Oldal: 513 / 736 ElsőElső ... 13413463503511512513514515523563613 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.121 - 5.130 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5121
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HahahahhaahhaÉn Viszont nyeregben vagyok ha jol látom
    Én meg,ha jól látom,2 hellyel vagy előttünk.Te kis zseni

  2. #5122
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Te jó ég! Milyen meccset tol Chizzi meg Anderson?!

  3. #5123
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te jó ég! Milyen meccset tol Chizzi meg Anderson?!
    Kár, hogy Csizi fejben ennyire nulla. 3-3nál 0-2leg állásnál volt pár nyila, hogy hozza a szettet, meg még utána is, de látszott, hogy tele lett a gatya a nyomástól.

  4. #5124
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Van egy olyan sanda gyanúm,hogy az öreg hazaküldi Gerwent is
    Anderson lesz a bajnok. Ismételten kiderült,hogy csak a világbajnokágság motiválja...

  5. #5125
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nagyon jó, magas színvonalú vb volt, izgalmas is, leszámítva Gerwen meccseit. Reyes ellen mondjuk végig be voltam fosva, nagyon féltettem a kieséstől, közel volt a döntő szett, és azt lehet nem oldotta volna meg olyan ellenszélben, de szerencsére meglett, utána meg tükörsimán bedarált mindenkit, ahogy az egész szezonban. Félelmetes rekordok dőltek meg, egyedül az a furcsa, hogy senki sem dobott 9 nyilast, 8 tökéletes nyílig is csak egyszer Gerwen jutott el. Egészen brutálisan parádés éve volt, szerintem megismételhetetlen, de a lényeg, hogy a vb-győzelemmel föltette a koronát a teljesítményére. Ha nem lassít, idén sem nézünk izgalmas szezon elé, "szegényt" utálják is rendesen emiatt, de ennyi baj legyen. Egy hónap múlva indal a premier liga, most nem nagyon lehet belekötni a mezőnybe, kíváncsi leszek a Kobrára, hogy mit fog alkotni.

  6. #5126
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó, magas színvonalú vb volt, izgalmas is, leszámítva Gerwen meccseit. Reyes ellen mondjuk végig be voltam fosva, nagyon féltettem a kieséstől, közel volt a döntő szett, és azt lehet nem oldotta volna meg olyan ellenszélben, de szerencsére meglett, utána meg tükörsimán bedarált mindenkit, ahogy az egész szezonban. Félelmetes rekordok dőltek meg, egyedül az a furcsa, hogy senki sem dobott 9 nyilast, 8 tökéletes nyílig is csak egyszer Gerwen jutott el. Egészen brutálisan parádés éve volt, szerintem megismételhetetlen, de a lényeg, hogy a vb-győzelemmel föltette a koronát a teljesítményére. Ha nem lassít, idén sem nézünk izgalmas szezon elé, "szegényt" utálják is rendesen emiatt, de ennyi baj legyen. Egy hónap múlva indal a premier liga, most nem nagyon lehet belekötni a mezőnybe, kíváncsi leszek a Kobrára, hogy mit fog alkotni.
    Azzal azért vitatkoznék, hogy tükörsima meccseket tolt (még ha a szettarány azt is mutatja), de gyakorlatilag az összes kulcsszituációban ő volt a higgadtabb/koncentráltabb, így abszolút megérdemelten nyert.
    csiga19794 and van Gerwen like this.

  7. #5127
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal azért vitatkoznék, hogy tükörsima meccseket tolt (még ha a szettarány azt is mutatja), de gyakorlatilag az összes kulcsszituációban ő volt a higgadtabb/koncentráltabb, így abszolút megérdemelten nyert.
    Na jó, utólag valóban simábbnak tűnik. Első fordulóról kár beszélni, Reyest már említettem, ott állt legközelebb a kieséshez. Webstertől is tartottam kicsit, nem játszott rosszul az inas, ha jobban kiszállózik, izgalmasabb lehetett volna, de összességen nem volt kérdés, ki jut tovább. Görni vicc kategória, csukott szemmel verte volna, Barnitól is féltettem, hiába a második kedvenczem a nagy medve, az elején szidtam rendesen, hogy a Taylor elleni meccséhez képest mennyivel jobban játszik, de aztán elfáradt. És akkor a végére írom azt, ami neked lehet nem fog tetszeni, de kb. az Anderson elleni döntő előtt voltam a legnyugodtabb (ebben mondjuk közrejátszik a meccs hosszúsága is), meg sem fordult a fejemben, hogy megverheti őt, annyival jobb nála (is). Talán máshogy alakult volna, ha elhúz 3-1-re, de legyőzni akkor se tudta volna, Gerwen jelenleg 6-7 szettre menő ütközetben teljes mértékben verhetetlen.

  8. #5128
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Wright szenzációs volt ! Egyértelmű top3 már! Gerwen felesége viszont nyomható ! Ezek a tömör észrevételeim.
    csiga19794 likes this.

  9. #5129
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Van, ami nem változik, csak a szokásos "minőségi" összegzés a retard félnótástól. Az első két megállapítás badarság, Anderson ellen azt se tudta, hol van, Gerwen felesége viszont valóban szemrevaló teremtés, pedig az ura finoman szólva sem egy matyóhímzés.

  10. #5130
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Miért nem top3 szted?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •