Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Bilzerian online sessionje a Twitchen

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    ez is csak azt mutatja hogy az online poker kicsit sem manipulált aha... no komment

  2. #12
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen mindenkire ugyanúgy vonatkoznak a szabályok, ezért ha közvetítenéd a játékodat és a feleséged/barátnőd/haverod/szüleid/nagyszüleid/kutyád/macskád éppencsak feltűnnének a kamera hátterében, azonnali ban lenne a jutalmad...
    Próbálom megfejteni hogy van-e bármi értelme annak amit írsz, de nem sikerül.
    Bmbie and csiga19794 like this.

  3. #13
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbálom megfejteni hogy van-e bármi értelme annak amit írsz, de nem sikerül.
    Nekem se, bár itt nehezítő körülmény, hogy be vagyok baszva.
    tonyi likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen mindenkire ugyanúgy vonatkoznak a szabályok, ezért ha közvetítenéd a játékodat és a feleséged/barátnőd/haverod/szüleid/nagyszüleid/kutyád/macskád éppencsak feltűnnének a kamera hátterében, azonnali ban lenne a jutalmad...
    Nemrég Mercier a kutyájával az ölében Somervillel közösen közvetítették a WCOOP SHR-t a PS hivatalos twitchén

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem se, bár itt nehezítő körülmény, hogy be vagyok baszva.
    JólátnihogyMárkijössztökegymással!

  6. #16
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Arra próbáltam rávilágítani, hogy picit egyenlőtlen az elbírálás. Ha valaki nagy befizető és vesztő, akkor sokkal több dolgot megtehet, míg egy kis nyerő vagy akár nagyobb nyerő, de ezekhez képest mikrotéten játszó nagyobb nyerő csak több színt használ a HUD-jában, vagy bármi kicsit is félreérthető dolgot csinál, akkor kb azonnal bannolják.
    misirulez and sakkos000 like this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Azt értettem hogy el akarod bagatelizálni miszerint, amit csinál az semmiség, de így ok.

    Nem tudom amúgy lehet ilyenkor le van egyeztetve az emberrel akivel játszik, hogy kicsoda ő.

    De lehet hogy a nick amiről játszik amúgy egy reg az adott HU téten, mert ha ez így van akkor viszont teljesen egyértlműen ez megétvesztő hogy van egy kialakított image/note-ok statok az adott ellenfélről akivel játszol, és most egy másik játékos használja akinek a játéka szöges ellentét.

    Mert azért utóbbi nem teljesen mind1. Valszeg egyébként még így is eléggé jól járt akivel leült HU-zni.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra próbáltam rávilágítani, hogy picit egyenlőtlen az elbírálás. Ha valaki nagy befizető és vesztő, akkor sokkal több dolgot megtehet, míg egy kis nyerő vagy akár nagyobb nyerő, de ezekhez képest mikrotéten játszó nagyobb nyerő csak több színt használ a HUD-jában, vagy bármi kicsit is félreérthető dolgot csinál, akkor kb. azonnal bannolják.
    Miért lenne, az bárkinek is jó, ha bannolnák a nagy befizető vesztő játékosokat?
    Vagy azt szeretnéd, hogy mindenkinek mindent szabad legyen?Akkor azért reklamálnál.
    A hudban, meg csak az van tiltva, hogyha a stat változásától automatikusan változik a színe a statnak, pl. 20vpip alatt zöld, 20felett piros.
    Azonnali ban is baromság, nem tiltják tömegesen ki a mikro regeket, ahhoz azért, komolyabb dolgot kell elkövetni.Segédszoftverek miatt előtte figyelmeztetnek.

  9. #19
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Legközelebb kiteszem a szarkazmus táblát.

    Btw, az irományom lényege igazából csak annyi, hogy egyenlő mérce legyen mindenkinél. Gyanítom elég sok embert zároltak/bannoltak volna azért, mert átadta az accját másnak.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •