Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Lefty Gekko

Téma: Érdekes póker partik - 2016. 12. 27

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2016. 12. 27

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: $0.50
    Nagy vak: $1

    Online pókerezel egy shorthanded asztalon, amikor a nagyvakban egyszínű AQ-t kapsz. Az UTG-ben ülő rossz játékos limpje után a cutoff (1000 hand alapján 24/18, 3bet: 5.5, fold to 3bet: 61%, jó regulárnak ismered) $4-ig emel, majd amikor a dobások után rád kerül a sor, $13.5-ig 3-betelsz. Az UTG dob, az eredeti emelő pedig megad. Flopra A52 érkezik, te pedig nagyjából 1/3 potot, $9.5-et cbetelsz. Ellenfeled ezt megadja. A turn K után checkelsz, majd ezúttal a CO betel szokatlanul kicsit, $15.5-t. A riverre 3 érkezik, ellenfeled pedig a checked után egy overbet all-innel jelentkezik. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Tényleg blöff szagú egy kicsit az ellen múvja, de én akkor sem adnám az allint, mert az eset engem inkább arra emlékeztet, amikor floppolt szettel néztem szembe a top párommal és előfordult, hogy kifizettem...

  3. #3
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Én settre tenném. 3betre nem dob sokat, szóval simán ott van a szett a kezében. A Turnon meg lehet benyomott egy indukáltató betet, hogy AK-k c/r eljék. River meg talán direkt blöff szagú..hátha megad AQ is..
    gysanyi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •