Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (57) összesen
Like Tree25Likes

Téma: 0$-ból...

  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 09. 27.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Szia,

    Nem szeretnélek elkeseríteni de az Everesren ezen a Shasta Step versenyeken az ellenfelek 90%-a Bot. Mondjuk ettől még tetszhet ha szeretsz gépek ellen játszani☺

  2. #32
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogyis, csak azt mondom minek 750-1000 buyin,ha még csak most kezdesz, 1$ buyinre 1000$.
    Nem tudom mennyi lenne az optimális, de ha egy kezdő bukik 100+ buyint, akkor úgyis elgndolkodik, hogy valamit máshogy kéne csinálni.
    Pontosan. Visszafelé is létezik szintlépés, ami időnként elég hasznos tud lenni a busto ellen.
    szczgvtr likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Ez ma jött:

    Kedves Játékosunk!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2016. december 14-én az Everest Póker megszünteti magyarországi tevékenységét.

    Ennek következtében 2016. december 6-ától már nem lesz lehetősége befizetést tenni, december 14-étől pedig nem lesznek elérhetőek a játékok az oldalon. Kifizetések kezdeményezésére 2016. december 21-éig lesz lehetőség. Kérjük, hogy a számláján lévő összeg kifizetését ez utóbbi dátumig indítsa el. Kérjük továbbá, hogy a biztonságos kifizetések érdekében az Everest Póker számlájához elmentett bankszámlaadatait ellenőrizze, és szükség esetén frissítse. 2016. december 21-ét követően már csak az ügyfélszolgálaton keresztül lesz mód egyedi kifizetéseket kérvényezni.

    Ha a kifizetésekkel kapcsolatban segítségre lenne szüksége, kérjük, keresse ügyfélszolgálatunkat a support@everestpoker.com címen. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fel nem használt bónuszokat töröljük a számlájáról.

  4. #34
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nekem ez nem tetszik, hogy nem tudod eldönteni milyen játéktipust játsz. CG sng sng hero mtt omaha. Ha csak most kezded miért vágsz bele ennyi játékba? Így nem fogod rendesen megtanulni egyiket sem.
    szczgvtr likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  5. #35
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez ma jött:

    Kedves Játékosunk!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2016. december 14-én az Everest Póker megszünteti magyarországi tevékenységét.

    Ennek következtében 2016. december 6-ától már nem lesz lehetősége befizetést tenni, december 14-étől pedig nem lesznek elérhetőek a játékok az oldalon. Kifizetések kezdeményezésére 2016. december 21-éig lesz lehetőség. Kérjük, hogy a számláján lévő összeg kifizetését ez utóbbi dátumig indítsa el. Kérjük továbbá, hogy a biztonságos kifizetések érdekében az Everest Póker számlájához elmentett bankszámlaadatait ellenőrizze, és szükség esetén frissítse. 2016. december 21-ét követően már csak az ügyfélszolgálaton keresztül lesz mód egyedi kifizetéseket kérvényezni.

    Ha a kifizetésekkel kapcsolatban segítségre lenne szüksége, kérjük, keresse ügyfélszolgálatunkat a support@everestpoker.com címen. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fel nem használt bónuszokat töröljük a számlájáról.
    Nekem is jött ma üzi.... k.rva jó, akkor ki is veszem a pénzt, csak nem tudom hova utaljam be.

  6. #36
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez nem tetszik, hogy nem tudod eldönteni milyen játéktipust játsz. CG sng sng hero mtt omaha. Ha csak most kezded miért vágsz bele ennyi játékba? Így nem fogod rendesen megtanulni egyiket sem.
    Igen, tudom... ez az egyik hibám... el kéne már döntenem, hogy még is mit akarok...
    Bár így, hogy Everestről el kell jönni, egyenrőle azt se tudom, hogy hol folytassam...

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet szczgvtr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is jött ma üzi.... k.rva jó, akkor ki is veszem a pénzt, csak nem tudom hova utaljam be.
    Maradj a Betclicen vagy a WH-ba, esetleg Betfair, ha iPoker terembe akarsz menni. Illetve az Unibet az szinte tuti, h nem megy el, feszt ott van a reklámja a magyar sportévéken. Illetve az egyik legnagyobb sponzor a magyar sportban.
    szczgvtr likes this.

  8. #38
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Na sziasztok! Megjött ma a pénz, úgyhogy regiztem is a Betclic-re. 115$ töltöttem fel.
    Már ideje volt, hiányzott a póker!
    GL

  9. #39
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Jó rég írtam ide... nem is nagyon pókereztem... Össze-vissza járkáltam a termek között, de most megtaláltam az igazit... PokerStars.fr oldalra regiztem... nagyon tetszik már most a terem. Tuti itt maradok most már, és nem fogok ugrálni a termek között... 80€-ot fizettem be.
    Ja, és tegnap elindult a PDC Darts VB, ki szereti a dartsot?

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet szczgvtr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ki szereti a dartsot?
    A darts topik osszes lakoja
    Wild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild Hungarian

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •