Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By van Gerwen
  • 1 Post By Piroslapos

Téma: Élő FT kérdés JTs MP

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás Élő FT kérdés JTs MP

    Élő, 12+3 skalpvadász verseny FT-jén vagyunk, vakok 8K/16K/2K, 9-en vagyunk játékban, 6 hely fizet.

    Az asztal kellemesen passzív, átlagstack 525K.
    MP-ből nyitok 38K-ig JhTh-val, mindenki dob a BU-ig, aki 160K-val all-in megy.
    SB, BB dob.

    Infó: MP alapvetően feszesen játszott egész verseny alatt, FT-n mutatott egy CO openshove-ot 43s-sel, 8BB-ből.

    A kérdésem az lenne, hogy jó-e az openraise illetve a raise/call (BU ellen), amennyiben kb. 500K-s stack-em van?

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Szerintem sima kól, főleg KO-s versenyen. Ezt olvasva eszembe jutottak a régi szép emlékek, amikor nagy ritkán tövön eftére keveredtem, és az ilyeneket mindig szupersznepkóloltam. S ha már ott voltam, általában meg is mákoltam pl. egy AQ-t, aztán kértem még egy sört, táncra pördültem, ty donkoztam, volt nagy fölháborodás, többször majdnem meg is vertek. Nálam már csak Piroslapos volt idegesítőbb és gusztustalanabb részegen, ő b.uzizott is egyfolytában. William Kassouf hozzánk képest kismiska.

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Itt ilyen eposzi körítés nem volt, egy kis csalódott szusszanás mikor összecsuktam egy AJo-t. Matematikailag tudom, hogy nem hibáztam de azért a snapcall erősnek tűnik.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    szerintem a hívás kéréses(konkrétan azon az asztalon, máshol nem biztos) a call kötelező, én voltam akit kiejtettél viszont a 43-ra nem is emlékszem

  5. #5
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt ilyen eposzi körítés nem volt, egy kis csalódott szusszanás mikor összecsuktam egy AJo-t. Matematikailag tudom, hogy nem hibáztam de azért a snapcall erősnek tűnik.
    Ha lett volna benned jó pár löket, akkor te is sznepkólolod. Úgy meg pláne, ha tudom, hogy csufi az ellenfél, ellene tényleg kötelező, mert nemelgé. Micsoda "handelemzés" volt ez is.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ha az asztal kellemesen passzív, akkor mehet az open (szerintem elég a mini is, így 3betre olcsóbban tudunk dobni), egy 10BB-s stacknek meg valszeg rc lesz a jó.

  7. #7
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Na jó, ezen nagyot röhögtem, csufi. Még dumálgattunk is verseny alatt és fel se merült bennem, hogy "ismerhetjük" egymást.
    (bocs, a 43s valóban nem te voltál, hanem a következő áldozat)

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    egybető flopp előtt oszt csokiturmix , dobásnál nem örülünk callnál meg megoldjuk mert volt egy ösmerősöm aki azt mondta TJ a legjobb lap azzal nem lehet bukni.
    a végén meg szól a tyé donk idiot donk.
    Visszagondolva az élő játékra csodálkozom hogy soha nem volt probléma a versenyek után

    Mert én soha nem tartottam magamban a gondolataimat. Igazából az a vicc hogy Gerwen megúszta mindíg a stilusával meg a 60 kilójával ami mára már 80 lehet az ital meg a 0 mozgás miatt
    csiga19794 likes this.

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egybető flopp előtt oszt csokiturmix , dobásnál nem örülünk callnál meg megoldjuk mert volt egy ösmerősöm aki azt mondta TJ a legjobb lap azzal nem lehet bukni.
    a végén meg szól a tyé donk idiot donk.
    Visszagondolva az élő játékra csodálkozom hogy soha nem volt probléma a versenyek után

    Mert én soha nem tartottam magamban a gondolataimat. Igazából az a vicc hogy Gerwen megúszta mindíg a stilusával meg a 60 kilójával ami mára már 80 lehet az ital meg a 0 mozgás miatt
    Hahaha, a vicc az, hogy én az italtól szerintem fogyok, mert nagy tő után sokszor 24 óráig egy falatot sem tudok enni. Ha nem innék, úgy néznék ki, mint te fénykorodban, 150+ kilós hordó. Most meg a fele sem vagyok, 70-75 között mozgok, attól függ, mennyire hajtott meg a pia. Amúgy ebben elgé voltam ja, ahogy az éjszakai életben is tövön inasoztam minden ismeretlent (néha még most is), általában azonnali ellenszenvet és balhét kiváltva ezzel, de valamelyik haver mindig megvédett.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hahaha, a vicc az, hogy én az italtól szerintem fogyok, mert nagy tő után sokszor 24 óráig egy falatot sem tudok enni. Ha nem innék, úgy néznék ki, mint te fénykorodban, 150+ kilós hordó. Most meg a fele sem vagyok, 70-75 között mozgok, attól függ, mennyire hajtott meg a pia. Amúgy ebben elgé voltam ja, ahogy az éjszakai életben is tövön inasoztam minden ismeretlent (néha még most is), általában azonnali ellenszenvet és balhét kiváltva ezzel, de valamelyik haver mindig megvédett.
    "valamelyik haver mindig megvédett"
    elgééé
    nagy a baj ha fosás van a piától, ott vagy az ital vicc vagy már a szervezet

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •