Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (74) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Budapest élő póker?!

  1. #31
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Ugyanott, ahol korábban az Universum volt a plázán belül, azaz a város felől a túlsó végén, amit este lezárnak - a garázs mellett. Lifttel a 2.-ig kell menni.
    Mindenképpen érdemes elnézni, mert az eddigi tapasztalatok alapján bezár fél éven belül, ha nem lesz még több játékos.
    Kultúrált, egyetlen 'hiba' eddig, amit felfedeztem, hogy nem minden verseny adatait jelzik ki teljesen.
    Pl. egyes versenyeken hiányzik a résztvevők létszáma, mint info

  2. #32
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Universum pénteki, szombati versenyeivel van valakinek tapasztalata?

    Furcsa dolgokat tapasztalok.
    Rengeteg kedvtelő, gyenge játékos van, elvileg egy közepes pókeresnek is remek terep lenne.
    Még sem az.

    All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.

  3. #33
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.
    Erre országszerte panaszkodnak a kártyások. Sőt, nemzetközi fórumokban is olvastam ilyent. Tuti jobb a lehető legtrágyább lapokkal all in menni erősebb kezek helyett a kommentelők tapasztalatai alapján.
    Flush67, CsabiST, Nottobe and 2 others like this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #34
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Én még nem olvastam ilyet.
    Ha esetleg be tudsz ide linkelni hasonló fórumbejegyzést akárhonnan, ahol ezt már említették, akkor megköszönöm.

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 05. 08.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Menj át a cashre ott nincs ilyen! Ott még soha nem kapott ki overpár! Ja egyszer előfordult de akkor két hétre bezárta a szerencsejáték felügyelet a helyet!
    CsabiST and Jul3s4ty like this.

  6. #36
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Igen, általában cashezni szoktam, már csak a munkám miatt is.
    (Ritkán van egyhuzamban 7-8 órám egy elnyúló hosszú versenyre, plussz még ki is kellene pihenni:-)

    Néha azonban, évvégén/elején vagy nyári szabadság idején bepróbálkozom a versennyel és bizony nagyon furcsa dolgokat tapasztalok.
    A kontraszt igy különösen nagy a cash gamehez képest.
    Még hét közben kevésbé, de péntek/szombat az olyan, mintha el lenne varázsolva.

    A terem oldaláról mondjuk logikus lehet ilyen eszközökkel megpróbálni megtartani és visszacsalogatni a kedvtelő játékosokat, ugyanakkor ez nagyon aláássa a bizalmat.
    Ha a rendszer egyetlen eleme korrupt, akkor elvileg bármelyik eleme korrupt lehet...

  7. #37
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    omfg
    Marcow and Jymaster111 like this.
    "The money goes into my piggy bank..."

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Universum pénteki, szombati versenyeivel van valakinek tapasztalata?

    Furcsa dolgokat tapasztalok.
    Rengeteg kedvtelő, gyenge játékos van, elvileg egy közepes pókeresnek is remek terep lenne.
    Még sem az.

    All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.
    Furcsa helyzetek biztos vannak. Az amit én tapasztaltam az a"furcsa" viselkedés volt. 2015 nyarán amikor bementem várni az egyik haveromat rápróbáltam. Amikor a Lurdyba beléptem egy szolárium barna tetovált 130 kg körüli pali erős akcentussal cirkuszolt hogy kiesett a 8 ezer forintos versenyről. Felmentem leültettek cashezni majd ez a pali újra megjelent természetesen félpucéran, majd elkezdte szídni a fradit, minden asztalhoz oda ment hogy ő újpest hooligán, erős anyázások mellett. Nem is ez volt a gondom hanem az hogy mindenki úgy nézte mintha ez lenne a természetes. A terem főnök szart az egészre, a pincérnők meg nevetgélve mondták hogy nyugi már. Pár ezer forintért ha nincs szerencsém az este nem gond, de elvárná az ember a kultúrát. Rettentő fos hely.
    CsabiST and Masters800 like this.

  9. #39
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    :-)
    igen, tudom-tudom, elvileg lehet véletlen is, ha mondjuk dobókockával dobálsz, és az 1-es kivételével minden jó neked, akkor azért kijöhet az 1-es is - és a nagy számok törvénye alapján ki is jön.
    (Ez kb. ugyanaz a 87 % vs 13 %)
    Na most, ha ez 3x egymásután megtörténik veled és más nem jön egyáltalán, azért az ember elkezd valószínűségeket számolni...

    Lásd pl. Titcar korábbi remek bejegyzését a szórásról!
    http://www.pokerakademia.com/uploads...lsz%C3%A1m.pdf

    Mind cash-gamen, mind hétközi versenyeken a (normál-eloszlás) grafikon közepén foglalunk helyet, de véletlenül a pénteki-szombati versenyeken, ahol a legtöbb gyenge játékos van, a grafikon valószinütlen szélén ... khmmmm

  10. #40
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    az megvan,hogy 100x egymas utan is dobhatsz 1est a dobokockaval nem hogy 3x?
    3allin es mar gyanakodsz?
    Jul3s4ty likes this.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •