Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (64) összesen
Like Tree17Likes

Téma: nfl 2016

  1. #51
    Fanatikus tag Easyf86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Bemelegítésnél megfáztak a "playboyok"!
    van Gerwen likes this.

  2. #52
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Vamóóóóó Pecc!

  3. #53
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    2 éve is sírtam, de ezt már tényleg nem hiszem el, gyerekek, leírhatatlan! 21-0, de főleg 28-3 már teljesen lemondtam, egy lyukas garast nem adtam volna még csak a szoros meccsre sem, de ők nem adták fel, hittek magukban és megcsinálták a (szinte) lehetetlent. Döbbenetes, életem legjobb sportélménye!
    Riddler1988 likes this.

  4. #54
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ja tuti ez egyik legjobb mecs a történelemben, mondjuk kellett a falkon bal****sága is.

    Az az elkapás amikor a védő lábára pattan aztán elengedi a labdát de ráfog újra az hihetetlen volt.

  5. #55
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    2 éve is azt mondtam, hogy minden idők legjobb super bowl-ja és lehetett fokozni...
    Sokat veszít az, aki nem nézi ezt a sportot.
    Riddler1988 and van Gerwen like this.

  6. #56
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 éve is sírtam, de ezt már tényleg nem hiszem el, gyerekek, leírhatatlan! 21-0, de főleg 28-3 már teljesen lemondtam, egy lyukas garast nem adtam volna még csak a szoros meccsre sem, de ők nem adták fel, hittek magukban és megcsinálták a (szinte) lehetetlent. Döbbenetes, életem legjobb sportélménye!
    LOOOOOOOOLEn vagyok a meleg de felteszem a kérdést miféle **** gyerek vagy te aki zokog és sír .Beszarás a nagy ivós életmuvész visitva zokog.Amugy oriási volt a meccs engem is megérintett de azért nem zokogtam.
    csiga19794 likes this.

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOOOOOOOOLEn vagyok a meleg de felteszem a kérdést miféle **** gyerek vagy te aki zokog és sír .Beszarás a nagy ivós életmuvész visitva zokog.Amugy oriási volt a meccs engem is megérintett de azért nem zokogtam.
    Megbocsátható bűn sírni ezen a gyönyörű győzelmen!
    Gondolom te a Titanic-ot nézed meg,ha zokogni vágysz

  8. #58
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOOOOOOOOLEn vagyok a meleg de felteszem a kérdést miféle **** gyerek vagy te aki zokog és sír .Beszarás a nagy ivós életmuvész visitva zokog.Amugy oriási volt a meccs engem is megérintett de azért nem zokogtam.
    Hahaha, és még nem is voltam ittas, képzeld, hogy akkor mi lett volna. Néha tövön elkapnak az érzelmek, ha zokogni nem is, de 1-2 könnycseppet meg szoktam ereszteni, de magadfajta otromba inas ezt nem értheti.

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Hagyjuk már durva volt a meccs nekem is az egyik legnagyobb sportélményem volt, de sirni azért vicces . De csak hülyültem de meglepett h a köszivű Ogre ilyen kis érzékeny Maci.

  10. #60
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Pecc.hu-n meccs után a cseten meg a cikkben 50-60 éves családapák írták folyamatosan, hogy sírtak. Mondjuk ezt te nem láthattad, hisz meglepő módon onnan is bannoltak, de lehet engem is fognak, az egyik inas megtalált, hogy én nem is Patriotsnak szurkolok és húzzak a picsába.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •