Oldal: 156 / 332 ElsőElső ... 56106146154155156157158166206256 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.551 - 1.560 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #1551
    Újonc morZsolt avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Hely
    Szarvas/Szeged
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tabletes versenyen játszottam imént, 2x csinálta meg a kliens hogy így egyszer csak szőrén szálán eltűnt, újraindítás, belépés, lap eldobva, egyszer meg csak simán elkezdett homokórázni, úgy egy percig, utána folytatta ahol abbahagyta, kivéve hogy lap eldobva (legalább újraindítani nem kellett), úgyhogy átálltam az allin-kamikáze taktikára. Nem nagyon játszottam a Party-n mostanság, de szóval ez így ultra gáz.

    Másnál is ilyen?
    Nálam nem csinált ilyet.
    Bár szokott furcsaságokat csinálni a party kliens, de ma kivételesen jól fut

  2. #1552
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tabletes versenyen játszottam imént, 2x csinálta meg a kliens hogy így egyszer csak szőrén szálán eltűnt, újraindítás, belépés, lap eldobva, egyszer meg csak simán elkezdett homokórázni, úgy egy percig, utána folytatta ahol abbahagyta, kivéve hogy lap eldobva (legalább újraindítani nem kellett), úgyhogy átálltam az allin-kamikáze taktikára. Nem nagyon játszottam a Party-n mostanság, de szóval ez így ultra gáz.

    Másnál is ilyen?
    Nálam kétszer is volt már olyan, hogy cash közben hat asztalból az egyiken nem tudtam emelni, dobni és checkelni sem. A tétet be tudtam írni csak emelni nem engedett. Bezártam az asztalt, újra beültem és ment tovább.
    Sokszor van olyan is, hogy a HUD miatt helyet akarok változtatni, jobb kattintás után bejön rendben, hogy ültessen ide csak éppen nem fogadja el hiába kattintok rá és csak úgy tudom eltüntetni, ha az asztalon kattintok. Addig a többi asztalomon sem tudok semmit csinálni.
    Érdekes dolgok.

  3. #1553
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Nálatok fut az oldal? Be tudok ugyan lépni, de nem tölti be az asztalokat/versenyeket
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  4. #1554
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálatok fut az oldal? Be tudok ugyan lépni, de nem tölti be az asztalokat/versenyeket
    Nálam megjelentek a CG asztalok a Lobby-ban, de arra is sokat kellett várni. A beülés 4-5 próbálkozásra jött csak össze. Előtte "Please wait a few seconds more.." üzenetet dobálgatott a kliens.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  5. #1555
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Lehet már ezt a FastFive-ot próbálgatni, hol találom meg a kliensben?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  6. #1556
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet már ezt a FastFive-ot próbálgatni, hol találom meg a kliensben?
    Cash gamen belül van.

  7. #1557
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Közben 2 új sit&go herot vezettek be: egy 10$-t amin versenyticketek nyerhetők valamint egy 100$-t amin a főnyeremény 1100000$.

  8. #1558
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Bosszantó, hogy bejelentkezés után Becker pofáját kell látnom. Mindig a nem éppen szokványos gyereknemzési története jut eszembe.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  9. #1559
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 12. 18.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    hello!


    Segitséget kérnék, bár nem biztos hogy pont ilyen hülyeségekkel kell traktálni a topikot. Van a partypokeren egy csomó küldetés, ezek közül most a beat the ace-t tolom. Ja, kezdő vagyok. Abban van egy olyan feladat, hogy "póker valaki?" Ebben az az egyik feladat, hogy "befizetés végrehajtása". Tegnap én már befizettem, és utána inditottam a küldetést. Most azt várják, hogy mégegyszer fizessek be?




    Köszi ha választ kapok!

  10. #1560
    Újonc morZsolt avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Hely
    Szarvas/Szeged
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet szalmakalap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hello!


    Segitséget kérnék, bár nem biztos hogy pont ilyen hülyeségekkel kell traktálni a topikot. Van a partypokeren egy csomó küldetés, ezek közül most a beat the ace-t tolom. Ja, kezdő vagyok. Abban van egy olyan feladat, hogy "póker valaki?" Ebben az az egyik feladat, hogy "befizetés végrehajtása". Tegnap én már befizettem, és utána inditottam a küldetést. Most azt várják, hogy mégegyszer fizessek be?




    Köszi ha választ kapok!
    Szia

    Feltételezem, hogy a küldetés indítása utáni befizetést veszik csak figyelembe.
    Tehát igen újra be kéne fizetni, hogy teljesítsd a küldetést. De szerintem egy min befizetéssel is teljesítettnek veszi.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •