Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (71) összesen
Like Tree91Likes

Téma: Megérkezett az új legmegosztóbb magyar pókeres? - HopkaPlay felkavarta a kedélyeket

  1. #51
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez igazán megérdemelne egy főoldalas cikket.
    Csak az iligység beszél belőled...
    Buksisak likes this.

  2. #52
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Kíváncsiságból már megkérdezem, milyen az a nem főoldalas hír? Nálunk három módon jelennek meg hírek. Főhír, kiemelt hír, meg ami egyszerűen csak bekerül a hírfolyamba kiemelés nélkül. Van olyan online médium, amelyik úgy ír híreket, hogy az semmilyen formán nem jelenik meg a főoldalon? Annak mi értelme van?

  3. #53
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsiságból már megkérdezem, milyen az a nem főoldalas hír? Nálunk három módon jelennek meg hírek. Főhír, kiemelt hír, meg ami egyszerűen csak bekerül a hírfolyamba kiemelés nélkül. Van olyan online médium, amelyik úgy ír híreket, hogy az semmilyen formán nem jelenik meg a főoldalon? Annak mi értelme van?
    Hírek jelenhetnek meg a fórumban is például. De a kérdés nem az, hogy az adott hír miért főoldalas, hanem, hogy miért hír. Amilyen bulvárirányba megy a pókersajtó, el tudom képzelni, ahogy nemsokára már paparazziként eredsz pókercelebek nyomába, és arról kapjuk majd a híreket, hogy mit reggelizett Wildhungarian vagy, hogy kivel jár BicskeiAlen (természetesen képekkel!). Én elhiszem, hogy az olvasó többsége erre vevő, de a pókerprofik biztosan nem, hiába van néha 1-2 értelmes anyag is fent, elvész a többi között arányaiban.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #54
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Sztem teljesen belefer, gondoljon mar mindenki bele, ha az oldal tele lenne szaraz oktato anyagokkal es cikkekkel, kinek lenne az jo?Neha kell egy csamcsognivalo a nepnek...

  5. #55
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Engem szórakoztatott. Üde színfolt volt a magyar póker világában. Csak volt pár Troll aki tirpák megjegyzéseivel megölte az egészet.
    banoster likes this.

  6. #56
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet BrutalBarby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem szórakoztatott. Üde színfolt volt a magyar póker világában. Csak volt pár Troll aki tirpák megjegyzéseivel megölte az egészet.
    Itt mindenki korrekt volt vele szerintem... Szerintem ő volt troll, aki elképesztő magas lóról beszélt mindenféle pokeres tudás nélkül irtó arrogánsan...
    Igazából én is nevettem rajta (nem vele, rajta...), de nagyon sajnálnám, hogy ha valaki megnézte a videóit és elhitte, hogy valóban ilyen egy megélhetési vagy profi (ugye ő annak tartotta magát) pókeres.

    Gondolom egy rossz session, busto, és vége a sikersztorinak...

  7. #57
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hírek jelenhetnek meg a fórumban is például. De a kérdés nem az, hogy az adott hír miért főoldalas, hanem, hogy miért hír. Amilyen bulvárirányba megy a pókersajtó, el tudom képzelni, ahogy nemsokára már paparazziként eredsz pókercelebek nyomába, és arról kapjuk majd a híreket, hogy mit reggelizett Wildhungarian vagy, hogy kivel jár BicskeiAlen (természetesen képekkel!). Én elhiszem, hogy az olvasó többsége erre vevő, de a pókerprofik biztosan nem, hiába van néha 1-2 értelmes anyag is fent, elvész a többi között arányaiban.
    Ha róluk nem is, de ma pont Consuelah-hoz megyek. Na de jó, elmondom ennek a cikknek a történetét. Nagyon gondolkodtam rajta, hogy megírjam-e, és végül arra jutottam, hogy nem teszem, mert tudtam, hogy sokan háborognának miatta. Estére viszont egymástól függetlenül több pókeres rám írt, hogy ez tök jó, és miért nem írunk már erről. Mondtam nekik, hogy azért, mert ha írok róla, engem elevenen felkoncolnak a fórumozók. Mire kábé ez volt az egyöntetű válasz: "az nem baj, a lényeg, hogy pörögjön az oldal". És arra jutottam, hogy igazuk van. És tetszik, nem tetszik, minden adat megerősít abban, hogy ez jó döntés volt. Én meg túlélem, hogy kapok negatív kritikát is. Egyszerűen sokakat érdekel, szórakoztat az ilyesmi, ezt el kell fogadni.
    danfiu and Buksisak like this.

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha róluk nem is, de ma pont Consuelah-hoz megyek. Na de jó, elmondom ennek a cikknek a történetét. Nagyon gondolkodtam rajta, hogy megírjam-e, és végül arra jutottam, hogy nem teszem, mert tudtam, hogy sokan háborognának miatta. Estére viszont egymástól függetlenül több pókeres rám írt, hogy ez tök jó, és miért nem írunk már erről. Mondtam nekik, hogy azért, mert ha írok róla, engem elevenen felkoncolnak a fórumozók. Mire kábé ez volt az egyöntetű válasz: "az nem baj, a lényeg, hogy pörögjön az oldal". És arra jutottam, hogy igazuk van. És tetszik, nem tetszik, minden adat megerősít abban, hogy ez jó döntés volt. Én meg túlélem, hogy kapok negatív kritikát is. Egyszerűen sokakat érdekel, szórakoztat az ilyesmi, ezt el kell fogadni.
    Ha már túléled,akkor mondanám,hogy.....:-)
    banoster likes this.

  9. #59
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    utólag volt fent egy olyan vidije.. amiben leírta hogy megjátszotta ezt is meg az összes videót.. bár én kétlem.. ez a gyerek szimplán ennyire sötét és buta.. beszélni sem tud.. csak rá kellett nézni... csak kíváncsi volt hogy elhiszik e amit előadott

  10. #60
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondoljon mar mindenki bele, ha az oldal tele lenne szaraz oktato anyagokkal es cikkekkel, kinek lenne az jo?
    Nem mintha ezek dömpingszerűen elárasztanák az oldalt.
    (Ettől függetlenül tényleg jó ilyeneket is látni.)
    molylepke likes this.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •