Oldal: 627 / 709 ElsőElső ... 127527577617625626627628629637677 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.261 - 6.270 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6261
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 26.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ha nem használom a számlámat(és nincs is rajta egyenleg), akkor lehet bármiféle problémám belőle? Célszerűbb megszüntetni, vagy nem lesz belőle semmi?

  2. #6262
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    nem lesz belőle semmi csak inaktivitási díjat számol majd fel a Skrill. Pár jurót, de, ha soha nem akarod használni akkor zárd be. Ez csak pár kattintás és bezáródik.

  3. #6263
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbálta már valaki az új kártyát?
    Most már azok az ATM-ek is adnak ki ,amik eddig nem(pl erste) ?
    Ezt próbálta már valaki?

  4. #6264
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Miért nem próbálod te ki? Inkább felteszel ide kérdéseket, minthogy te magad próbálnád ki! Egy városba általában van 4-5 fajta ATM, de ha falun élsz akkor is mész szerintem egy városba és ott le tudod csekkolni. 2016. 10. 27 tetted ezt a kérdést fel, eltelt egy hónap és nem kaptál rá választ, meglepő?

  5. #6265
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 08.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Üdv,

    Érdeklődni szeretnék, hogy tapasztalt e más hasonló problémát a skrillen;

    Ma be akartam fizetni az OTP -s bankszámlámról skrillre és nem engedi a bankkártyámmal (nem azért mert lejárt stb.). Az összes többi befizetési formánál kiírja a max limiteket, de a bankkártyás befizetés mellé; "max. USD 0.00 upload" van írva, ötlet? Köszönöm!

  6. #6266
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet palca6 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,

    Érdeklődni szeretnék, hogy tapasztalt e más hasonló problémát a skrillen;

    Ma be akartam fizetni az OTP -s bankszámlámról skrillre és nem engedi a bankkártyámmal (nem azért mert lejárt stb.). Az összes többi befizetési formánál kiírja a max limiteket, de a bankkártyás befizetés mellé; "max. USD 0.00 upload" van írva, ötlet? Köszönöm!
    Megnéztem nekem Unicredites MC van és sikerült a feltöltés és a max föltelhető összeg is látható(nem 0.00$) szerintem a bankoddal lehet valami gond, de erről a Skrill support tud bővebbet, h mi lehet a gond.

  7. #6267
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Udv.

    Szlovakiaban (Dunaszerdahely)
    Hol erdemes penzt levenni Skrill kartyaval?
    Diamond szint, € skrill es € MC

    Skrill szerint free a levetel, tenyleg az?
    Koszi

  8. #6268
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Egy hete még tudtam használni a Skrill kártyát. Pár napja nem tudok vele fizetni online. Próbáltam pénzt levenni, de az automata visszadobja, miszerint a kártya érvénytelen. 2019-ig érvényes. Ez összefüggésben lehet a pár hete történt és itt jelzett kártyacserékkel? Én nem kaptam ezzel kapcsolatban értesítést, és másik kártyát se...

  9. #6269
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 08.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Kedves fórumtársak, lenne egy óriási kérésem, már több, mint 10 levelet váltottam a skrillel, 3 hete tart a kálváriám velük és nem tudunk zöldágra vergődni. A következő levélen rágom át magam újra és újra, volna valaki oly kedves és megmondaná egészen pontosan mire vágynak? Küldtem dokumentumot, többször is, de valaki pontosítaná mi a gondjuk?

    Unfortunately, Skrill cannot accept your supplied document as documentation for the purpose of verifying customer credit card details. Please submit a statement issued within the past 90 days displaying your name and the following details of your payment to Skrill:
    - Transaction date and time
    - Transaction amount
    - Description of the transaction as displayed by your bank
    The above described document should be sent to cardvalidation@skrill.com.
    Please be advised that you must block out the middle 6 digits of your credit/debit card number (e.g., 123456******0000), in case that a full card number is displayed on your credit card statement before you submit your statement to cardvalidation@skrill.com. Please send your credit card statement in one of the following formats: *.jpg, *.jpeg, *.bmp, *.gif, *.png or *.pdf.
    Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

  10. #6270
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Röviden:
    Küldj a fenti email címre egy 90 napnál nem régebbi bankszámlakivonatot, amin szerepelnek a skrillre való befizetésed adatai, úgymint dátum, idő, összeg és egyéb banki leírások. Amennyiben a kivonaton szerepel a teljes kártyaszámod, úgy küldés előtt a középső 6 számot takard ki biztonsági okokból.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •