Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Nem fagy le de 2 szer kellet telepiteni hogy müködjön

  2. #12
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eddig is lehetett skrillt és netellert is használni(kb 1éve játszom ott),hibátlanul működik!Csak sokan lusták visszaolvasni itt a topikban és terjesztik a hülye igét...Csak első alkalommal kötelező kártyárol befizetni vagy utalni,onnantol lesz deposit opció a skrill ,neteller!!!Utána értelemszerűen megy a cash out is!Viszont az uj software katasztrofa ,brutál laggol ,ugyhogy emiatt nálam innentől felejtős a terem!
    Vagyis úgy okoskodsz, hogy te vagy az, aki nem tudod, hogy manapság mi a helyzet...

    Ugyanis: én legutóbb kártyáról fizettem be, de (most csekkolva) nincs skrill depo opció továbbra sem.

    Amúgy meg: épp ma akartam kikérni zsét skrillre, be is fogadta a rendszer, erre az imént látom, hogy bárminő indok nélkül elutasították a kifizetést és visszairányították a pénzt a számlámra. Kapják be.
    RegGeri, NoUDidnt and fszt2 like this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #13
    Újonc Mr. Pi avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    "A fő probléma ebben, hogy a magyar szabályozás hamarosan már nem engedélyezi a bankoknak pénzmozgások kezelését a magyar ügyfelek és a licenc nélküli online szerencsejáték szolgáltatók között, tehát a bankszámla használatára sem lesz lehetőség ki- és befizetéshez.
    "


    Errol lehet tudni valami extra infót esetleg valami pontos dátumot vagy cikket?

  4. #14
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Király Stars fagyások

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS fagyások nekem megoldódtak amióta win10re váltottam, akiknek crashel win7-et használnak. Mondjuk az durva volt két hete már napi ötször állt le!
    Szóóóóóval, tényleg Win10 alatt nem fagy a Stars? Ezek szerint nem csak nekem fagyogatnak a Stars kliensek? Van másoknak is ilyen boldogsága? Ilyesmi régen elképzelhetetlen volt ám! Azt hittem nálam van valami HM2- vagy RAM-f@szság és az szarasztja össze. Köszi az infot!

  5. #15
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    MTT lobbi másnál sem jön be? Sokadik újraindítás után sem.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet stazoka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóóóóóval, tényleg Win10 alatt nem fagy a Stars? Ezek szerint nem csak nekem fagyogatnak a Stars kliensek? Van másoknak is ilyen boldogsága? Ilyesmi régen elképzelhetetlen volt ám! Azt hittem nálam van valami HM2- vagy RAM-f@szság és az szarasztja össze. Köszi az infot!
    Nekem win10-el semmi gond a stars-al, mondjuk pt4-et használok, nem hm2-őt. Gépem nem rossz, de nem is nagy szám.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •