Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Egyet fizetsz, kettőt vihetsz! - új akció könyveinkre

  1. #11
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudatosan ferdítesz.
    1. Az M-szám az egyetlen olyan kifejezés, amit Harrington vezetett be.
    2. A könyv kicsit sem olvasmányos. Száraz anyag, a két harmada (mai szemmel nézve) ostobán megjátszott partik teljesen eltévedt eredménye.
    3. A pontokért lehet pulcsit is rendelni, a pulcsi forintot ér, tehát forintra váltható értéket kértek forintra nem váltható izéért.
    4. Az alapok elsajátítása egyszerűen nem ezt jelenti. Ha ti olvasatotokban mégis, próbáljátok meg ezeket a szemeteket értelmező szótárra cserélni.
    Nézd meg mikor adták ki, ne okoskodj. Talán olvass utána ki írta, egy csomó embernek volt ez anno jó olvasmány. Lehet már nem aktuális de mondjuk 15 év múlva lehet, hogy lesz értéke. Az még a probléma, hogy magabiztos is vagy és arrogáns ráadásul ostoba. Gondolom a meglévő készletet akarják kisöpörni és inkább Nektek adják minthogy kidobnák.
    Utoljára módosítva: chapuisat által: 2017. 01. 24. 20:23

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért azt írjátok már meg a cikkben, hogy ezek a könyvek párosával sem érnek konkrétan egy forintot sem.
    Ezek a könyvek a mai napig megtalálhatók könyvesboltok polcain, pár ezer Ft-ba kerülnek. Ott sem szólsz az eladó néninek... Ha nem kell ne rendeld meg
    Nyilván egy régóta játszó nagy nyerőnek max csak nosztalgiázni jók.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet tomy123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a könyvek a mai napig megtalálhatók könyvesboltok polcain, pár ezer Ft-ba kerülnek. Ott sem szólsz az eladó néninek... Ha nem kell ne rendeld meg
    Nyilván egy régóta játszó nagy nyerőnek max csak nosztalgiázni jók.
    Az eladó néni nem hazudja nekem azt, hogy el tudom belőle sajátítani a póker alapjait.

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Nekem is megvannak ezek a könyvek.Az alapokat simán meglehet belőle tanulni.Sőtt,tovább mennék...még azt is kijelentem h. kishálózatok pár dodós versenyein nyerni is lehet vele.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    meg még annyit hogy:a kis hálózatok pár dodós versenyein az átlag reg kb ennyit tud....ilyen 13/10/5 ös statok ezt a játék tudást vetitik....

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Ha olyan ostoba valaki, hogy bemegy egy könyvesboltba és megveszi Freud irományait, majd az alapján el kezdi kezelni az ilyen-olyan betegségét kokainnal, akkor ő a hülye, és az ő felelőssége. Ugyanakkor, ha a vmelyik pszichiáter szakmai társaság oldalán olvassa, hogy vegye meg őket, az alapok ****án benne vannak, és két hónap múlva full kokainista az ipse, akkor az adott pszichiáter szakmai társaságnak is van felelőssége a dologban. Ez az oldal póker "akadémiának" csúfolja magát, igenis van felelősségük abban, miről állítják, hogy alkalmas a póker alapjainak elsajátítására, és miről nem. Ettől még tarthatjuk mindannyian nagyra Harringtont és Freudot is.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet vili eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    meg még annyit hogy:a kis hálózatok pár dodós versenyein az átlag reg kb ennyit tud....ilyen 13/10/5 ös statok ezt a játék tudást vetitik....
    Mondanál egy hálózatot és egy reget, aki min. 5k mtt után nyerő bármelyik limiten ezzel a stattal?

  8. #18
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gus papa könyvét hiányolom a listáról. Vagy ezek a gondolatok már nem időszerűk?

    "Mennyit adnának érte, ha megtudhatnák, mi jár játék közben a világ egyik legjobbjának, Gus Hansennek a fejében? Ebből a könyvből kiderül! „The Great Dane”, vagyis a zseniális dán ebben a könyvében kiteríti lapjait, megmutatja, miért retteg tőle a világ összes pókerjátékosa, és miért imádja minden tévénéző."
    ha Gus Hansen nevét kicseréled Danfiuéra, akkor ismét időszerű
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondanál egy hálózatot és egy reget, aki min. 5k mtt után nyerő bármelyik limiten ezzel a stattal?
    Simán eltudom képzelni h egy szolid postflopp jó reg ilyen stattal nyerjen szigoruan gyenge mezönyben.Mintahogy sok standard *****agrro vagyok exploitálhatatlan vagyok 23/18/9 de csontbuta overagro fishreget látok bukni nagyon gyenge mezönyökben is.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mert szarul alkalmazkodnak a mezönyhöz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •