Oldal: 522 / 736 ElsőElső ... 22422472512520521522523524532572622 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.211 - 5.220 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5211
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Ettől függetlenül megsüvegelendő persze, én a 3-4 éves pályafutásom alatt még 2 tökéletes nyílig sem jutottam soha.

  2. #5212
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy aztán berúgjon, majd kizúgjon.
    Sajnos...

  3. #5213
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beszarás amúgy, hogy ezek a még karalábé-kupának sem nevezhető valamik több hozzászólást generálnak, mint a vb meg a premier liga együttvéve, pedig még itt sincs az agyhalott donk vagy a tövön lévő piroslapos. Szerintem túllovagoljátok a 9 nyilas témát is, számukra nagy presztízs nem lehet egy ilyen rendezvényen dobottnak, kb. mintha otthon a gyakorlótáblán csinálták volna meg, és szerintem a top30 mindegyike véghezvitte már ezt. (megkockáztatom, még Wright is ) Elnézve a videót, Gerwen le se szarta egyiket sem, tv-s meccsen meg tiszta ideg, ha 180 helyett csak 140-et dob, vagy 6-0-nál elbukik egy leget.
    Az egy dolog, hogy milyen kupa vagy verseny, de akkor is történelmet írt Gerwen ezzel a két 9nyilassal egy meccsen. Legalábbis Taylorral ketten vannak így már. A másik, hogy őt lehet nem izgatja, de R. Huybrechts-t meg D. Webster-t biztos, mivel ők nem profi darts játékosk, plusz ha jól néztem ők sem dobtak még, meg Christian Kist sem. Mondjuk az UK Opent nem éppen nevezném karalábé kupának max a kvalifikációs versenyrészt

  4. #5214
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egy dolog, hogy milyen kupa vagy verseny, de akkor is történelmet írt Gerwen ezzel a két 9nyilassal egy meccsen. Legalábbis Taylorral ketten vannak így már. A másik, hogy őt lehet nem izgatja, de R. Huybrechts-t meg D. Webster-t biztos, mivel ők nem profi darts játékosk, plusz ha jól néztem ők sem dobtak még, meg Christian Kist sem. Mondjuk az UK Opent nem éppen nevezném karalábé kupának max a kvalifikációs versenyrészt
    Amelyik versenyt nem MvG nyeri, az karalábé-kupa, értve?!
    A 9 nyilas sem nagy szám többé, MvG 8 nyilasra is képes, ha nagyon koncentrál (ebben is ő a második a világon Chuck Norris után)...
    ltacsi and csiga19794 like this.

  5. #5215
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amelyik versenyt nem MvG nyeri, az karalábé-kupa, értve?!
    A 9 nyilas sem nagy szám többé, MvG 8 nyilasra is képes, ha nagyon koncentrál (ebben is ő a második a világon Chuck Norris után)...
    Életed első vicces hsz-e
    Látom ragad rád rólunk ez-az

  6. #5216
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Cheltenhamben szálltak le az ufók - 9 Nyíl

    Tudom, tudom semmi jelentősége még csak mazsola kupának sem nevezhető
    ceewyl, csiga19794 and szczgvtr like this.

  7. #5217
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Valszeg az ufók intéztek valamit

  8. #5218
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cheltenhamben szálltak le az ufók - 9 Nyíl

    Tudom, tudom semmi jelentősége még csak mazsola kupának sem nevezhető
    Valóban szép teljesítmény, de ez csak egy sima edzés volt. Amúgy sajnos rá kell jönnöm, hogy a nickemmel ellentétben fejben sajnos teljesen olyan vagyok, mint Wright. Idén a korcsmában "edzésen" végigoktattam mindenkit, aztán eljött a szombati verseny, a gyöngébbeket, ha igencsak döcögős játékkal is, de megvertem, így döntőbe jutottam, ahol elvileg egy sokkal jobb játékos várt rám. Viszont meglepő módon magához képest gyatrán tolta, én meg viszonylag jól, így elhúztam 2-0-ra, majd 3-1-re, egy választott el a végső diadaltól, de csak sikerült végül kikapnom számtalan meccsnyílról 4-3-ra, döntő legben meg kb. már a táblát se találtam el, így maradt a fájdalmas valóság, az újabb furulya és persze bánatomban a sakál részegre ivás.

  9. #5219
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    tippek a mai meccsekre?
    Dave Chisnall vs Jelle Klaasen - necces, mind2 játékosnak kell a győzelem, de én Chisnallra tippelek.
    Michael van Gerwen vs Adrian Lewis - véleményem szerint Lewis azon játékosok közé tarkozik, akik le tudnák győzni Gerwent, de mostani formája alapján, szerintem egyértelmű Gerwen győzelem.
    Gary Anderson vs James Wade - oké, hogy Anderson az Anderson, de jelenleg Wade jobban áll a PL-ba, (meggyőző játékkal) remélem meglepi lesz és Wade nyer.
    Phil Taylor vs Kim Huybrechts - szerintem egyértelmű, papa
    Raymond van Barneveld vs Peter Wright - ha Peter úgy játszik majd a meccsen, mint a Spectre Cheltenham Darts Masters-en, akkor esélye se lesz Raymondnak... De ne írjuk le az öreget azért. ikszre tettem ezt.

  10. #5220
    Lelkes újonc szczgvtr avatara
    Csatlakozott
    2016. 10. 05.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Idézet szczgvtr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tippek a mai meccsekre?
    Dave Chisnall vs Jelle Klaasen - necces, mind2 játékosnak kell a győzelem, de én Chisnallra tippelek.
    Michael van Gerwen vs Adrian Lewis - véleményem szerint Lewis azon játékosok közé tarkozik, akik le tudnák győzni Gerwent, de mostani formája alapján, szerintem egyértelmű Gerwen győzelem.
    Gary Anderson vs James Wade - oké, hogy Anderson az Anderson, de jelenleg Wade jobban áll a PL-ba, (meggyőző játékkal) remélem meglepi lesz és Wade nyer.
    Phil Taylor vs Kim Huybrechts - szerintem egyértelmű, papa
    Raymond van Barneveld vs Peter Wright - ha Peter úgy játszik majd a meccsen, mint a Spectre Cheltenham Darts Masters-en, akkor esélye se lesz Raymondnak... De ne írjuk le az öreget azért. ikszre tettem ezt.
    Igy kell bukni gyerekek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •