Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Gus Hansen visszatér - interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Gus Hansen visszatér - interjú


  2. #2
    Tag kása avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólások
    176

    Alapbeállítás

    Jó játékosnak találja magát, de mégis ő bukott a legtöbbet több mint 1m hand alatt..
    Akkor, hogy is van ez?

  3. #3
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    A játéktudását nem tudom megítélni. Így, hogy nem játszik, különösen nehéz is lenne Számomra az jött le a cikkből, hogy elfogyott a pénze, és bízik benne, hogy a pókerrel megint tud termelni valamennyit.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 23.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    "amikor kibaszott 24/7 játszottam." ez kétértelmű
    RegGeri likes this.

  5. #5
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Versenyjátékosként biztosan még ma is megállná a helyét. Valamennyi pénze biztosan maradt, de volt pl. egy cikkben, hogy HUD-ot sem használt... ez már mikron is elég kamikaze módszer, nem még high stakesen... Nekem hiányzik, visszatérhetne, nyilván tanult belőle ami történt. Ahogyan a másik kirakatember Blizerian mondta: a kártya izomból tökön rugdosta az biztos.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Innen már aligha van visszaút. De igaza van, a tenisz vagy amerikaifoci-játékosok is egyre jobbak. Ez igaz a focira is, mégsem érti meg senki, hogy nem Messi jobb a korábbi nagyoknál, hanem az egész mezőny, és sokan azt szajkózzák, hogy ő minden idők legjobbja.
    AceDeRothstein likes this.

  7. #7
    Team Hero AceDeRothstein avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Mond jókat Gus bácsi, de ez nettó f@szság: "Ha megfognál bárkit az amatőr Big One mezőnyéből, és visszavinnéd 1985-be, ő lenne toronymagasan a világ legjobb pókerese."

    És - ahogy gabaj is írta - értelmetlen összehasonlítani a mai idők bármelyik sportját a tegnapiéval. Maximum érdekességként érdemes róla beszélni. Ráadásul a mai "fantasztikus" játékosok sehol se lennének, ha a régi "gyengébbek" nem nem tapossák ki nekik az utat, és tolják összességében a seggük (seggünk) alá az egyre inkább felhalmozódó tudást.

    A saját kontextusukban kell vizsgálni az egyes személyeket. Az imént említett Messi nyilván minden idők egyik legjobbja, de sehol se lett volna 40 éve, tekintettel arra, hogy a gyerekkori fejlődési rendellenességeit nem lett volna lehetséges megfelelően kezelni.

    Amit a versenyszünetekről mond Gus, az viszont tetszik. Remélem, sikeresen vissza tud térni; minél több egyéniség van a pókerben, annál jobb!
    tonyi likes this.

  8. #8
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet kása eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó játékosnak találja magát, de mégis ő bukott a legtöbbet több mint 1m hand alatt..
    Akkor, hogy is van ez?
    Nem minta!!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Összehasonlítani szerintem össze lehet, én gyakran teszem, csak bele kell számítani a korokat is, ha a focit nézzük. A maguk korában minden ilyen zseni kiemelkedett, dominált, és a maguk módján zseniális dolgokat csináltak. És itt jön az, hogy Messi igencsak távol áll a legnagyobbtól, Maradonától, akinek a zsenialitása még Messiétől is egy másik szint volt. A maga módján Puskás is Messi-szintű zseni volt, ahogy a nemrég visszavonult Fenomén is (szerintem mindkettő jobb is volt). Maradonának a technikai adottságai is jobbak voltak, nagyobb hatással volt a csapat játékára és a pálya nagyobb területét játszotta be, sokoldalúbb volt.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    szerintem inkább bingózzon! az jobban illik hozzá! ennyi pénzt eltapsolni netes pokeren.. ez a vicc határa....

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •