Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (44) összesen
Like Tree60Likes

Téma: Felvételt hirdet a TeamSpew backing csapat - MTT és CG játékosok egyaránt kerestetnek

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Milyen jó kis "cselendzs" lenne a csoportnak ha fognának egy NL10 játékost és egyenesen NL100-ra kezdenék ráképezni.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  2. #32
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet zend eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen jó kis "cselendzs" lenne a csoportnak ha fognának egy NL10 játékost és egyenesen NL100-ra kezdenék ráképezni.
    Nem lenne túl nehéz találni egy 12 asztalozó table selectre kevés energiát fordító nl10 playát mondjuk 2-3bb/100 winrattel, aki elkezdene nl100on játszani 4 asztalon jesus seaten a nagy fishre.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne túl nehéz találni egy 12 asztalozó table selectre kevés energiát fordító nl10 playát mondjuk 2-3bb/100 winrattel, aki elkezdene nl100on játszani 4 asztalon jesus seaten a nagy fishre.
    Szerintem érdekes lenne mondjuk egy blog formájában megörökíteni egy ilyen kihívást,mind a játékos,mind az edző(k) szemszögéből végigkövetni egy ilyen rendhagyó limitlépést.
    Ráadásul itt néhány havonta mindig felbukkan egy új világmegváltó backing csapat a hozzá tartozó topic-kal,amiben nagyrészt ugyanazok a kérdések-válaszok merülnek fel,ami nyilván nem is meglepő,de ez legalább adna egy kis csavart a dolognak,és még marketing szempontból sem lenne előnytelen.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  4. #34
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet lvfc613 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a különbség a kettő között és miért beszélsz magatok ellen? Ha csak az oktatás érdekel, akkor az mennyiben változtatja meg a deal részleteit, tehát az osztás százalékokat? Nem kell konkrétan, csak az arányokat legalább.

    Erre a gyakorlati kérdésemre választ kaphatok az itt kibontakozott elméleti vita közepette.
    cg-ben nem vagy úgy ráutalva különböző csoportokra mint mtt vagy spin(ez nyilván nem a legjobb reklám számunkra, ezért fogalmazott így Dávid), ahol jóval magasabb a variancia, és az ev deal is jól jön, persze topon maradni is nehezebb talán, de mindenképp egyszerűbb belevágni önerőből. Van profit for coaching, csak jóval komolyabb feltételekkel, és persze kedvezőbb osztással.

    Van nl10-es játékosunk, illetve már feljebb lépett, de volt, a lényeg, hogy nfl-es szóval élve prospecteket keresünk, akikben komoly potenciált látunk annak van lehetősége bekerülni alacsonyabb tétekről is. A saját példám is mutatja, hogy el lehet érni jó eredményeket szerényebb múlttal is, rengeteg múlik az oktatókon, ez az mtt részlegre is igaz egyébként.
    4 aszalozásra senkit nem fogunk buzdítani, elsősorban a minél nagyobb órabér a lényeg, ehhez pedig ritkán ideális ilyen kevés asztal, egyébként szerintem sokan azért tudnak jobb winratet kevés asztalon, mert a döntési mechanizmus amit használnak egy káosz, nem a fontos dolgokra koncentrálnak, és a tudásuk sincs szilárd alapokon, illetve az a nagyon kevés matek ami kell ehhez a játékhoz, arra sem fordítanak elég hangsúlyt, ami pedig rengeteg döntést megkönnyít, illetve megadja a lehetőséget, hogy saját magad is jobban kiértékelj 1-1- szituációt.

    Más: a 2 példa ami említésre került jó, de kiemelném, hogy teljesen más szociális és anyagi helyzetből jövők is nyugodtan jelentkezzenek.
    Flush67 likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #35
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Omg..
    Jóhogynem kitaláljátok, hogy nl10=nl100
    Akkor már vegyük 200ig, mert 100-200kozott aztan tenyleg szinte semmi kulonbseg sincs.

    Hol rendelkezik egy nl10 playa olyan skillekkel, mint egy ~nl100 playa. Ne vicceljunk mar.
    Az, hogy pre hasonló range-ket nyit, attól még nem úgy fogja védeni etc, mint egy masik playa.

    Ekkora bullshit-et is rég olvastam màr.
    Krono, Laci24 and Jymaster111 like this.

  6. #36
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ja és feljebb még a rake is kevesebb bb/100, szóval akkor gyerünk
    Minden nl10-en ~5bb/100 nyerő lépjen, 100on hozni fog 12-t is a kevesebb rake és azonos tudás miatt

  7. #37
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol rendelkezik egy nl10 playa olyan skillekkel, mint egy ~nl100 playa.
    Írt valaki ilyesmit?

    Amúgy már brutál off, sztem semelyik jelentkező nem kíváncsi ilyesmi agymenésekre, de akkor már leírom bár túl sok értelme nincs.

    Én csak azt mondtam, hogy a különbségek sokkal kissebbek mint azt a legtöbben gondolnák. Mert a gondolkodásuk mehanizmusa szinte ugyanaz lesz, összehasonlítva mondjuk egy kőmüves munka közbeni gondolkodásával. A skillek egészen hasonlóak, és apró különbségek fogják kiadni a hatalmas különbségeket eredményben.

    Amúgy mivan most nl100 lett az új etalon vagy mi? Én 2011 óta játszom ott és felette is (ált. csak 100), de még nem igazán tapasztaltam, hogy hűde nehéz lenne. Ritka lusta vagyok elemzéshez és összeszedetlen, videókat kb. soha nem néztem és oktatóm is alig volt. Legtöbb postflop szituban magam sem vagyok tisztában a teljes saját rangemmel, amíg utólag vissza nem nézem. Havonta találgatok ki új dolgokat hogy mit hogyan kéne másképp, és sokszor lukadok ki ugyanoda. Mégis folyamatos winratem van, egyszerűen csak mert a fish "magától" átbukja a pénzét és kész.
    Vagy akkor ez most egy másik univerzum lett ahol nl100on minden reg szétszedi a legkissebb hibával rendelkezőket vagy mi? )
    Fogalmam sincs én pl. mit kezdenék egy random 25/20 nl10es reggel ha egy asztalon ülnénk, de nem hinném h túlságosan "szét tudnám szedni", max ő többször csinálna ellenem hibás(abb) moveokat mint a többi reg, ami által én kevesebb raket buknék mint ő az egymás elleni játékban. De a fish pénzét ő is elszedhetné, és mégha jobb poziban is van a fishre simán maradhatna winrateje is az asztalnál. Mert a legtöbb ott játszó reg hasonlóan buta mint én, és tömve van leakekkel. Tökéletes pre/post rangekről szerintem itt 100on még semmi értelme beszélni. Én elhiszem, hogy ti ilyenkor top regekre gondoltok, de én átlag regekről beszélek.

    Na de mind1, részemről téma off.
    Gabbbbb, totya0611 and aliascrit like this.

  8. #38
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen a másodiknál lemaradt amit még az elsőnél odaírtam, hogy std. potok.




    a 95 nyilván nem lehet koppra megmondani.

    Közel ugyanaz lesz az openfold range utg ha mindekettő 18-22% pfr-el játszik. Tehát 100 handben itt pl. már biztos h a handek 70%-át ugyanúgy játszák. Ha hozzáveszed, hogy a top10%-et biztos mindkettő nyitja akkor már 80%. Ha a nem top10%-es pfr rangekben csak 50%ban egyeznek akkor 85%.
    Aztán postflop ha mind2őnek 50 körül van a cbetje egy 50es ch/folddal&ch/callal akkor elég ha csak a cb&chf&chc rangeuk fele egyezik és a 85% már 92,5%.

    De ez sokkal inkább lesz játékos specifikus mint tét specifikus.

    Lehet h a 100as reg megnéz a vásárolt hajdeiben lévő 50k mintából néhány statot ami miatt hozzátesz elvesz 1-2 kombót vmelyik rangehez igazodva az ellenfélhez, amit lehet h az nl10es nem tesz meg vagy ő szintén megtesz csak más (kevésbé jó?) logikai vonalon elindulva.

    De ugyanez igaz két azonos téten játszó játékosra is amikor valamit std. tesznek. Amikor pedig jönnek a nem std. potok, mert pl fish sokkal többet dob turnon mint flopon akkor egyénenként lehet egészen más reakció a regtől. Azt pedig h hosszútávon melyik hozza a jobb döntéseket majd egy 200-300k handes minta fogja megmondani.

    A 10es és a 100as játékos között meg annyi lesz a különbség, hogy míg a 10esnek rengeteg hibája van addig a 100asnak nincs rengeteg csak nagyon sok.
    Teljesen logikus az érvelésed, de csak böngészd végig az adatbázisod. Vedd alapul a tét legnagyobb nyerőit. Vizsgáld meg a statjaikat, ha 95%ban ugyanaz mint az nl10-es nyerő regeknek, én basszus megeszem a kalapom, de előtte még wasabis erős Pistával is vastagon megküldöm! XD

  9. #39
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Hát az egy 3-4 óra munka lenne attól függően hány statra vagy kiváncsi hány embertől. Ehhez ki kéne fizetned az órabérem.
    + garantálnod hogyha igazam lesz feltöltesz egy videót arccal, ahogy megegeszed a használt kalapod.

    Cserébe ha nem lesz igazam kapsz 1k$-t.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2016. 12. 04. 12:39
    zend and Flush67 like this.

  10. #40
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Lol.

    Ezt én siman vallalnam.

    Nezz mar meg nehany alapveto statot. Cbet/fold cbet.

    Flop cf, flop cc as pfr.

    Mar ott buknal mint az atom.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •