Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Támadj az iPokeren! - $2.000 díjazású exkluzív race-ek várnak benneteket februárban


  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    mindenképp támadunk!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    A leírás szerint bármelyik ipoker terem játszik, rakerace.com szerint viszont Betclic és Everest. Na most előbbi itt nem is partner terem, utóbbi pedig nem fogad magyarokat. Most akkor miről is van szó?

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A leírás szerint bármelyik ipoker terem játszik, rakerace.com szerint viszont Betclic és Everest. Na most előbbi itt nem is partner terem, utóbbi pedig nem fogad magyarokat. Most akkor miről is van szó?
    Nem bármelyik iPoker teremről van szó, hanem az általad említett kettőről. Sajnos nehéz úgy reklámozni a termeket, hogy Magyarországon nem kívánnak megjelenni, de úgy gondoljuk, elég sokan örülnek, hogy Magyarországról is elérhető iPoker teremben lehet játszani.

    A másik esetre pedig: más terem is megjelenik oldalunkon, amely nem fogad magyarokat, de ugyebár tudjuk, hogy 2017-ben sok magyar él külföldön, így nekik ez szintén egy jó lehetőség.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem bármelyik iPoker teremről van szó, hanem az általad említett kettőről. Sajnos nehéz úgy reklámozni a termeket, hogy Magyarországon nem kívánnak megjelenni, de úgy gondoljuk, elég sokan örülnek, hogy Magyarországról is elérhető iPoker teremben lehet játszani.

    A másik esetre pedig: más terem is megjelenik oldalunkon, amely nem fogad magyarokat, de ugyebár tudjuk, hogy 2017-ben sok magyar él külföldön, így nekik ez szintén egy jó lehetőség.
    Világos, amit írsz, csak a cikk alapján nehéz volt összerakni, hogy pontosan miről is van szó.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    A Betclick nevetséges, befizettem rá Netelleren keresztül és befizetés után a support közölte, hogy e-wallet befizetés után nem jár bónusz.... nevetséges

    Írtam a magyar ügyfélszolgálatnak, hogy mennyire nem vagyok elégedett, erre azt írták, hogy technikai probléma miatt, nem kaptam meg eddig a bónuszt.... szóval az angol chat ügyfélszolgálat nem áll a helyzet magaslatán... ha esetleg másnak is hasonló problémája lesz, írjon a magyar ügyfélszolgálatnak...
    Utoljára módosítva: EUBANK által: 2017. 03. 03. 12:48

  7. #7
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Betclick nevetséges, befizettem rá Netelleren keresztül és befizetés után a support közölte, hogy e-wallet befizetés után nem jár bónusz.... nevetséges

    Írtam a magyar ügyfélszolgálatnak, hogy mennyire nem vagyok elégedett, erre azt írták, hogy technikai probléma miatt, nem kaptam meg eddig a bónuszt.... szóval az angol chat ügyfélszolgálat nem áll a helyzet magaslatán... ha esetleg másnak is hasonló problémája lesz, írjon a magyar ügyfélszolgálatnak...

    E-wallet (Skrill/Neteller) befizetésre is jár a bónusz. Akinek nem aktiválódik a bónusz, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az info[kukac]pokerakademia[pont]com email címen.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •