Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Elkészült a PókerAkadémia mobil verziója!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Elkészült a PókerAkadémia mobil verziója!


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Túl sok a mentegetőzés
    Azt kellene sugallni inkább,hogy nekünk ettől most mennyivel jobb lett

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet trboo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Túl sok a mentegetőzés
    Azt kellene sugallni inkább,hogy nekünk ettől most mennyivel jobb lett
    Nekem pont nem. Eddig ha akartam, el tudtam érni és nagyjából kezelni is tudta a butatelefonom az oldalt, de ezzel az új felülettel szegény nem nagyon tud mit kezdeni.

  4. #4
    Fanatikus tag Easyf86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Dettó!

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    végre

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 22.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Hát, emiatt a cikk miatt kikapartam a föld alól is a hozzáférésem.

    Eleve szégyen hogy 2017-ben sikerült idáig eljutni, ez pedig azon kívül h, nem nagyon érdekel titeket a felhasználói élmény a weblapotokon, elég sok mindent elárul.

    "A PókerAkadémia 2007 márciusában indult el, és hamarosan a legnagyobb magyar pókerközösség otthonává vált. Mindig törekedtünk arra, hogy a lehető legmagasabb színvonalon szolgáljunk ki benneteket, ..."

    Értem amit írtok, csak ez nem igaz. A 2007 stimmel mert ez a design és weblap szerkezet már akkor is vicc volt, nyilván valamelyik span dobta össze. Aztán ez lett tovább hegesztve, mert "Jó lessz az". Azt írtátok h a lehető legmagasabb színvonal?!?!?!? Hát akkor jól nézzetek körül, mert a hazai és nemzetközi vetélytársak bizony akár évente motort cseréltek a weblapjaik alatt, és Ti pillanatnyilag fényévekkel vagytok lemaradva.

    Látványosan kinőtte magát a kezdeti weblapotok és a funkciók mennyiségi bővülését UX szempontból már lassan nem igazán bírja el az oldal.

    "
    később pedig igen komoly programozói feladattá vált a PókerAkadémia mobilra történő optimalizálása."

    Ez rettenetesen komoly hozzá nem értést feltételez. Elárulok egy elég komoly titkot, ha az egész oldalt újra íratjátok mobile frendly-be, akkor is olcsóbb lett volna és 1-3 éves távlatban is hatékonyabb megoldás lett volna, mint most legalább 3 mobile verziót legyártatni ebből a már említetten eleve szinte használhatatlan és elavult oldalból.

    Vicc hogy ki sem próbálták a mobile verziót az élesítés előtt, azért egy dupla scrollt bent hagyni, elég kemény para. pkrkdm_code.png
    Amúgy ez a "blokk" rendetlenkedik.

    Videót nem fogok csinálni, de ha mobilon ezen a felületen húzod az ujjad akkor az oldalt is scrollozod meg ezt a "blokkot" is, és így nem tudsz a kiemelt és friss cikkek között navigálni..

    Ezeken szerintem azon gondolkozzatok el, mert a fentebb említett kérdések nem elhanyagolhatóak hosszú távon, legalábbis ha még terveitek vannak az oldallal, mert lehetőség és potenciál lenne benne, kérdés, megtaláljátok-e?

    Jogos a kérdés, h akkor miért is vagyok itt, miért járok vissza, az oldal minőségétől függetlenűl?

    Az pedig a content. Évekig haldoklott az oldal, hol jöttek mókás blogok, hol eltűntek, de! most látom hogy talán valami megmozdult. Vannak ötletek, kezdeményezések. Remélem minimum méritek ennek a hatásait legalább analytics-ben.

    Itt most nem a poker részét akarom kommentálni, előbb kezdtem játszani, mint ahogy ez az oldal megszületett vagy Gyuri bácsi erről mesélni kezdett a sport2-őn. Így van némi fogalmam a poker-ről, de szigorúan hobby szinten maradtam, pedig nem ment szarul, de én más utat szántam magamnak.
    Sok ismerősöm blogolt, mai napig vannak megélhetőségi kártyás pajtásaim, szeretem ezt a környezetet. Rendszeresen járok élőzni is. (Mondjuk a Lurdi az gyakorlatilag átment pöcegödörbe.) Emiatt szívesen visszajártam az oldalra.

    De ez a "teszteljétek parasztok" az már arcátlan, és kinyitotta a bicskát a zsebemben. Az meg nyilván hasznos hozzászólás h "Dettó!"

    Vélhetően jobban zavarnak ezek a dolgok, mint az itt megfordulók 90%-át, de relatív szakmabeliként, az agyvérzés kerülget.

    Leszögezném, ez az én privát véleményem, de legalább 1-2 A/B tesztet csináljatok már, könyörgöm.

    Na jó éjt mindenkinek.

    Whoo

    ceewyl likes this.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 22.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Ja most látom csak, az 589*53 pixeles képet sikerült, így megjeleníteni... szinte működik...

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    ezt vártam én is
    WINAMAXDONK likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Egy ilyen oldalt inkább a tartalmáért olvassuk, én kb. lesz.artam hogy nem volt eddig mobilos verzió. Az ophu-t szerettem pedig az, hogy nézett ki?! 2+2-ről nem is beszélve.

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 22.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Persze, nem a design miatt vagyok itt,
    csak az előadás mód nagyon félre ment és ez kikivánkozott, hogy lássuk miről is van szó, mert ez makering bullshit volt.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •