órabért elérni. Továbbá variancia szerintem az összes egyéb játéktípushoz képest itt a legkisebb, ez is egy nagyon fontos szempont. Emiatt egyébként egyedül is belelehet vágni, az általunk hozzáadott érték elsősorban az oktatásban keresendő és csak másodlagos szempont a tőke biztosítása - bár fejemet veszik a srácok, hogy magam ellen beszélek

    Azt is megkell viszont jegyezni, hogy 100$ spin-en rengeteg közel breakeven cg regular tudott elérni nagyon szép eredményeket, érthető ha ott próbálja ki magát bárki. Nyilván ez mutatja, hogy spin egy egyszerűbben tanulható variáns de azt is, hogy cg tapasztalattal könnyen kvázi bármilyen más játéktípusban komoly nyerővé tudsz válni.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •