Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (81) összesen
Like Tree80Likes

Téma: Backing csapatok, avagy élet a ma pókerében - vélemény

  1. #71
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát akkor 20 reg skype csoportba tömörülve nem káros de ha ezt backing csoportban teszik akkor már káros! Értem már így világos lett a probléma a backing csoportokkal szemben!
    Ezt senki nem mondta. Én utálom azokat is.

  2. #72
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt senki nem mondta. Én utálom azokat is.
    Akkor te egy amolyan igazi Walker a texasi kopó vagy igaz? Egy valódi pókeres Chuck Norris.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  3. #73
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt senki nem mondta. Én utálom azokat is.
    Azokat a regeket se szereted, akik nem skype csoportban beszélik meg a dolgaikat, hanem itt az akadémiás fórumon? Nyilván nem így van.

    Ha belegondolsz, az egyetlen különbség a két csoport között, hogy előbbiek zártan működnek, nem osztják meg veled a munkájuk eredményét. Ennek az lehet az oka, hogy nem ismernek téged, ha például tudnák, hogy te is szívesen dolgoznál nekik ingyen (ahogyan tippem szerint elvárnád tőlük), tehát például felkapálnád a kertjüket, vagy ilyesmi, akkor mindjárt másképp állnának a dologhoz és arányosan ők is megosztanák veled a munkájuk eredményét.

    Sajnos ez backing csoporton kívül és belül is ugyanúgy működik. Az altruista emberek kevesebben vannak mint az önzők. A backing csoportoknál egyszerű a képlet, a játékosok leadnak a várható értékükből, többek között azért, mert valaki elvégzi helyettük a piszkos (értsd: nehéz és unalmas) munka egy részét, illletve vállalja helyettük az anyagi kockázatot/varianciát. Persze a skype csoportoknál is hamar kirakják azokat, akik csak kapni szeretnének.

    Nem feltétlen vet jó fényt rád szerintem, ha az alapján osztod szét az embereket szeretem/nem szeretem csoportokra, hogy kiktől mit remélsz kapni ellenszolgáltatás nélkül.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #74
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    A Katz0rka és erikkke nevével fémjelzett csoport már nem működik?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #75
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Köszi
    JociBalboa and csiga19794 like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #76
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás


  7. #77
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Katz0rka és erikkke nevével fémjelzett csoport már nem működik?
    elromlott?

  8. #78
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elromlott?
    működő szinonimái - Szinonima Szótár
    fejes1988 likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #79
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De szerintem ez lényegtelen is. (Van olyan oktatónk - ráadásul világszinten a legjobbak közé tartozik - aki baromi keveset játszik, mert inkább elemez és oktat látástól vakulásig.)
    Itt mrj-re gondoltál? Ő még jópár éve nem grindol ha jól tudom, azóta pedig azért ezerszer erősebb lett a HUSNG mezőny bármely típusban.

    Kiváncsi lennék a véleményedre, mert ha jól tudom, a másik nagy magyar csoport külföldi oktatói se grindolnak, és ki is kerültek a kartelből: egy HS játékos, ha abbahagyja a grindolást és csak oktat, akkor mennyire tud "haladni a korral"?

    Ha provokatívnak tűnik a kérdés (pláne, hogy megneveztem valakit) akkor bocs, nem annak szántam. Kb. minden csoport top oktatójával ez történik, itt is, lengyeleknél is...(ami teljesen logikus)

  10. #80
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt mrj-re gondoltál? Ő még jópár éve nem grindol ha jól tudom, azóta pedig azért ezerszer erősebb lett a HUSNG mezőny bármely típusban.

    Kiváncsi lennék a véleményedre, mert ha jól tudom, a másik nagy magyar csoport külföldi oktatói se grindolnak, és ki is kerültek a kartelből: egy HS játékos, ha abbahagyja a grindolást és csak oktat, akkor mennyire tud "haladni a korral"?

    Ha provokatívnak tűnik a kérdés (pláne, hogy megneveztem valakit) akkor bocs, nem annak szántam. Kb. minden csoport top oktatójával ez történik, itt is, lengyeleknél is...(ami teljesen logikus)
    Nem rá gondoltam. Elképzelhető, hogy te most kizárólag hyper heads upra fókuszálsz a kérdéseddel, viszont a csapatunk többsége, ahogyan a legjobb hyperesek általában teszik, már régóta nem ezt, hanem spint játszanak, ami ugyan rokon műfaj, de mégsem teljesen ugyanaz. Ugyanakkor azt hiszem, nem is lényeges, kire utaltam, el is mondom, hogy miért:

    Az oktatás vonatkozásában szerintem a mai elemző technikák mellett a magas tétes játéknak leginkább ott van jelentősége, hogy könnyebben lesz tekintélye az oktatónak, ha a tanítványok elhiszik róla, hogy amit mond, az eredményes, hiszen ő is meg tudta mutatni, hogyan kell nyerni, nem csak a szája jár. Egy olyan backing csoportban, ahol például az oktató keze közül már többszáz bizonyítottan nyerő játékos került ki, ez a szempont azonban egyáltalán nem lehet lényeges, az oktatott dolgok hatékonysága a gyakorlatban szinte soha nem fog megkérdőjeleződni.

    Én egyébként úgy vélem, nem attól halad valaki könnyen a korral, ha sokat játszik, kattogtat, és ezt irtó magas téten teszi. Sajnos van arra számtalan példa, hogy valaki pont így próbálta a mezőnnyel tartani a lépést, és ez rosszul sült el. Az elemzés, illetve oktatóanyagok tanulmányozása sokkal-sokkal hatékonyabb.

    Ez amúgy nem azt jelenti, hogy az oktatóink soha nem játszanak (van aki inkább játékos, mint oktató) hanem azt, hogy a két képesség - a játékosi és az oktatói - már nem kapcsolódik olyan szorosan egymáshoz.
    Jymaster111 likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •