Oldal: 630 / 709 ElsőElső ... 130530580620628629630631632640680 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.291 - 6.300 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6291
    Lelkes újonc Jul3s4ty avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 25.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a pénz felvét nem jött össze, az ATM kiírta ,hogy törölték a tranzakciót de a pénz zárolva lett,remélem visszakerül gond nélkül a számlámra.

    Nálam detto ugyan ez a helyzet!

  2. #6292
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 09. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Nekem Neteller kártyával a Telekom weboldalán való fizetési kísérletnél írta azt, hogy ez a kártya nem jó ide, nem emlékszem a pontos megfogalmazásra, de nem hangzott jól. Évek óta ezt használtam ott.
    Utána kipróbáltam egy Takarékos ATM-et, az működött. Remélem nem valami tiltásdolog készülődik ezekkel is.

  3. #6293
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    ki lett cserélve a kártyátok ?

  4. #6294
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    igen, az új kártya.
    viszont nekem estére már megjavult, működött!

  5. #6295
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Nem tudom mi a frász van se az otps se a cibes ATM nem adott lovét, viszont az Mkbs igen

  6. #6296
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi a frász van se az otps se a cibes ATM nem adott lovét, viszont az Mkbs igen
    OTP-sből mennyit akartál kivenni? én úgy tudom, hogy ha nem otps a kártya akkor max 100 ezret enged kivenni.

  7. #6297
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet GreenLine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OTP-sből mennyit akartál kivenni? én úgy tudom, hogy ha nem otps a kártya akkor max 100 ezret enged kivenni.
    Mindig érdemes gondolkodni, mielőtt leír az ember vmit...

    1. OTP-ből, igen, egyszerre csak 100 ezret enged, de utána újra bedugod a kártyát és jöhet az újabb cash out! Ehhez nem kell phd fokozat, hogy valaki rájöjjön.

    2. Szerinted annyira hülye a kérdező, hogy nem tudta volna ilyenkor értelmezni az ilyenkor szokásosan megjelenő, MAGYAR nyelvű üzenetet: "legnagyobb felvehető összeg 100 ezer, kérjük, válasszon ennek megfelelő összeget!"

    3. Éppen van egy aktuális probléma, sokaknak nem működik a kártya. Miért kell ideszemetelni egy átgondolatlan baromságot?

    Nem ellened szól ez tulajdonképp, csak **** idegesítő, hogy ha az ember keres vmit, akkor milliónyi kretén hozzászólás közt kell ezt megtennie. (lsd. molylepke barátunk, akinek eddig szó szerint 0 darab informatív hozzászólása volt)
    EUBANK, Jymaster111 and ria05 like this.

  8. #6298
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nem ellened szól ez tulajdonképp, csak **** idegesítő, hogy ha az ember keres vmit, akkor milliónyi kretén hozzászólás közt kell ezt megtennie. (lsd. molylepke barátunk, akinek eddig szó szerint 0 darab informatív hozzászólása volt)
    Nem is lesz, annyira sötét, hogy nem képes rá. Nála irritálóbb és haszontalanabb tag nem volt még az Akadémián. De majd jön mindjárt és "leolt" mindkettőnket a szokásos stílusában.

  9. #6299
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet GreenLine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OTP-sből mennyit akartál kivenni? én úgy tudom, hogy ha nem otps a kártya akkor max 100 ezret enged kivenni.
    nyilván még a takernénik is vágják már, hogy az OTP automatáknál mennyit vehetnek fel nem OTP-s kártyával :-) egyébként korábban foglalkoztam banki ATM-kel és van pár bank ami alapból nem fogad el néhány külföldi kártyát, de a SKRILL kártyát, eddig minden gond nélkül használhattad az OTP-s automatáknál, remélem ez csak átmeneti gond. Szerencse, hogy van egy jó MKB bankunk:-D

  10. #6300
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Please be aware that we no longer accept bank-wire deposits or facilitate bank-wire withdrawals in US dollars.

    Ezt lefordítanátok nekem!

    köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •